Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
 71/120 anonim válasza:
100%
#68 tudom, az egészet esélytelenek nyugalmával írtam 😅
júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
100%
#57 attól hogy valakihez nem mennek oda random emberek még nem lesz bányarém ezt jobb ha az agyadba vésed thx
júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 A kérdező kommentje:

#62


És akkor mi van? Mindenki azt mondja ebben a feminista világban, hogy a nők is ugyanúgy kívánják a szexet és nem csak romantikára vágynak. Megint azt tudom mondani hogy én legalább felvállalom saját magam. Állítólag ez szimpatikus a nőknek, de a gyakorlat sajnos mást mutat!


Az egész probléma abból fakad hogy a nőknél van minden hatalom ezen a téren (is). Ezt egyértelműen a párkapcsolatok újraértelmezésével és a szex újraelosztásával kellene kompenzálni össztársadalmi szinten, államilag szervezve. Így megszűnnének a hozzám hasonló magányos normális férfiak problémái. Nagyon komoly szakirodalma van ennek, olvassatok utána.

júl. 31. 14:48
 74/120 anonim válasza:
87%
Én amúgy szívesen összeállnék veled, de csak annyi időre, hogy jól pofán vágjalak. A kommenteket olvasva, már szinte minden irányból meg lett közelítve, hogy miért nem akar senki sem együtt lenni veled, de ahogy látom, írhatunk bármit, hülye maradsz. (L)
júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 A kérdező kommentje:

#74


Tipikus femináci agresszor duma.

júl. 31. 14:54
 76/120 anonim ***** válasza:
100%
#73 nehogy azt hidd hogy a nők nincsenek egyedül igenis vannak köztük is aki egyedül van és nem csak az egyik felen múlik hogy milyen kapcsolatot akar
júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy példát egyszer össze jöttem valakivel és ő azt mondta hogy csak egy évig akar engem biztosra utána meglátja hogy lesz e folytatás tehát nem az én kezembe volt a hatalom (#76 vagyok)
júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kamu ????? Pár évvel ezelőtt ugyanaz a kérdés más életkor https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..
júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
100%
#78 vagyok , az őszinteségnél nincs fontosabb ha valaki hazudik azt nem szereti senki hogy lehet hogy 4 éve 21 voltál és most 20
júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
100%

"Államilag szervezve"

Lassan elnyered a GYK legnagyobb idiótája címet! Tudod mit, most már azért drukkolok, hogy a büdös életben ne legyen senkid! Borzasztóan sajnálnám azt a szegény lányt aki egy napot is hajlandó lenne együtt tölteni veled!

júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!