Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen adtam fel!
júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
66%

31-es: ha látnál nem mondanád ezt. Talán lehet "szexi" mondjuk 50 évesen, ha akkor kezdődik, de amikor 30 éves korára olyan feje lesz az embernek, hogy pár hajszál áll ki a feje tetején, elől meg szinte semmi, azt mindennek nevezném, csak szexinek nem.

Kb. 45-nek nézek ki emiatt, ami rohadtul nem előnyös a mai világban.

Az a baj a kopasz/kopaszodó emberkről mindenki alapvetően a híres kopasz sztárokra asszociál, csak azt felejtik el, hogy ezek az emberek minden más tekintetben bőven átlag felettiek.

júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

19 évesen egy világ van előtted, mint említettem 30 felett változik meg a nők helyzete, a férfiaké pedig olyan 40 körül. Egy jó 10 év előnyünk van.


Középiskolában nem kellettünk az osztálytársaknak, akkor az egyetemista, pályakezdő dolgozó pasik kellettek nekik ( 5-10 év korkülönbséggel alsó hangon ). Ugyanez volt egyetemen/főiskolán, ahol nem kellettünk a korosztályunknak, mert ők a dolgozó managereket kergették ( ott már lehet nem 5-10, hanem 5-15 év korkülönbséggel ).

júl. 25. 07:41
 44/90 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem még a magas jóképű férfiak is azt mondják, hogy a cold approachoz több száz vagy ezer leszólítás kell, hogy működjön. Akkor egy átlag vagy csúnyácska srácnak lehet nem az a megoldás.

Inkább online-t mondanék, bár az utóbbi időben elárasztották azt a terepet is a chadek így egyre nehezebb.

júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
88%
44 ezzel vitatkoznék, cold approach az jobb mint a dating appok. Erősebb a merítés, szebbek a lányok. De mindkettő esélytelen(nekem). Lefőtt rég a kávé. 19/f incel
júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
72%

45


Talán jobb a merítés ja.

Viszont mint írtam, oda erősen jóképűnek meg magasnak kell lenned, hogy egyáltalán felkeltsd annyira az érdeklődését, hogy leálljon veled szót váltani. Többnyire kapcsolatban vannak ott, vagy sietnek melóba, vagy valahová, találkozni valakivel stb. Szóval nem a legjobb hangulatukban kapod el őket.

Ezt csúnyább srácként gyakorlatilag felesleges űzni.

júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, hogy 50-es nőként belevaúzok, de végigolvasva a hozzászólásokat, úgy érzem, reagálnom kell.

A rossz hírem az, hogy

- ahhoz, hogy egy nő élvezze a szexet, vonzónak kell találnia a másikat

- tetszetős (ideálisnak tekintett) külsővel gyorsabban lehet célt érni

- szerintem egyszerűen lehetetlen küldetés úgy ismerkedni, hogy ez a kitűzött program, és válogatsz, mint a piacon a krumplik között

A jó híreim a következők:

- sok férfi/fiú tartja magát csúnyának, holott alapvetően egyáltalán nem az

- egy-egy hibának gondolt tulajdonság kifejezetten szexi lehet, én például annak tartom a vékony, nagy orrú pasikat (nyilván nem mindenkinek ugyanaz a vonzó)

- az előnytelen külsőn könnyen lehet változtatni, érdemes nézegetni az átalakítós videókat, hogy hajvágás vagy festés, illetve szakáll fazonírozás mit tud kihozni egy lerobbant hajléktalanból is. Igen, nagyon drága egy profi csapat, és azt is tudom, hogy nehéz elszakadni a jól megszkott sémáktól, idegen lehet a tüsihaj után a homlokba hulló frufru, de megéri.

- STÍLUS! Az összhangban lévő ruha és kiegészítők esetében nyugodtan felejtsd el a boltok márkás darabjait, mert mindenki azokban pózol. Dolgozz ki egy MÁS megjelenést. Az előbbi átalakítós csapat is igénybe vehető, de az is jó megoldás, ha a kedvenc filmjeidet nézve tudatosan megfigyeled azokat a karaktereket, akikkel egyrészt tudnál azonosulni, másrészt tudod, hogy a filmek után az adott színész igencsak népszerű lett a női rajongók körében. A karakter által viselt szettek elemeit fokozatosan vezesd be (egyesével) a mindennapi ruhatáradba. Vadászgass a használtruha üzletekben, illtve pl. a TEMU-n is kedvező árú cuccokra akadhatsz.

- koppinthatod a karakter bizonyos viselkedési elemeit is, de leginkább a magabiztosságot sugárzóakra figyelj. Ezt feltétlenül HUMORRAL vegyítsd, ha semmiféleképpen nem megy a humor, akkor legyél szarkasztikus, vagy önironikus, vagy tedd magadévá a fekete humort. A mondandód végén ne felejts el egy felhúzott szemöldököt vagy ajakbiggyesztést nyomni, hogy levehesse a beszédpartner, hogy nem egy szimpla kretén vagy (pl. eme mondatom végén is képzelj egy ilyen mimikát tőlem). Nem kell sokat szólnod, elég, ha csak néha teszed, de akkor csattanós legyen.

- Ne AKARJ ismerkedni. Szard le az ismerkedést. Nyitott legyél, egyszerűen CSAK kíváncsi a másikra. Legalább 2x engedd el meghívás nélkül, mert pont arra számítana.

- S végül ne feledd: a totál szürke kisegerekből is tündehercegnő varázsolható, és ők ugyanazzal küzdenek mint ti itt: nem veszi őket észre a másik nem.

júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
89%

47-es: te megint abból indulsz ki hogy már eleve van akit mondjuk én is érdeklek. De a probléma az, hogy NINCS ilyen! Érted? Ha alapból SENKI nem akar odamenni hozzád, ha te mész oda valakihez az is elküld, akkor mégis mit számít a stílus, a humor meg a nyitottság? Én nyitott lennék bárkire, szívesen beszélgetek, szeretek négyszemközt, vagy akár kisebb társaságban dumálgatni, de ha senki nem kíváncsi rám alapból, akkor mégis mit csináljak?

Az itteni emberek mindig azt feltételezik, hogy amúgy nekünk (most nevezzük "inceleknek") az a gondunk, hogy a randkikat elszarjuk, meg hülyeségeket dumálunk másoknak. Valójában a baj az, hogy abszolút érdektelenség övez minket és totálisan láthatalanok vagyunk a másik nem számára. Ehhez még különösebben rondának sem kell lenni, ebben igazad van.


"Ne AKARJ ismerkedni. Szard le az ismerkedést. Nyitott legyél, egyszerűen CSAK kíváncsi a másikra. Legalább 2x engedd el meghívás nélkül, mert pont arra számítana."

Én ilye nvagyok már 3 éve. És tudod mi az eredménye? 3 éve nem beszéltem nővel, nem randiztam, nem volt részem semmilyen dologban (csók, szex, stb).

júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:
47es 50 éves gyks nőként hadd ne fogadjuk már el a tanácsodat. Amúgy pedig a nők tanácsai nem mérvadók.
júl. 25. 16:59
 50/90 anonim ***** válasza:
81%
Én is ebben a helyzetben vagyok hogy nem érdeklem a nőket. Ahhoz hogy kommunikációt tudjak kialakítani a nőkkel ahhoz érdekelnem kell őket. Amúgy meg csak addig állnak velem szóba ameddig unatkoznak.
júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!