Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ez k*rva jó, feldobtad a napomat 🤣 Kérlek ne akarj barátnőt. Így mi maradna anyukádnak?
júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/120 anonim ***** válasza:
100%
Azért azon gondolkozz el, hogy szerinted a külsőd miatt nem jönnek össze veled a lányok, de mi most nem látunk téged és így is kivétel nélkül mindenkinek ellenszenves vagy.
júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/120 A kérdező kommentje:

A társkeresőben nem hiszek. Szerintem élőben sokkal nagyobb benyomást lehet tenni.


Nem nagyon vannak barátaim, mivel nem járok sehova. Középiskolából nem maradt senki, az összesen két egyetemi félév alatt meg senkivel se lettem jóban. Egyébként próbálkoztam az egyetemen is leszólítani lányokat, ott sem sikerült semmi.


#52

De ez nem magyarázat számomra. A lányok 95 százalékával néhány mondatot ha beszéltünk. Ki se derült számukra, hogy milyen ember vagyok vagy milyen a gondolkodásom. Tehát marad a külsőm, ami átlagos, de úgy tűnik hogy a mai anyagias világban az átlagos nem felel meg a lányoknak.

júl. 31. 13:59
 54/120 anonim ***** válasza:
100%
#53 hidd el a társkereső az nem olyan rossz mondjuk discordon is lehet találni nem kell a tinder ahhoz hogy találj valakit
júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/120 anonim ***** válasza:
83%

Ez a baj valójában. A leszologatas. Hozzám is sokszor jönnek oda villamoson, utcán, és egyszerűen leszolít. Én ezt tök alpári dolognak tartom, és ilyenkor azt gondolom, hogy az illető dilis, és igyekszem tőle minél távolabbra kerülni.


Ne szolongass le senkit mert az visszataszító!!!

júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem a faluban vagy
júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 A kérdező kommentje:

#55


Mi olyan visszataszító abban hogy illedelmesen köszönök egy lánynak és megkérdezem hogy van e kedve feljönni hozzám? Vagy elmenni valahova? Gondolom egy bányarém vagy és még sosem ment oda hozzád senki, ezért vagy irigy azokra a nőkre, akikhez igen.

júl. 31. 14:11
 58/120 anonim ***** válasza:
100%
#57 az 55ös pont azt mondta hogy hozzá is oda szoktak menni és ne csúnyázz le senkit mert az senkinek se esik jól
júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/120 anonim ***** válasza:
100%

"van e kedved feljönni hozzám?" Ez komoly? Ezzel indítasz? Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy te, nem akarsz szexelni?...


Elmenni vhova, ezzel nem is lenne akkora nagy baj, de majd persze, vad idegen emberrel majd elmegy valahová egy csaj.


Először inkább kezdj azzal, hogy szia, ne haragudj hogy zavarlak, de nagyon csinos vagy (vagy mittomén mi tetszik rajta azt mond el), szeretnélek megismerni, ha neked is van kedved.

És akkor már ha igent mond szépen elkéred a messengerét vagy az emailjét és mehet az ismerkedés.

júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/120 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy nem is láttad hogy néz ki -.- (#58 vagyok )
júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!