Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
57%

"47-es: te megint abból indulsz ki hogy már eleve van akit mondjuk én is érdeklek."


Igen, abból indul ki, mert akár hiszed akár nem, vannak olyan nők, akiket te is érdekelsz, max téged ők nem érdekelnek, ezért észre sem veszed őket. Akármennyire is nehéz elfogadni, igenis ha nem vagy torzszülött (nincs leégve a fél arcod, stb.) akkor egy jó stílussal, divatos megjelenéssel sokat lehet dobni az összképen. Ha kövér vagy, fogyj le, sportolj hogy felszedj kis izmot és kinézz valahogy. Ezek már rengeteget javítanak az esélyeken, illetve az önbizalmon is. Emellé még kell egy jó kisugárzás, humor és duma. Ha ez is megvan, akkor azért máris lényegesen több az esélyed. De persze tudom, hogy könnyebb itt sírni, mint nekiállni és ezeken dolgozni.


"47es 50 éves gyks nőként hadd ne fogadjuk már el a tanácsodat. Amúgy pedig a nők tanácsai nem mérvadók."

Ahha, jólvan, ne fogadjátok el a női nem tanácsát, elvégre nőkkel szeretnél ismerkedni. Teljesen logikus :D. Akkor fogadd meg a férfiak tanácsát és ismerkedj pasikkal :D

júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
87%

Vicces a naivitásod :D

Mint írtam 3 éve közöm nem volt nőhöz. Szóba sem áll velem senki.

Tudom ezt nőként nehéz elhinni, de hidd el vannak olyan emberek akik totálisan láthatatlanok a másik nem számára. Nyilván nőben is vannak hasonló emberek, csak sokkal ritkább.

Nekem nincsenek opciók, hogy "válogatni" tudnék.

"max téged ők nem érdekelnek, ezért észre sem veszed őket."

Ez pont fordítva van. Engem érdekelt volna elég sok nő, de leszartak, egy jelentős részük kifejezetten undorodik tőlem ahogy megfigyeltem.

Sok példát tudnék erre hozni, de nyilván neked egyikben sem volt részed szerintem. Ahogy a legtöbb normális, átlagos nőnek sem.

kb. úgy viszonyulnak hozzám, mint a csöveshez aki összeszarva, behugyozva, totál részegen fekszik valahol az utcán. Én ugyanezt a reakciót váltom elég sok esetben a nőkből. Pedig nem vagyok se dagadt, se büdös, se szakadt, se mocskos.


Példa: múltkor haverokkal kocsmában ültünk egy nagyobb asztalnál, én elmentem az egyik sráccal dartsozni. Mikor visszamentünk a többiekhez leültem és jött két csaj akik mondták, hogy ők ültek ott. Mondom oké, arrébb ülök egyel, mindenki elfér. A két csaj egymást noszogatva akart csak mellém ülni, kb. 2 percig maradtak, majd inkább elmenkültek. Nem szóltam hozzájuk, nem is néztem rájuk, de éreztem azt, hogyan "feszengnek" amiért mellettem kell ülniük.


Példa2: ülök a vonaton és az egyik megállónál sokan szállnak fel. Én egy 4 üléses blokkban vagyok (két-két ülés egymással szemben, ablak mellett). Ha korombeli, vagy fiatal csajok szállnak fel általában az a jellemző, hogy csak nagyon nagyon nehezen akarnak leülni mellém, akkor is totál összehúzzák magukat, érezni, hogy mennyire szarul érzik magukat a közelemben. Pedig szintén nem szólok hozzájuk, nem akarok beszélgetni velük, nem is nézek rájuk, csak az ablakhoz húzódva bámulom a tájat. A leggyakrabban le sem ülnek, inkább állnak, csak ne kelljen a közelemben lenniük.

Hogyan szoktam kinézni? Általában sima kék farmert hordok, nem szakadtat, nem koptatottak, olyat amely pont az én méretem, nem lóg, nem szűk semmi extra. Ehhez sima, egyszínű pólót (kék, szürke, fekete, néha bordó/piros) és sima, mákajelzés nélküli basball sapkát. Hidegebb időben meg egy sima fekete bőrkabátot.

Nem szoktam úgy utcára menni, hogy előtte ne használja dezodort, és ha tehetem le is zuhanyzom előtte. Hosszabb utazások előtt mindenképpen. Szóval nem vagyok se szakadt, se büdös. Nincsenek látványos bőrhibáim vagy torzulások, kelések a testemen, mégis ez a reakció sok esetben.


Példa3: szintén múltkor haverokkal egy környező tónál (strandolás) és főleg haveri unszolásra odemntünk egy másik társasághoz, amelyben sok fiatal, amúgy nagyon csinos csaj is volt. Rám kb. egyik sem nézett, hiába mondtam /kérdeztem bármit csak elengedték a fülük mellett, mintha ott sem lennék. haveromra úgy nézett, legalábbis az egyik, hogy majd kifolyt a nyála. Nagyon durva volt ezt végignézni. Pedig semmi extra dolgot nem mondott, ilyen alap kérdéseket tett fel, hogy honnét jöttek, meddig maradnak és hasonlók.


Példa4: ha vagyunk valahol társasággal, mondjuk 3-4 fiú haverom és én. A helyre érkezik egy másik társaság (csajok, fiúk vegyesen) és tegyük fel az én társasgomból valaki ismer a másik társaságból egy csajt. Odaköszön, odajön a másik társaság, mindenki bemutatkozik, köszön egymásnak, a cnői tagok jellemzően hozzám nem jönnek oda, még akkor sem ha a férfi tagok kezet fognak, bemutatkoznak.

Ez milliószor megtörtént, nekem már nem is nagyon tűnik fel.



Ez a "kisugárzás" dolog is vicces. Mégis mi a fenét jelent? Írd le légy szíves, hogy ezzel mire célzol...

Lehet majd valami sugárzó anyagok kell ennem és akkor nekem is lesz kisugárzásom.

Nem születtem sajnos nagydumásnak, ennek ellenére tudok beszélgetni a megfelelő emberekkel a megfelelő helyen és időben. De nem szeretem azt, ha hatalmas a nyüzsgés körülöttem vagy ez a tipikus társaság közepe ember sem vagyok és nem is leszek. Tudod, amikor nagyobb társaság gyűlik össze és egymásra licitálnak a baromsággal, a ki tud nagyobbat mondani verseny. Na ebben sem vagyok éppen jó.

júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:
kisugárzás = mennyi pénzed van
júl. 26. 08:39
 54/90 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hagyd... Én is nő vagyok, láthatatlan, ebből kifolyólag tökéletesen értem és átérzem, miről "beszélsz". Az 51-es meg annyira nem, hogy jön ilyenekkel, hogy észre sem veszed... Basszus, ilyen egyszerűen nincs, kivéve, ha látássérült vagy (ha a nonverbális jelzésekre gondolunk) autista az illető, de nem ezekből a ritka kivételekből kellene kiindulni.
júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
88%

“ kb. úgy viszonyulnak hozzám, mint a csöveshez aki összeszarva, behugyozva, totál részegen fekszik valahol az utcán. Én ugyanezt a reakciót váltom elég sok esetben a nőkből. Pedig nem vagyok se dagadt, se büdös, se szakadt, se mocskos.”


Wow ugyanezt érzem. Valahogy még a szemembe sem néznek, csak úgy oldalról odaböknek néhány szót ha már nagyon muszáj kommunikálni. Például bevásárláskor a kasszánál. Pedig tisztán láttam, hogy az előttem álló egyébként tök átlagos fazonnal meg enyelgett, mosolygott, hízelgett. Velem meg mindig ingerültek valamiért, úgy érzem akármelyik pillanatban, ha rosszat szólok, vagy mozdulok, vagy rosszul nézek akkor rám fognak förmedni és elküldenek az anyámba. Tehát tojáshéjon kell járkálnom lehajtott fővel, ez az egyetlen ami elkerüli a balhét.


“ Példa3: szintén múltkor haverokkal egy környező tónál (strandolás) és főleg haveri unszolásra odemntünk egy másik társasághoz, amelyben sok fiatal, amúgy nagyon csinos csaj is volt. Rám kb. egyik sem nézett, hiába mondtam /kérdeztem bármit csak elengedték a fülük mellett, mintha ott sem lennék. haveromra úgy nézett, legalábbis az egyik, hogy majd kifolyt a nyála. Nagyon durva volt ezt végignézni. Pedig semmi extra dolgot nem mondott, ilyen alap kérdéseket tett fel, hogy honnét jöttek, meddig maradnak és hasonlók”


Wow, ugyanez. Úgy áttudnak nézni az emberen, hogy rendesen megsemmisülsz, lelkileg elhalsz. Velem is ez volt egész életemben. Isten hozott a női nácizmusba.

Tehát mint ki volt fejtve, a nők nem csak nem akarnak a csúnyább férfiakkal szexelni vagy párkapcsolatot, hanem azt szeretnék ha eltűnnének, megszűnnének létezni.

Amúgy arra gondoltál, hogy a haverjaid amolyan virtue signalling ( érték közvetítés) miatt visznek magukkal.

Nekem is nőknél elég sikeres srácok voltak a húszas éveimben a haverjaim, rajtam meg átnéztek. Aztán rá kellett jönnöm, hogy engem azért vittek magukkal, hogy a többieknek azt mutassák mennyire “jószívűek” amiért csúnya-lúzer sráccal is barátkoznak, tehát teljesen csakis a belső számít nekik. Kb mint manapság amikor egy fehér csak azért barátkozik fekete csajjal, hogy magát jobb színben tüntesse fel, mert most ez a divat. Pedig lehet , hogy húsz éve habzó szájjal négerezett volna.

júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
73%

“ Ez a "kisugárzás" dolog is vicces. Mégis mi a fenét jelent? Írd le légy szíves, hogy ezzel mire célzol...”


Nem vagy magas kifejlett állkapoccsal. Ezt jelenti.

júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
81%

Hát 180cm vagyok, ez nem magas, de nem is alacsony. Az egyetlen testi hibám, legalábbis ami látványos, az az, hogy durván kopaszodom, már alig maradt hajam. De általában sapkában járok, szóval ez sem látszik annyira, nincs előtérben.

Régen is ez volt egyébként, amikor még jól néztem ki (legalábbis magamhoz képest biztosan).

nyilván volt pár csaj akinek bejöttem, volt barátnőm is, de ez már nagyon régen volt.

Nem vagyok autista, azt is megismerem/megismertem ha akar tőlem valamit egy nő, ismerem azt a típusú nézést is. Viszont mostanában, az elmúlt jópár évben ilyenhez nem volt szerencsém.

Csak üveges tekintetek néznek vissza rám, vagy a már említett undorral vegyült furcsa arckifejezés. Valószínűleg azóta ennyit nőttek az igények és ennyivel rondább lettem. Amúgy már én is próbálom meghúzni magam, nehogy az legyen, hogy esetleg rá merek pillantani valkire ő meg zaklatásnak veszi a dolgot és bármilyen balhé legyen belőle. Idén már ezért is mentem fesztiválozni sem, pedig régen szerettem eljárni ideoda, hanem a szociális interakcókat próbálom a baráti, haveri társaságra szorítani, lehetőleg olyan helyeken ahol nincsen sok idegen.

júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 A kérdező kommentje:

57 sajnos a 180 manapság alacsony. 185-től adnak esélyt. A kopaszodás pedig hatalmas red flag, felejtős kopaszon a csajozás. Engedd el.



39f incel

júl. 26. 11:33
 59/90 anonim ***** válasza:
39%

58.: Én egy 180 cm-es nő vagyok, a párom 173 cm. Erről ennyit.

Sose érdekelt a férfi magassága.

A kopaszodás sok nőnek tetszik is.

Aki itt az előbb kisregényt írt, annak azt tudom mondani, hogy valami pszichés állapot okozhatja azt, hogy ennyire taszítja az embereket. Lehet, hogy nagyon súlyos depressziója van, vagy valóban enyhén autista. Az utóbbi különösen megnehezíti az ismerkedést, mert nekik van egy olyan kisugárzásuk, hogy "mások". Ráadásul nem tudják jól értelmezni és alkalmazni a nonverbális jelzéseket, ezért felsülnek ismerkedéskor. Pl. olyanhoz és úgy közelítenek, akihez és ahogyan nem kéne. Neki egy jó pszichológus kellene. Szerintem idővel sikerrel járna.

júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
70%

57


Oké akkor érhető. Ha kopaszodsz az a legtöbb nőnél kizáró ok.


Én csak egy picit kopaszodtam elől, amitől magasabbnak tűnik az amúgy is magas homlokom, ami még hosszabbra nyújtja az amúgyis hosszúkás arcom. Ilyen megjelenéssel is köszönetet kell mondani amiért nem köveznek tüstént halálra. tehát igen, marad a tojáshéjon járkálás és a tudatos engedélykérő hangnem, halk hanghordozással. Csak így nem kapok rosszalló tekinteteket náci női és férfi embertársaimtól. Férfiaktól szoktam még gúnyos mosolyt kivörösödött fejjel, meglepett arckifejezéssel ha kicsit magabiztosabban viselkedek, vagy felemelem a hangom. Egyértelmű, hogy nem adják meg nekem ehhez a jogot és már elfáradtam harcolni csak azért, hogy egyenlő bánásmódban részesítsenek. Nincs egyenlő bánásmód csak a blackpill és náciság.

júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!