Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok! Lányok 99 szazalekarol beszéltem. Azaz elismerem.hogy van kivétel.


De azt mondd meg nekem hogy miért nem lehet magamért kedvelni vagy szeretni? Senki nem kíváncsi arra hogy milyen ember vagyok és hogy mik a belső értékeim. Csak azért mert nem vagyok cicafiú. Akkor ez mit mond el a nőkről?

júl. 30. 22:42
 12/120 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem jár.

Hogy az élet felkínálja-e a lehetőséget, kizárólag rajtad múlik.

Aki vernyákol, az gyenge férfi, az meg nem kell a nőknek.

júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
100%

“nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak,”


Tehát proli szinten működsz. És csodálkozol?!🤦‍♀️


Ki akar egy ápolatlan alakkal kezdeni?!


Az igényesség, ápoltság BELSŐ ÉRTÉK! Mindennek az alapja.


Jessza!

júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy te nem érzed magad büdösnek, de ettől függetlenül mindennap kell fürödni, mert az aznapi baktérium ugyanúgy ott marad a testeden.
júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, hát én a cicafiúkat ki nem állhatom, de manapság megvannak az ideálok.


Számomra a leírásod és a reakcióid alapján egy bújkálós, mégis önelégült kisugárzást adsz magadról. Olyan ember, aki egy kicsit sem hajlandó önfejleszteni magát, az nem a legjobb tulajdonság. Az élet során bizony kell változni, önfejlesztést csinálni, és az nem azt jelenti hogy legyél saját magad szöges ellentéte, hanem csak a hibáidat észlelni és javítani rajtuk. Meg ahogy írtam is, amíg nem adtam kicsit se magamra, engem sem vettek észre. De mióta adok, azt elsősorban magam miatt tettem és ezerszer jobban érzem magam, szebbnek látom magam, és meglepett, de elkezdtek észre venni a fiúk. Szóval duplán jól jártam.


Ezekben a dolgokban az a fő, hogy először saját magad miatt tedd meg, hogy jobb lehess a jelen önmagadnál.

júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
92%

“Mosakodni akkor szoktam ha érzem hogy büdös vagyok, vagy már korpás a hajam. ”


Te troll vagy, vagy egy megvallottan büdös proli. Ne csodálkozz.

júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 A kérdező kommentje:

Miért lennék igénytelen/proli? Nem megyek büdösen vagy koszosan az emberek közé! A 200 lány közül senki se mondta ezt, mikor megkérdeztem hogy miért utasítanak el!


Szép dolog az önfejlesztés de én inkább olyan dolgokkal foglalkozom amik fontosak az életben. A belső dolgokkal!


Az a gond hogy mindjárt 21 éves vagyok és sose volt csajom. Szüzességemet is jó lenne már elveszíteni. Anyám is egyetért velem ebben. De hogy csináljam, ha minden nő akivel találkozok, az anyagias és felszínes?


Egy nőt sem érdeklek önmagam miatt és ez nem igazság.


A prostit ne írjátok kérlek, elvből nem fizetek szexért.


Egy éjszakás jöhetne de ahhoz is kellene egy nő...

júl. 30. 22:55
 18/120 A kérdező kommentje:
Vagy mondok masik példát amiatt cikiztek. Órát hordok mert jó tudni hogy mennyi az idő. Viszont én nem Casio meg Rolex órát hordok hanem színes műanyag orat. Nekem egy dologra kell, hogy mutassa az időt, arra pedig tökéletesen alkalmas. Telefonom is egyszerű fajta, 15 ezerért vettem 3 eve. Nem arról van szó hogy ne engedhetnek meg drágább dolgokat hisz jol elunk. Egyszerűen csak nincsen értelme szerintem. Ha én ilyen vagyok akkor a lányok miért nem tudnak elfogadni ilyennek, onmagamnak?
júl. 30. 22:59
 19/120 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha neked nem esett le ennyi válasz után sem, hogy bizony az első dolog ami kell neked, az a magad fejlesztése és a változtatás, a hozzáállásodon is. Ez nem az anyagiasságról szól, inkább az íródik le rólad hogy tökéletesnek hiszed magad, miközben nem vagy az belsőleg. Ha valamit akarsz és az eredeti úton éveken át nem kaptad meg, akkor valamit nem jól csinálsz, de ezt te nem akarod észre venni.


Vehetsz Rolex órát, meg gucci szarokat, ha tényleg olyanokat akarsz akik csak szexet tudnak nyújtani a pénzedért és megjátszák, hogy kellesz nekik azért aki vagy, de egy normális nem anyagias lánynak akkor se kellenél, mert az első pár beszélgesedből kivennék, hogy önelégült vagy.

júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a világ legdrágább órája sem telefonja, de azért egy korhoz közeli darab jó ha van. Nem gazdagokra hajtanak a normalisak, de a manapság már alap dolgok lnak tűnő tárgyak kellenek, mert azért legyen már egy olyan kinézeted, amin látszik hogy biztosan álldz anyagilag, de nem vagy gazdag. Egy szegény kissráchoz senki nem menne hozzá, mert nem úgy látszik rajta mint aki kézben tudja a saját pénzét tartani, hanem elszórja, vagy munkanélküli.


Kell egy szintet megütni, de az nem azt jelenti hogy a leggazdagabbnak kell kinézni.

júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!