Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
87%
Van egy pillanat, amikor egyszer rájössz, hogy abban a pillanatban, amikor "sikerül", nincs vége, nem kapsz kitüntetést. Folytatódik tovább. És rohadtul nem hiányzik a hátad közepére se.
júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a pénzemet,szóval az hogy másra költsek nem hiányzik.
júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
77%

Bár még nem ez a korosztály vagyok, de azért válaszolok.

3 éve adtam fel végérvényesen, akkor ismerkedtem egy fiatal, nagyon szép lánnyal. Konkértan ő kezdeményezett nálam, ő jött oda és egyébként egész jól is alakultak a dolgok. Úgy tűnt nagyon is érdeklem, a találkozóink (randik) jól sikerültek, aztán valamiért 180 fokos fordulatot vett a hozzáállása irányomba. Bunkó lett velem és elhordott minden szarnak, az összes haverom, barátom előtt. Nem igazán értettem mi a franc történhetett, majd végül kiderült, hogy egy másik sráccal jött inkább össze. Eléggé összevesztünk, aztán a fejemhez vágta, hogy nekem soha nem lesz senkim, örökre egyedül maradok.

Ebben sajnos igaza volt/van.

Mintha elátkozott volna, azóta konkrétan senki még csak minimális szinte nsem érdeklődött utánam, semmilyen jelzést nem kaptam egyetlen nőtől sem, hogy kezdeményezhetnék, hogy szabad a pálya. Senkit nem érdeklek ilyen téren. Régen se voltam túlzottan népszerű a nők körében, de most már évek óta a totális nulla, abszolút láthatatlan vagyok.

Úgyhogy feladtam, nincs már semmi esély.

júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
82%

Vannak pillanatok amikor hiányzik. Pl meglátok egy párt milyen tökéletesek együtt.

Mivel nem ismerem a másikat nekem nem maga az ember kell, hanem a törődés. vagy az, hogy van valaki aki rajong értem. Az ilyenért a csillagokat lehoznám az égről.

A valóság sajnos az, hogy egyedül jobban haladok az életben. Talán túl anyagiak vagyok, de ez a világ erre épült fel. Családot, gyereket sem szeretnék. Egy társat talán, de olyat találni aki szintén ne szeretne családot alapítani nehéz, de nem is érdekel már.

júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok, 2 éve adtam fel. Nem hiányzik
júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
86%

Mivel velünk nem ismerkedik senki, ezért nekünk nem nehéz másokkal nem ismerkedni.


39 f incel

júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:

6-os ez jogos, igazad van de érted mire gondolok, az igény hogy megismerkedj mással, hogy legyen valakid akit társnak szólíthatsz, akit bemutathatsz otthon, akivel ( ha szeretnél ) családot alapíthatsz, vagy akivel csak úgy megoszthatsz bármit, és akármit.


38F incel

júl. 23. 08:47
 8/90 anonim ***** válasza:
93%
Bevallom hogy én ezt nagyon elszúrtam. Középiskolás diáként többször is lehetett volna barátnőm csak én nem jöttem össze velük mert nyuszi voltam. Most lassan 30 évesen szűz is vagyok sőt csókolózni sem csókolóztam elég kevés esélyem van hogy legyen valaki néha hiányzik egy társ de az élet megy tovább ja és soha nem voltam egy helyes férfi.
júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
77%
A nők gyűlölnek mert ember alatti torz szülött vagyok, ez miatt soha nem próbálkoztam. 19/f incel
júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 A kérdező kommentje:

9-es: mitől lennél már torszülött? Ne túlozz!!


38F incel

júl. 23. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!