Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
79%

59-es: mint írtam nem vagyok autsita és nincs semmiféle kisugárzás. Ez egy baromság. Képzelj el egy random 30 éves férfit aki ül és néz ki az ablakon. Itt milyen kisugárzás van szerinted? Miből gondolnád, hogy autista vagy bármi mentális baja van? Teljesen neutrális, kifejezéstelen arccal ülök, nem csinálok semmi extrát, nincs semmi kirívó se az öltözékemben se a megjelenésem egyéb részleteiben, mégis a lerírt reakciókat kapom. De általában, ahogy írtam is csak keresztül néznek rajtam. Ez amúgy a leggyakoribb "reakció". Pontosabban, az hogy nincs reakció. Ezzel elvagyok, mert legalább megúszok egy csomó fölösleges szócséplést, meg "small talk"-ot...


" Ráadásul nem tudják jól értelmezni és alkalmazni a nonverbális jelzéseket"

Erre si írtam, hogy de tudom őket értelmezni. Volt is barátnőm, volt alkalmi szexkapcsolatom is, csak nagyon régen. Ismerkedtem anno csajokkal, beszélgettem egy-párral életem folyamán stb.

júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
66%

61


Nekem meg azt szokták mondani, hogy mosolyogj! Ez tulajdonképpen egy egyértelmű jele annak, hogy rondának tartanak. Mert mosoly nélküli kifejezéstelen arcod nagyon taszítja őket. A chad meg akármilyen pofát vág jujj de szexi.

júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
75%
Akarom írni, hogy a chad agresszív benyomású feje meg nem gond egyáltalán! Csak az én kisugárzásommal van a baj…
júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
94%
61.: Akkor te nem vagy valódi incel. A valódi incel soha nem volt nővel. Te egyszerűen egy kevésbé népszerű férfi vagy, akinek ritkábban van kapcsolata és kevesebb nőnek tetszik. Ne keseredj el. Idővel megint lesz partnered. Viszont azt javasolom, ha találsz valakit, nagyon becsüld meg, mert a kevésbé sikeres férfiak nehezen tudják "pótolni" a partnert, ha szakítanak.
júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
52%

Olvasom a válaszokat és ugyanazt tudom leírni mint az előttem szóló pár férfi. Én rajtam is átnéznek a nők de innentől én is át fogok rajzuk nézni, sőt rájuk sem fogok nézni ha nem muszáj. Max akkor fogok ránézni ha sétálok és nézek magam elé és a látoterembe beleesik 1-2. Amúgy ott lett ez az egész elrontva hogy a nőknek régen hatalmat adtak a kezükbe és sajnos nem tudják kezelni. Tegnap este azon gondolkoztam elalvás előtt hogy mi lenne ha a nőktől elvennék a szavazatijogot és az egyenjogúságot és a feminizmust úgy ahogy van megszüntetnék. Ez jól hangzik csak sajnos már késő!

Ez olyan mint amikor Nyugat-Euróőából megpróbálnák kitoloncolni a migránsokat akiket 2015-ben beengedtek de most már késő bánat. Ez lehet a nőknél is hogy a bajt megelőzni kellett volna nem utólag cselekedni és sírni hogy a legtöbb beképzelt, egoista és lenéző a férfiakkal szemben. Ha nem kapják meg a szavazatijogot stb akkor most nem lenne gond. Meg ugye a sok női jogvédő amiből annyi van mint égen a csillag, bezzeg a férfi jogvédőkről még nem hallottam ami nem is csoda mert manapság a legtöbb férfinak a jogai sárba vannak tiporva!

júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
58%

64: hidd el én még a mai napig lennék az exemmel, nem rajtam múlott a dolog.

Ő kúrt félre és dobott ki utána, ez ellen vajmi keveset tehettem... ennek is már 5 éve, az utolsó nővel kapcsolatos lehetőségem/lehetőségeim meg 3 éve voltak. Azóta minden téren nulla.


Az, hogy szexeltem életem során 2 nővel, meg rajtuk kívül kb. smároltam 4 vagy 5-el, nem jelent semmit, ugyanúgy esélytelen, hogy legyen valaha is valakim újra.

júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
60%

“ Én rajtam is átnéznek a nők de innentől én is át fogok rajzuk nézni, sőt rájuk sem fogok nézni ha nem muszáj. Max akkor fogok ránézni ha sétálok és nézek magam elé és a látoterembe beleesik 1-2.”


Jobb is, ha kevesebb férfi bámulja meg őket nem lesznek ennyire elszállva maguktól. Gyakorlatilag az önértékelésük azon múlik, hogy mennyire nézik meg a férfiak…

júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
61%
66-os! Te veled legalább szóbaálltak komolyabban és még smárolásra és szexre is méltattak. Engem meg még válaszra sem kivéve ha unatkoztak és az ismerőseik nem értek rá. 67-es! Ez innentől így lesz, nem méltóak a tekintetemre, sőt férfi nemiszervet nem hogy élőben de még interneten se lássanak. Nem méltóak rá főleg úgy ahogy a pasikkal bánnak. Amúgy a legtöbb nő a feminizmusnak és a sok női jogvédőknek köszönhetően száltt el magától, na meg persze a sok nyalizós selyemfiú miatt!
júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:

65.: Miért vagy ilyen nőgyűlölő? A sikertelenséged miatt? Én addig tudok egy incellel együttérezni, amíg nem kezdi a nőket és a sikeresebb férfiakat szidni.

Én írtam ki a következő kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Ezt is én linkeltem, az utolsó néhány itteni hozzászólás sajnos igazolja a szakembereket, akik a cikkben megszólalnak:

[link]

júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
61.: Szerintem neked inkább az a bajod, hogy nem lehetsz sikeres nőcsábász. Hidd el, a legtöbb férfinak nincs egész életében 10 feletti szexpartner-száma, meg ugyanúgy kap egy csomó visszautasítást. Csupán tudja, hogy elég az a néhány nő, akinek pont ő kell, sokan nem is akarnak túl sok nőt egész életükre. Kiegyensúlyozottan leélik az életüket két-három partnerrel is. Szerintem neked valamiért tropára ment az önértékelésed, ezért nem mennek mostanában jól a dolgaid.
júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!