Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 anonim ***** válasza:
85%
28- Te magad írtad, hogy szánalmas az egész dolog, amit művelsz. Illetve szinte már megszállott vagy. Azzal semmit sem fogsz elérni, ha random leszólítgatsz lányokat az utcán, inkább regisztrálj fel társkeresőre. A másik, hogy “az a nő, akinek fontos a külső is”, már egyből felszínes és anyagias.. öhm, hagyjuk már ezt a hülyeséget, mintha neked mindegy lenne, csak legyen egy nő… neked is ugyanúgy fontos a külső, mint minden másik embernek.
júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 A kérdező kommentje:

Őszintén nem hiszem hogy a külsővel van baj. Átlagos vagyok minden téren, nem Brad Pitt de nem is egy bányarém.


Nálam sokkal rondább csávók mellett is látok barátnőt.


És nem vagyok igénytelen, egyszerűen csak semmi.nem motivál arra hogy divatos ruhákban járjak. Bő farmert, bő pólót, edzőcipőket hordok. Nekem ez a kényelmes.

júl. 30. 23:20
 33/120 A kérdező kommentje:

#31


Nyilván én is olyanokhoz megyek oda aki nekem tetszik! Mindenki mindenkinek nem az esete ez tiszta sor. De 200-ból 1-nek se? Ez már durva. Szerintem nem velem van a baj, hanem a nőkkel. Most is ugyanaz az ember vagyok mint frissen vágott hajjal vagy öltönyben. (nem mintha lenne öltönyöm)


Anyám is mindig azt mondja hogy egy lány önmagamért kell hogy szeressen.

júl. 30. 23:22
 34/120 anonim ***** válasza:
100%

Hát nőként nekem rohadtul ellenszenves vagy így a szavaid alapján, látatlanban; nem csoda hogy nem akarnak ismerkedni veled.

Egyke vagy? Mert az elég sokmindent megmagyarázna…

júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 A kérdező kommentje:

Igen és?


Emiatt nem akarnak a nők?


Ne viccelj már velem

júl. 30. 23:31
 36/120 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem sem vagy szimpatikus, nem tetszik hogy ilyen tökéletesnek érzed magad, akinek semmiben nem kell változnia hogy jobb ember legyen.


Emellett ráadásul fejedbe vetted, hogy pont mindenki hibás és rossz nézetű, és a nőkkel van baj, nem pedig veled, miközben más srácokkal simán leállnak beszélgetni.

júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak az egykék többnyire rohadt önzőek, akaratosak és elkényeztetettek. Plusz ha élőben is így vagy ehhez hasonlóan kommunikálsz, mint itt; akkor szerintem érthető ha nem akarnak tőled semmit. Csak úgy árad belőled a negatívum, valószínűleg rossz a kisugárzásod. Tudod a változások nem mindig rosszak, de majd felnősz egyszer és normális leszel; vagy egy önsajnáltató incellé válsz, ami szintén nem vonzó
júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
100%

Lol amúgy így belegondolva; szerintem egyszer randiztam egy idősebb verzióddal 😂

Csak ő még alkesz is volt. Még az életkedvem is elvette.

Nem is bírtam egy hétnél tovább elviselni a randink után 🤡

júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 A kérdező kommentje:

#38


Na meséld már el milyen volt? Hadd tanuljak valamit!


#37


Mit értesz az alatt hogy ilyen a kommunikációm? Mi vele a baj?

júl. 30. 23:58
 40/120 anonim ***** válasza:
93%

Amikor kiirtad a kérdést még komolyan vettem és tanácsot adtam. Most, hogy végigolvastam eddig már látom, hogy menthetetlenűl hülye vagy! Ha nem fogod fel amit itt kb mindenki próbál elmagyarázni neked akkor 40 évesen is itt fogsz panaszkodni, hogy sose volt nőd!

Remélem anyukád akkor is támogat majd és megvigasztalha szegény kicsi fiacskáját. Brühaha...

júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!