Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
 61/120 anonim ***** válasza:
100%
57- “És megkérdezem hogy van e kedve feljönni hozzam” Hat hogyne, minden nő álma felmenni egy vadidegenhez.
júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 anonim ***** válasza:
100%
Van kedved feljönni hozzám ez olyan mintha azt kérdeznéd jössz baszni ?!
júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/120 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb le töltőd a discordot ott van egy csomó szerver és ott rá írsz privátban akire akarsz
júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom az utcán elég gáz így ismerkedni, ahogy te csinálod. Legalább szemkontaktus szokott lenni a lányokkal akikhez odamész? Vagy csak random megtetszik valaki és rögtön nyomatod a hülyeséget?

Plusz az utcán többnyire mindenki megy valahova. Aki vár az se feltétlen akar random f@szikkal beszélgetni. Nem egy embert küldtem már így én is, és nem a kinézetükkel volt a gond

júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan stílust nyomat amit itt is, akkor elég hamar kifogják b4szn1 a normális szerverekről.
júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/120 anonim ***** válasza:
100%
És milyen jogon nevez valakit bànyarémnek ezt se értem ennyire válogatós? Hát így nem csoda hogy nem talál senkit
júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 anonim válasza:
100%

Hidd el, hogy elég néhány szó ahhoz, hogy kiderüljön hogy a másik milyen ember. Egy szót sem beszéltem veled soha, nem látom a külsődet, de mégsem vagy szimpatikus. Ahogy látom, másoknak sem. Azt hiszed, hogy a világon mindenkivel baj van, csak te vagy tökéletes, na ez a hozzállás már egy hatalmas redflag. Főleg azért, mert a kommentelők nagyrésze már leírta, hogy mi is a probléma, de te továbbra is ugyanazt fújod, hidd el hogy a személyiség nem minden, a külső igenis nagyon fontos. Példának okáért, van egy barátnőm, akinek a személyiségét imádom, szeretek interneten beszélgetni vele, de valóságban nagyon nem szeretek a közelében lenni, mert van, hogy egy hétig sem fürdik, igénytelen és nagyon büdös. Egy párkapcsolat is hasonló, senki sem akar olyannal együtt lenni (pláne érintkezni) akinek nem tetszik a külseje, főleg ha még mellé igénytelen is az ember, attól taszítóbb dolog a földön nem kell. Kell, hogy tetszen külsőleg a párod, mert anélkül egy kapcsolat egyszerűen nem létezik. Te sem hiszem, hogy összeállnál olyan lányokkal, akikben külsőleg valami taszít, például nem szép az arca, nem tetszik a testalkata, stb stb. Ahogy a mondás is tartja, külső megfog, belső megtart.

De egyébként ez fordítva is igaz, senki se szívesen áll össze olyanokkal, akiknek szép a külseje de a személyisége trágya, valahol mindkettőnek passzolnia kell.

júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/120 anonim ***** válasza:
100%
#67 Az a baj, hogy bármennyire is szépen írod le, a kérdezőnek ez a válasz is haszontalan, hiszen nem értesz egyet vele.:D
júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső vagy semmi de így hogy random emberekhez oda megy így nem nagyon fog találni bárkit is és ezt nem rosszbol mondom
júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 anonim ***** válasza:
48%
Vagy írja ki valahova a telefonszámát hogy hívják fel
júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!