Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
 81/120 anonim ***** válasza:
89%
2020 ban ugyanaz a kérdés es akkor 21 voltál most 2024 ben csak 20 ez valami glitch vagy komolyan hülyének nézel minket
júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
90%
Ajjajj, a napiincel megtalálta a tini párkapcsolatok kategóriát is. Felnőtt párkapcsban szokott garázdálkodni, meg néha odapiszkít a tudományokba is, úgy tűnik ez a kövi áldozat 😭
júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy itt hazudik úgy hazudna a csajnak is ha végre össze jönne valakivel
júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, kár volt rád pazarolnia mindenkinek itt ennyi időt. Főleg hogy még kamu is az egész kérdésed. Az egész arra ment ki neked, hogy felbőszítsd az embereket, elsősorban a nőket és kiéld a felesleges és tévútra tért feminizmusgyűlöletedet, illetve azokat a férfiakat akik normálisak, el akartad érni hogy jól szájon legyél baszarintva. Gratulálok, sikerült mindenkinek megmutatnod, milyen egy lelkinyomorék aki senkinek sem kellene.
júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 A kérdező kommentje:

Nem baj, legalább idegesek lettetek, és mindenkinek nyomom szépen a piros kezet! Muhahahaha!


Egyébként még egy komoly válasz #80 részére.


A szánalmas személyeskedésedtől eltekintve: igen, államilag kellene szervezni. Ha már lusta vagy utánaolvasni, akkor elmondom röviden. Ez tehát az incel megoldáscsomag a párkapcsolati piac normál helyzetbe történő visszaállítására. (Természetesen nagyon sok olyan pontot is tartalmaz a program, ami a gyerekek iskolai nevelését ill. kulturális befolyásost takar, de ezek hosszú távok programpontok, így most csak a konkrétumokat írom.)


- A monogámia kikényszerítése törvényileg. Szexelni csak házasságon belül lehet. Ha egy férfi ezt nem tartja be, 10 év börtönt kap (ez által megszüntethető a chad jelenség). A nőknek ezzel szemben pénzbüntetés jár (hogy ne essen ki a piacról).

- Meghatározott számú, de kb. 200.000 - 500.000 külföldi nő importálása szegényebb országokból (Kelet-Európa, Afrika, Közel-Kelet, Távol-Kelet). Ezáltal fennmarad a választás szabadsága, hiszen sokféle opció elérhető lesz a nőtlen férfiak számára. Emellett megoldódhat az Európában mindenhol problémát jelentő népességfogyás, elöregedés. Eközben a férfi migrációt teljesen be kell tiltani és ehhez kell igazítani a határvédelmi feladatok szervezését is.

- A feleség nélküli (tehát szexuális életet nem élő) férfiaknak adókedvezmények, a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó. Ezáltal motiváljuk a nőket a megállapodásra és a szaporodásra (chad jelenség megszüntetése) és könnyítjük a hányatott sorsú incelek dolgát. Ennyi jár nekünk a sok szenvedés miatt.

- A házasság egy első körben tíz évre kötött szerződés (ez opcionálisan hosszabbítható a lejárat előtt), ami alatt a felek kötelesek szexuális szolgáltatást nyújtani egymásnak. Az ettől való eltérés pénzbüntetést von maga után.

- Ha az előző pontok nem hoznak eredményt (társadalmi problémák megszüntetése), akkor a jövőben majd a klónozási technológiát fel lehet használni: nők klónozása, férfitöbblet megszüntetése. Ezt esetleg össze lehet kötni a genetikai módosításokkal, azaz hogy úgy befolyásolni a nőket elsősorban hormonálisan, hogy vagy a beprogramozni kívánt férfi célcsoport, vagy szó szerint bármilyen férfi megfeleljen neki.


-----------------------------------------------------


Ami szintén egy nagyon jó ötlet, de igazából a többitől függetlenül vagy azok hiányában valósítható meg, az a szintelmélet.


Tehát a nők és a férfiak a szintjükön ismerkedjenek és kerüljenek kapcsolatba. A nők sokszor azért nem adják alább, mert Tinderen egyszer összejöttek egy chaddel és azóta azt hiszik, az a szintjük, holott a chadnek csak volt egy szabad órája kedd este.


Ennek keretében belül mindenki évente pontozva lenne hogy mi a szintje (külső, anyagi szempontok, társadalmi státusz, jellem stb.) és e szerint lennének párosítva az emberek, vagy legalábbis ez alapján lehetne randipartnereket találni.


Magyarul:

- Chadek Stacykkel lennének

- Normie-k Beckykkel

- simpek és incelek pedig Karenekkel


Az inceleknek mindig lenne kvázi elővásárlási joga a nőkre, magyarul minden incel kapna 1 pont kompenzációt. Tehát ha incel vagy és 5/10 a szinted akkor 6/10-es nő is járhatna, ha benyújtottad és elfogadhatóan alátámasztottad a kérelmed erre vonatkozóan. Ez működhetne simán Ügyfélkapun keresztül.


Várom a véleményeket ezzel kapcsolatban.

júl. 31. 15:40
 86/120 anonim ***** válasza:
90%
Beteg vagy
júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:
91%
Engedjük el szerintem
júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 A kérdező kommentje:
Normális érve senkinek sincs eddig. Pedig várnám a cáfolatot/reakciót pontról pontra. Ez így komolytalan. De úgy veszem, nem vagytok képesek vitába szállni, mert tökéletes az incel csomagunk.
júl. 31. 15:58
 89/120 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezo te nemcsak IQ szempontból vagy mélyponton, hanem az életed minden egyéb más területen is. Sajnos ez nem gyógyítható. Így maradsz egyedül.
júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
100%
#88 Majd ha lesz normális állításod, lesz rá normális érv is.
júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!