Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 anonim ***** válasza:
100%

Most felsorolnék pár észrevételt:


- Igénytelen vagy. Naponta kéne fürdeni, pólót is naponta cserélni. Dezodor, parfüm alapnak kéne lennie.


-Nincs stílusod. Nem kell drága ruha, de stílusod legyen, tehat egy egységes öltözködés, ami téged jellemez, jól érzed benne magad, de egy tudatosan összerakott dolog, amit mások is tudnak, hogy szàndékosan ilyen.


- Hajad ugyanez, egy olyan kène, ami illik hozzád, igényes, illik a fejedhez, stílusodhoz. És nem àrt ndha megmosni, lehetőleg nem egy 8in1 cuccal.


- Órából van olyan eredeti, ami nem drága de jól néz ki. A műanyag gagyi és gyerekes


-Szinte biztos vagyok benne, hogy átlag fölötti nőkhöz mész oda, mert nem lövöd be helyesen a szintet


-Nem jól lövöd be a sajàt helyzetedet a ranglétràn. Őszintén szerintem feljebb képzeled magad, mint ahol vagy


-Céltalan vagy. Nem csinálsz semmit, nem haladsz sehova, nincsenek hobbijaid. Egy otthon punnyadó anyuci kicsifia senkinek nem kell.


-Mint említettem anyuci kicsi fia vagy. Ez lejön az írásodból, mert többször védekezel azzal, hogy anyukád is így gondolja. Önàllósodj, keress munkát, menj sportolni.


- Sugárzik belőled a negativitás. Neked barátnő nem jár, ahogy senkinek se, tenni kéne érte, amire te nem vagy hajlandó, csak a kifogast keresed és hisztizel


-Jajj belső értékeket keresel és a csúnya gonosz nők anyagiasak. Benned jelenleg nem igazán vélek felfedezni bàrmilyen pozitívan kiemelkedő értéket. És igenis tenni kell a külsőért, mert egy igénytelen alakkal senki se akar ismerkedni, te se mész oda lecsúszott csövesekhez


- Rossz helyen ismerkedsz. Az utca rohadtul nem ideális erre. Muszaj lesz összekaparnod magad és elmenni helyekre, programokra, keresni hobbit, munkát, elsősorban barátokat találni. Ha nincsenek barátaid egy kapcsolatot mégis hogy tudnál fenttartani, amikor anyádon kívül nincs más ember az életedben?

júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/120 A kérdező kommentje:

Ott van apám is. Igaz vele nem sokat beszélek.


A hozzászólást köszönöm de minden pontba bele tudnék kötni! Nekem az jön le az egészből hogy ha teljesen kifordulok önmagamból, akkori TALÁN (!) lesz barátnőm. Engem nem érdekel a divat, nem érdekel semmilyen hobbi, a munkát jelenleg feleslegesnek tartom(majd egyetem után), emberileg meg jól el vagyok magammal. Mégis azt mondjátok hogy mindenen változtatnom kéne.


Na ez az ami fog megtörténni!


Az ember változik az évek alatt de ti arra próbáltok kérni hogy adjam fel önmagam és kezdjek el más emberként viselkedni! Ennek semmi de semmi értelme nincs.


Tudom hogy van olyan lány aki nem az anyagias dolgokért és a megjátszott énemért szeret majd. Igaz még nem találtam meg.


De mostantól inkább olyan emberek tanácsát várom akik megértik a helyzetemet és normális válaszokat\tanácsokat tudnak adni!

júl. 31. 08:18
 43/120 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal" - Miért járna jobban veled? Én annyit látok, hogy irigykedsz másokra, kompenzálásként pedig magad fényezed, ezzel pedig nem hogy nem vagy több, de még sokkal kevesebb is...
júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, hűséges, normális. Szüleim révén az anyagi helyzetem rendezett. A kicsapongás, diszkózás stb helyett a nővel tölteném az időm.
júl. 31. 09:42
 45/120 anonim ***** válasza:
89%
#44 Hát ez édes kevés... Van életed is? Barátok? Hobbik?
júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 A kérdező kommentje:
Miért lenne kevés? A barátnő engem szeressen, ne a barátaimat vagy a hobbijaimat. Olyan jól meglennénk.
júl. 31. 09:58
 47/120 anonim ***** válasza:
89%
#46 Szóval se hobbid, se barátaid?
júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/120 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szintet egy nárcisztikus személy is ki tudja hozni magából ám kezdetben. Vagy bárki.


Egyébként kell hogy legyen közös érdeklődésetek, hobbitok, mert ha nincs, akkor beszélni sincs miről, nem fogjátok tudni együtt tölteni az időt, csak szimplán unatkozni fogtok egymás mellett. Az is kell persze, de nem minden egyes alkalommal.

júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/120 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán ???!?? Ennyi erővel már társkeresőn kéne
júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/120 anonim ***** válasza:
100%
És mivan akkor ha nem tetszik neked az adott lány ??? Vagy ilyen nincs ?
júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!