Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen? Ez olyan igazságtalan

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



20/F



júl. 30. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod hogy veled van a baj?
júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
100%

lehet pomt ez a görcsös vergődes az poka. A nők megérzik ha minden áron be akarsz csajozni és már el is vesztetted a jatékot!

Az sem mindegy, hogy kinek mit, mikor és hogyan mondasz ha csak így random ismerkedni szetetnél.

Kinezet is fontos, még ha te nem is érzed annyira annak.

Sok mindenen múlik de ha ráerzel akkor menni fog. A legfontosabb hogy laza és magabizzos legyél!

júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, de a sajnáltatással sem fogsz menni semmire.


Kell egyfajta kisugárzás, hogy márpedig te életvidám vagy és magabiztos, tudod mit akarsz és megvannak a céljaid. Tudod mennyit érsz. Ennek latszania kell rajtad.


Legyél ápolt, és sajnos azért azt kell tudni, hogy oké H belsőség így meg úgy, de az ember úgy van kitalálva, hogy azt fogja leszólítani, meg megismerni akarni, aki azért viszonylag jól is néz ki, legalábbis ad magára, ápolt és igényes.

Nem kell márkas ruha, meg aranyból való dolgok, de azért legyen egy stilusod, ami jól is néz ki, a hajad legyen megcsinálva, a szakállad is, ha van. Húzd ki magad, ne egy tramplinak tűnj.


Légy kedves, szerény, figyelmes másokkal.


Én lányként mondom, régen én sem jártam rendszeresen fodrászhoz, sok éves egyszerű ruhákba jártam, amit épp kiszedtem a szekrényből, azt se néztem meg melyik ruhadarabom mihez illik, csak legyen rajtam valami. Mindig tiszta voltam, se smink, se semmi. Soha nem is vettek észre.


Egyszer aztán elkezdtem kicsit rockosabban öltözni, lett egy stílusom, de a hajam csak úgy állt valahogy. Akkor ismertem meg a mostani páromat, de akkor még csak barátok voltunk, merg már volt valakim (távkapcsolat, úgy jöttünk össze, hogy csak az arcunkat mutattuk).


Utána 3 évre szetmentem az elemmel, és a mostani párommal összejöttem, de rajta kívül továbbra se nézett meg egy fiú se (itt már nem számított persze, de azért jól esett volna mindig is, ha engem is úgy észre vennének a fiúk mint a többi csinos lányt).


22 éves korom körül elkezdtem megtalálni a tényleges énemet, stílusomat, és igen, a hajam kapcsán is. 2-3 havonta járok is fodrászhoz, vágatok egy szép butterfly frizurát, és mivel göndör, csigás a hajam, megtanultam kezelni, hogy ne így nézzek ki mint egy hajszárítózott oroszlán. Elkezdtem picit sminkelni, persze nem mindennap, foglalkozni azzal H ne legyen annyi pattanásom, többet kezdtem mosolyogni, ruházkodni (továbbra sem drágán, de már arra figyelek, hogy illjenek össze a ruhák amiket magamra kapok), kihúzott testtartással igyekszem járni.


És lám, az utóbbi egy évben ledudálnak, és flörtölni is próbáltak velem, ami jól is esett, de persze mivel van párom, így ezt gyorsan le is tisztázom.


Tapasztalatból mondom, vedd észre először magad, és javits, dolgozz magadon.

júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
100%
Adj lejjebb az elvárásokból és fejleszd magad. Most csak ülsz és várod a csodát
júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
84%
Ja és még annyi, hogy amikor a mostani páromat megismertem, akkor is már tiszta heavy metál volt, kisebb szakállal, amit végül növesztett, de mindig ápolt szakálla volt. Őszintén ha nem ápolta volna, nem is jött volna be, nem hiszem hogy nagyon könnyen leálltam volna beszélgetni vele.
júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy velem van a baj! Mindenkinek nem fog tetszeni az ember ez tiszta sor. De több százból senkinek nem jövök be, senki nem akar még csak megismerni sem? Ez a nagy számok törvénye alapján is kizárt. Sajnos igaznak tűnik hogy a lányok 99%-a felszínes és anyagias!
júl. 30. 22:32
 7/120 A kérdező kommentje:

#3


Én nem fogom megtagadni önmagam és másként viselkedni! Nem érzem magam elhanyagoltnak. Egyszerűen csak nem érzem azt hogy nekem annyira divatos ruhákban kéne járnom. Szűk farmer helyett olyat hordok aminek vissza kell hajtani az alját. Egyszerű póló és egyszerű edzocipo, nekem ezek a kényelmesek. Ha kicsit nagyobb a kellettenel az nem gond, úgy meg kényelmesebb. Vagy pl ha egy napot vagyok egy pólóban de nem lett se büdös se koszos akkor még felveszem simán másnap vagy akár harmadnap is. Miért ne vennem? Aki nem látott előző nap az meg nem mondana hogy nem frissen mosva vettem ki a gépből. Szerintem ez nem igénytelenség hanem lelemenyesseg. Viszont anno cikiztek emiatt a suliban

júl. 30. 22:33
 8/120 A kérdező kommentje:
Mosakodni akkor szoktam ha érzem hogy büdös vagyok, vagy már korpás a hajam. Ez 3 naponta van általában. Hajam egyszerű rövid fazon mindenhol ugyanolyan hosszú, aztán kb 2 honapig nő de nem csinálok vele semmi extrat. Akkor már zavaróan hosszú lenne ezért megint levágja anyám egyszerű rövidre. Most tudom hogy mindenféle barber shop a divat meg fade hajak, de szerintem teljesen hülyeség az egész. A haj az csak egy haj, ha akarom holnap teljesen másmilyen, ez semmit sem jelent veled kapcsolatban. A lányok mégis ez alapján ítélnek meg és megint eljutottunk oda hogy miért nem felszínesek (és anyagiasak) a lányok!
júl. 30. 22:35
 9/120 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért pólót illik mindennap cserélni, nadrágot meg pulcsit én se szoktam, de ha nem is mosod ki azokat minden nap, legalább ne ugyanazt vedd fel 2-3x is egymás után. Nem vagyok az a cikizös kategória de azért teljesen ugyanabban a szerelésben megjelenni nem a legigényesebb.


És nem beszéltem divatos ruhákról, én sem követtem és nem is követem most se, csak megtaláltam a saját stilusom ami nem csak kényelmes de még tényleg illik is hozzám.


Pusztán leírtam hogy engem hogyan kezdtek el észre venni annyi év után a fiúk, és mit kellett magamon változtatnom, hogy ne csak picsogjak hogy nem kellek senkinek, de tenni nem tettem semmit.


Ilyen hozzáállással nem is fognak észre venni téged sem. Így egy megkeseredett, "minden nő szar és egyforma" általánosító hapsi maradsz majd.

júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem mész fodrászhoz, ha hozzád az az egyszerű mindenhol ugyanolyan hosszú haj fazon nem illik. Ha magadnak vagy anyud meg tudná csinálni azt a hajat ami illik is hozzád és kicsit dob rajtad, akkor nem kellene fodrász. Én sem azért járok fodrászhoz mert költeni akarok, hanem mert azt a hajat ami illik hozzám és sokkal boldogabb vagyok vele, nem tudom megcsinálni magamnak.
júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!