Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
65%
Elfogadtam, hogy nem tudok versenyezni a 14-20 éves, jó genetikájú, 185-190 centi magas, 60-65 kilós tinichadekkel. Szombaton láttam egy 50-es nőt egy kb. 14 éves fiúval, na akkor rájöttem végleg, hogy lefőtt a kávé.
júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
57%
#11, 30F incel voltam.
júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 A kérdező kommentje:

11-es, 30F incelként azért még van terep számodra, nyilván a 14-20 éves 60-60 kilós 185-190 magas tinichadekkel nem tudjuk felvenni a versenyt de egy 26-35 év közötti konzervatív átlagnőnél lehet esélyünk. Vannak még ilyenek, persze rájuk is nagy a verseny de ők általában nem a felnyírt ( felül göndör hajú ) tinichadekre mennek.


38F incel

júl. 23. 10:06
 14/90 anonim ***** válasza:
57%
Vannak mèg konzervatív nők? Nekem mindegyik vadfeminista, ki, ha én nem???!!! mentalitàsú tankarcú hárpiànak tűnik.
júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, ilyen sok sírást is ritkán látni, mint amit itt a maguknak inceleknek tituláló síró picsogó srácok csinálnak.
júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
80%
#15 én nem sírok csak a kérdésre választ adtam hogy hogyan látom a saját helyzetem.
júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
82%
15! Én épp néztem amúgy, hogy végre egy normális inceles kérdés, amit az ilyenek mint te nem trollkodnak szét.
júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt ilyen pillanat, de a sorozatos kudarcok hatására fokozatosan egyre negatívabb lett a nőkhöz a hozzáállásom.


Például látok egy vonzó, akár még kedvesnek is tűnő nőt, de aztán gyorsan felvillan az agyamban, hogy ez is biztos csak friendzone-olna, szivatna, ahogy az összes többi előtte. Már el is megy a kedvem tőle, hogy ráhajtsak, mert minek. Őt se akarom szivatni meg magamat se. Legyen boldog a neki tetsző magas pasikkal!

júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
54%

Bár én nem vagyok incel, de én is feladtam a párkeresést! És NEM azért, mert a nők elvárásai ,,irreálisak", csupán tudom, hogy melyek azok a tulajdonságok nálam, amelyek nem biztos, hogy kompattibilisek egy párkapcsolatban!


Én bennem autisztikus tünetek vannak nem is kis mértékben, így emiatt érzem magamban ezt a blokkot.


És ezt úgy mondom, hogy nekem már volt párkapcsolatom x ideig szerintem lényegtelen meddig, de az lényeges, hogy az volt az első az életemben! Annyira az első, hogy első osztálytól a 12. évfolyamig nem volt párkapcsolatom. Aztán 20 évesen ismerkedtem egy lánnyal, udvaroltam neki és összejöttünk! És elég gyerekesen viselkedtem és neki is ez volt az első persze, így emiatt adódtak gondok jócskán.


Persze voltak jó dolgok is ebben a párkapcsolatosdiban, de már a végén felemésztettük egymást és hát szakítottunk. A barátságot meg nem fogadtam el utána, mert nem akartam paradoxonba kerülni. Rosszúl éreztem magam a szakítás után és féltem, hogy nem lesz megint barátnőm!


Ami még inkább tetézte a dolgot, hogy olyan nőkbe is összehozott a sors, akik szimpatikusak voltak nekem és velem is szimpatizáltak, csak éppen volt párkapcsolatuk, szóval ez is csak paradox!


Aztán magamba néztem és azt mondtam, hogy jó akkor én erről lemondok!


Nem akarom azt hallani, hogy ,,Van barátom!", nem akarok a nőnek udvarolni, mert az vagy bejön, vagy nem, nem akarok párkapcsolatban sem lenni, mert egy jó párkapcsolathoz nem kevés összetartás és energia szükséges és nem akarok gyereket, mert félő, hogy ő is autista lesz, akit megint csak Bullyingolhatják az iskolákban!


Ehelyett megpróbálom jó életet kialakítani magamnak, amit tudok megcsinálok, hogy előrébb tudjak lépni!


A nőket ettől függetlenül nem gyűlölöm, mert mindannyian emberek vagyunk nemtől függetlenül, csupán a párkeresés világa már annyira nem mozgat meg!



Elnézést, ha keszekusza a fogalmazásom, de nagyon remélem a lényeg átjön!



Köszönöm, hogy így anonim kommentelőként elolvastátok a történetemnek egy kis szeletét!

júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
23%

Ja és én csak 24 éves vagyok!

19-es voltam!

júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!