Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/120 anonim ***** válasza:
85%
Hát mi a f@szom történt itt? Tényleg kezeltesd magad kérdező. Ha ilyen hülyeségeket törvényileg írnának elő, akkor inkább öngyilkos lennék; mintsem egy ilyen magadfajta hozzám érjen 🤮
júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/120 anonim ***** válasza:
94%
Ha te lennél mondjuk a népjóléti miniszer az első napodon lincselés áldozata lennél! 😁 Idíóta, hülye barom...
júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/120 A kérdező kommentje:

#102


Ez is egy vélemény. De nem én találtam ki ezeket, hanem az incel közösség, ami több száz embert jelent szervezetten. Maga a tényleges incelek száma legalább 10.000 az országban.

júl. 31. 22:05
 104/120 anonim ***** válasza:
86%
Igen, és nem hiába incelek és vannak egyedül. Mert idióta nézeteik vannak
júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/120 A kérdező kommentje:

#104


Ezen változatnánk az előbb részletezett programcsomaggal.

júl. 31. 22:48
 106/120 anonim ***** válasza:
73%
Ne válaszolgassatok tovább, valami nagyon nincs rendben a kérdezővel. Ez az egész túl lett tárgyalva, most kell lezárni!
júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/120 anonim ***** válasza:
100%
105 elhanyagolhatóan kevés hozzádhasonló ember van. És a magadfajtàért nem kàr, hogy nem kapsz nőt és nem tudod tovàbb vinni a szar génjeidet
júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/120 anonim ***** válasza:
100%
#105 az én kommentemre miért nem reagálsz? Miszerint a jelenlegi rendszerben simán tudnátok fejlődni, és rendes, értékes társat találni, ha tesztek érte a megfelelő módszerekkel? Nem az államtól várni a megoldást, ami úgysem fog bekövetkezni. Vállaljatok egyéni felelősséget az életetekért, ahogy minden felnőtt ember. Nem az a baj, ha problémád van. Minden embernek megvan a maga harca, ezzel egxütt tudok érezni. Azzal viszont nem, hogy mindenki más a hibás, és majd egyszer talán más oldja meg helyetted. Lehet várni a csodát, meg az "ingyen nőt", csak nem érdemes. A kapcsolatot akkor is magadnak kell megoldanod. Ha erre alkalmatlan vagy, akkor minden segítség felesleges, mert nem fog sikerrel járni.
júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/120 A kérdező kommentje:

#108


Az a probléma hogy az inceleknek is van két fajtája. Az egyik akik mondjuk épp depressziósak valami miatt és ezért taszítják a nőket. Ezen lehet változtatni.


A másik fajta, akik önhibájukon kívül behozhatatlan hátrányból indulnak. Rondák, alacsonyak, kevés bennük a tesztoszteron, nőies az alkatuk, tehát a klasszikus chad ideál ellentéte. Aki nagyon szerencsétlen, annál több is igaz. Következésképp BÁRMIT csinál, szürke kisegér fog maradni a nők szemében, mivel azok ösztönösen nem vonzódnak az ilyen egyénekhez. A velünk született tulajdonságok miatt a szerelmi életünk vagy szimplán a csajozási próbálkozásaink egy hatalmas kudarccá állnak össze tinedzser korban, később pedig már nem is próbálkozunk emiatt. Így persze minden releváns tapasztalat kimarad, tehát végeredményében kb. 25 év felett (ahol a nők már elvárják a tapasztalatot minden téren) 99 százalék, 30 év felett pedig 100 százalék hogy egyedül maradunk. Ez minden incel sorsa és ezen nem lehet az olyan hangzatos, de jelen esetben haszontalan szavakkal változtatni, mint az önfejlesztés. Előbb-utóbb mind elfogadjuk a sorsunkat, vagy megöljük magunkat.


De az incel jelenséggel senki nem foglalkozik az inceleken kívül. Mi szorgalmazzuk, hogy kapjon politikai figyelmet és támogatást az ügyünk, ami nem egyszerű. De a jövőben talán lesz realitása a felvázolt programnak, ami több társadalmi problémát is megoldana, köztük az incel jelenséget is.

aug. 1. 00:04
 110/120 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem tàrsadalmi probléma, mert elhanyagolhatóan kevés embert érint és mindet saját hibájából. Pszichológus kene nektek nem nő
aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!