Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
11%
Miért a pasi a hibás ha a lány vagy nő kirakja közszemlére a pi**ját vagy seggét?
júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
0%
Gyakori kérdések oldalát is 18 év alattiak használják többségben úgyhogy én megoldásként azt látnám amit Amerikában akarna Ron DeSantins bevezetni. Korlátozni kellene az internet használatot 14 vagy 18 éves kor alattira és még az okostelefont is megvonni. Az internet és az okostelefon nem kisgyerekek kezébe való ám!
júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
81-es! Jogos a kérdésed! Erre megvan az eszük de társkereső oldalon történő kommunikációra már nincs. Ghosting az megy és a bunkó, flegma viselkedés meg a lekoptatás de a normális ismerkedés már nem. Mennyi képet rakhatnak fel ezek a mostani nők a közösségi platformokra ha annyira elfáradnak benne hogy ismerkedni már képtelenek. Amúgy meg nem 14 és 18 év alattiaknak lennének valók ezek az oldalak mert csomó 40+-os pedofil használja ezeket direkt erre a célra hogy ezeket a kisgyerekeket elcsalják különböző helyekre aztán jön az erőszakolás!
júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:

82.: Internet nélkül manapság már nem lehet felnőni. Szerintem nem a tiltás a megoldás, hanem az, hogy olyan fékeket építsenek be, hogy a kiskorúak bizonyos tartalmaktól védve legyenek.

Ha ezt a Ron DeSantis-féle ötletet bevezetnék, akkor a szexuális ragadozók megint inkább élőben vadásznának. Amúgy ma is csinálják. Szinte naponta tartóztatnak le tanárokat, edzőket, stb., akik molesztálják tanítványaikat, családon belül is sok a bűncselekmény.

Aki ma 18 éves korára nem tanulja meg a net profi használatát, az elköltözni se tud majd a szülőjétől ennyi idősen, ugyanis ma az élet, az ügyintézések legnagyobb része is a neten zajlik. Nem tud majd állást keresni, stb.

júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
0%
Így van 84-es! Ha én indítanék liveot akkor sok kiskorú nézne és nyílván írnának a chatbe és ha beolvasom a kommentjeiket és válaszolok rájuk akkor már pedofil vagyok? Nézőim életkorát nem én szabályozom sajnos, most meg főleg sok a 18 év alatti mivel nyári szünet van és a Youtube meg a TikTok ezeknek a kiskorú felhasználóknak a kedvenceik.
júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
0%
Fent vagyok Badoon 4 éve és csomó olyan lány volt rajt akik én szerintem nem voltak 18 évesek. Akkor azok a lányok kifejezetten pedofilokra vadásztak vagy mi? Én 14 éves korig okostelefont nem adnék a gyerek kezébe. Megkellene tőlük vonni minimum 14 éves korig!
júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:

86.: Inkább az a jó ötlet, hogy az iskolába ne vihessék be. Oda elég lenne egy egyszerű hagyományos mobil. De elzárni tőle nem lehet a mai világban őket.

Én negyvenesen a Youtub-ot sokat nézem, hallgatom. Zenét hallgatok, dokumentumfilmeket és politikai elemzéseket, hírműsorokat. Sok minőségi tartalom van rajta. Tévém már sok éve nincs, nem kell. Az ilyen idiótaságokat nem szoktam ott megnézni.

Tehát nem az a baj, hogy valaki gyerekként vagy nagyobb kamaszként Youtube-ozik, hanem hogy azon mit néz, hallgat.

júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
Így van 87-es! Én is politikai videókat nézek meg sok utazósat de amikor liveoztam hiába állítottam be a stream beállításokban hogy "nem gyerekeknek készült tartalom" mégis inkább gyerekek néztek csak. Akkor ki a hibás? Én nem tehetek a nézőim korosztályáról még a beállítás sem 100%-os védelem ezt megtanultam, ez a Youtube. TikTokon még szerintem ennyit sem lehetne beállítani főleg hogy az kifejezetten gyerekeknek készült még annó és zenére tátogott az összes 2018 ban mint hal a tóban.
júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen nem àrtana ha közösségi médiát vagy online társkereső oldalakat kizárólag 18 éves korhatár felett engednék használni és a regisztráció személyigazolványhoz lenne kötve.
júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
50%
Ez így van 89-es! Látom a sok lepontozónak fáj az igazság de hát egy abberált világban őszintének lenni az sajnos ezzel jár!
júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!