Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a színes műanyag szíjak valahogy olyan gyerekesek. Legyen egyszerű fekete, de persze biztos valakinek bejön,nnem hiába árulják
júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 A kérdező kommentje:

#20


Ez azért elég sértő! Én munkanélküli vagyok most azaz nem dolgozom! De nem vagyok csóró. Érettségi után kipróbáltam két szakon is 1-1 félévet de mivel egyik sem jött be, ezért szeptembertől újat nézek. Amúgy se bírtam a sok stresszt, beteg is lettem. Most ezeket a fáradalmakat pihenem ki. Ez anyám szerint is jár.


Nem akarom életem végéig eltartatni magam de nem vagyunk rá szorulva anyagilag hogy 20-21 évesen dolgozzak, akkor meg minek? Van jobb dolgom is pl. a csajozás!


Szóval nem kell lenézni valakit azért mert "munkanélküli"!

júl. 30. 23:07
 23/120 A kérdező kommentje:

#19


Min változtassak? Nem várok a sült galambra, járom az utcát és szólítom le a lányokat! Más lehetőségem nincs ismerkedni, mivel nincs, a szórakozóhelyek pedig taszítanak. De igenis odamegyek és hozzá merek szólni a gyengébbik nemhez. De a válasz kivétel nélkül elutasítás, változó formában, de senkivel nem jutottam el randira!


Én úgy érzem hogy mindent megteszek és igazságtalan hogy nincs senkim.


Ha változatnék a ruhákon vagy a hajamon, és összejönne egy csaj, akkor számomra az a csaj anyagias/felszínes lenne hisz előtte nem kellettem neki! Na ez az amit én nem akarok!

júl. 30. 23:10
 24/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézlek le, őszintén el is felejtettem hogy leírtad, hogy jelenleg nincs munkád. Pusztán azt mondom, hogy ha valaki úgy néz ki, mint akinek semmi pénze, arról sajnos az jöhet le, hogy nem tud bánni a pénzzel, ami a mai világban azért valljuk be, kell, mert mindent abból veszel. Spórolni kell, de vannak dolgok amiket jó ha megvesz az ember, hogy ne nézzenek rá annyira rosszul.
júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 A kérdező kommentje:
Nincs hobbim*
júl. 30. 23:10
 26/120 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez már tényleg szánalmas, úgy, ahogy mondod. Te egy mániákus hülyegyerek vagy. Láthatóan nem jársz sikerrel azzal a módszerrel, amit te eddig próbáltál. Hiába próbálod be beszélni, hogy itt a válaszolók a hülyék, neked kell magadon változtatnod.
júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 anonim ***** válasza:
100%
Az meg hogy igényes vagy, ey nem a legslamposabb ruhákban jársz, amiben még egy másik srác is azt mondja a hátad mögött hogy szarul néz ki, akkor ne várd el egy lánytól hogy majd szimpatikus leszel neki.
júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 A kérdező kommentje:

#26


Miért lennék szánalmas és mániákus?


Mert nem akarok megfelelni a felszínes modern világnak és inkább önmagam maradok?


Na ez a baj..!

júl. 30. 23:12
 29/120 A kérdező kommentje:
Szerintem egy lány nem is értheti ezeket a problémákat mert nekik csak fel kell venni valami szűk kivágott ruhát és egész nap tapadnak rájuk a pasik. Meg arra is aki csúnya vagy dagadt.
júl. 30. 23:13
 30/120 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha egy pasi meg felvesz egy igényesen kinéző ruhát, parfüm, rendszeres fürdés, jó testtartás, és máris utánafordulnak a lányok.


Én nem, nem Rolex óra a legdrágább ingek és öltönyökkel kombózva.

Egy egyszerű ingpóló, szép, egyszerű farmernadrág, igényes frizura, arcszőrzet.

júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!