Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
66.: Ez nem olyan rossz arány, mint hiszed. Szerintem te nőcsábász akarsz lenni és nem elégednél meg egy nővel. Az incelség mást jelent.
júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
79%

Félreértitek, rohadtul NEM akartam soha nőcsábász lenni, vannak ilyen haverjaim, szoktam is velük emiatt veszekedni.

Én EGY nőre vágyta megész életemben, írtam is ,hogy ha tehetném a mai napig az exemmel lennék. Nem vágytam se többre, se kevesebbre, nekem tökéletes lett volna egy életre, de persze ő ezt nem így gondolta.

Miután szakított velem, 2 évre egy fesztiválon volt életem egyetlen alkalmi dugása (meg utána 2 hónapra rá még egyszer találkoztunk, szóval volt második menet), de nem éreztem azt, hogy nekem erre lenne szükségem.

Abban az évben volt egy csaj akivel ismerkedtem komolyabban, de abból sem lett semmi, egy rohadt nagy pofára esésen kívül. Pedig ő kezdeményezett nálam, aztán meg küldött el a francba, amikor én tovább akartam vinni a dolgot.

Ennek 3 éve. Azóta nem volt dolgom nővel és úgy érzem "kifutok az időből".

30 éves leszek év végén, én világ életemben szerettem volna családot, normális életet. Szüleim voltak és a mai napig a példák erre, sőt igazából a családomban mindig is ez volt jellemző. Nem csalták egymást, nem nagyon volt példa válásra sem egyik ágról sem. Nővérem is 10+ év van együtt a férjével, már közös gyerekük is van. Én pedig itt vagyok 30 évesen és még csak barátnőm, sőt lehetőségem se volt semmire évek óta.

Elég szar érzés, hogy a fiatal éveim elmentek a semmire.

Nem akartam soha nőcsábász lenni, tudtam mindig is, hogy nekem ez nem menne. Lelketlen és a személyiségemtől abszolút távol álló dolog.

júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
17%

72-es, kívánom, hogy sikerüljön. Örülj annak, hogy férfi vagy. Nektek több az időtök családot alapítani. Vannak nők, akik szeretik az idősebb férfiakat. Én is. Nekem pl. még nem volt 50 alatti partnerem, vagy 30 alatti randipartnerem. Szeretem a sármos, idősebb férfiakat. Biztos nem vagyok ezzel egyedül. Az ismerőseim közt is azt látom, az idősebbek is kezdenek új kapcsolatokba. Én negyvenes vagyok, de még nem érzem öregnek magam. Te még 30 se vagy és azt hiszed, egy vénember vagy. Én pl. kifejezetten fiatalnak gondollak. Manapság eleve nem nősül a legtöbb férfi korán. Sokan csak 35-40 évesen teszik. Lehet, hogy 10 év múlva sikerülni fog és családapa lehetsz.

De ha feladod, nem fogsz próbálkozni, az biztos kudarc.

júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
23%
69-es! 10 év sikertelen ismerkedés a nőkkel, röviden ennyi meg ahogyan a legtöbb nő beszélt velem meg amilyen szavakat használtak, azért!
júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
9%
73-as! Van benne igazság hogy némelyik nő szereti az idősebb férfiakat ameddig az unalmukat kell űzni mert a barátjuk nem ér rá. Én egy ilyen nővel 3 hétig beszélgettem de rájöttem hogy felesleges mert ő 14 én 24 meg ugye van barátja. Érdekes hogy egy párkapcsolatban lévő nő már más férfiakra kacsintgat és beszélget velük. Hűtlen 1 világot élünk. Még azt írta a lány hogy az ő pasija hűséges, kíváncsi lennék már csak arra is hogy vajon az ő pasija beszélget-e idősebb lányokkal akárhol.
júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
Mielőtt kérdeznétek hol ismert meg az a lány engem, Youtube élő adásban és a bejegyzéseim alá írogatott, ha hamarabb leírja van barátja egyből megszakítom vele a kapcsolatot. Amúgy meg nekem legfeljebb akkor lesz párkapcsolatom ha azt csinálom mint Kaffka Tibor azaz Kaffka Mercédeszt magából. Magyarra lefordítva ha átoperáltatom magam nővé mert a mai világban férfinak lenni bűn!
júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
61%

75.: Nem szégyelled magad, hogy huszonévesen 14 éves kislányokkal ismerkedsz? Úgy beszélsz róla, mintha felnőtt nő lett volna.

Ne csodálkozz, hogy előbb-utóbb a hírekben kötsz majd ki, mint olyan, aki kamasz lányokat molesztál. Jelenlegi törvényeink szerint 14 év a beleegyezési korhatár, ha nem a tanítványod, elvileg nem büntetik az ilyesmit, de egyrészt valószínűleg a közeljövőben egy-két évet emelnek a korhatáron, másrészt remélem, nem tanár vagy valami hasonló vagy. Előbb-utóbb egy lány apja is laposra fog verni, ha ezt csinálod. Nem is foglak sajnálni.

júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
9%
77-es! Ajjajaj! Ő akart velem beszélgetni nem én ő vele!
júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy sokan liveoznak Youtubeon és TikTokon is akkor sok pedofil ember van mivel a Youtubeot és TikTokot túlnyomó részben 18 év alattiak használnak. Akkor ennyi erővel az összes streamer pedofil mert a nézőközönség nagyrésze 18 év alatti. 77-es! Nyitotabb szemmel járj!
júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
30%
Még annyit hozzászólok ehhez hogy nézd meg a mostani fiatal tinilányok öltözködési stílusát, úgy öltözködik némelyik mintha 20-on évesen discoba benne. Csodálkoztok hogy egyre több a pedofil ember? A szülőknek kellene jobban odafigyelniük elsősorban a gyerekekre. Tudom ezek után én leszek a pedofil simogató g.ci de én csak az őszintét írom le mert nyitott szemmel járok. Ezek a mocskos férfiak tényleg szégyen már a mai világban férfinak lenni mert mindenhol csak kibeszélnek meg gyűlölnek téged. Mostani világunk egy férfigyűlölő világ ahol férfinak lenni már bűncselekmény. Eskü átoperáltatom magam nővé. Amúgy meg nem Youtubeozok már de nyugodtan nézd meg a Youtube és TikTok felhasználók életkorát és utána lehet az összes tartalomgyártót le pedofilozni ennyi erővel. Ezek a mocskos férfiak nem hogy megd.g.lnének na ugye? 😉
júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!