Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 közötti gyermektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti gyermektelen incel férfiak akik elengedtétek végleg a társkeresést: hogy csináltátok? Hogy tudtátok azt mondani hogy ennyi, nem ismerkedem tovább? Mit csináltok helyette? Nem hiányzik soha hogy bemutassatok valakit a családnak?

Figyelt kérdés

júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
55%
19-es: Attól, hogy vannak autisztikus tüneteid, egyrészt nem biztos, hogy autista is vagy. Másrészt az enyhén autisták nagy részének van kapcsolata. Lehet, hogy nem annyira népszerűek, hogy minden ujjukra akad egy nő, de találnak társat. A gyerekvállalás más, nem kötelező. Gyerek nélkül is lehet egy pár boldog, ha egyik se akar. Az az aggályod helyes, hogy ha esetleg tényleg autista vagy, ez gyakran örökletes lehet. Sőt, van, hogy a szülő csak enyhén az, a gyerek súlyos eset lesz és pl. nem beszél, nem lesz soha önellátó, stb. Neked is komoly gond lehetne ez, nemcsak a gyereknek.
júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
55%

Találnak társat ha akarnak! És pont emiatt tartom nagyon jó dolognak a feminizmust, mert nincsen mindenki rákényszerítve egy érdek kapcsolatra, mint amilyen régen volt a megrendezett házasságok korában, ami a fejletlenebb országokban még a mai napig előfordul! Ha akarsz kapcsolatot és teljesítesz bizonyos dolgokat lesz, ha nem akarsz, vagy nem tudsz, akkor nem! Én nem akarok és ennyi!


#19-es voltam.

júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
60%

Én 24 éves srác vagyok aki 2015 óta próbálna ismerkedni a lányokkal élőben és interneten is egyaránt. Élőben kezdtem és az első kiszemelt lány a suliban szünetben utasított el mindenki előtt. Középiskola 9.osztályban 5 db cigánylány járatta velem a bolondját de én át láttam rajtuk. Utána jött a Facebook és az Instagram egyben a válaszra sem méltatások. Kicsit szüneteltettem a dolgot utána jöttek a társkereső oldalak. 60 kg-os pasiként több Matchem volt mint mostanság 70-72 kg-os pasiként. 1 éve határoztam el hogy feladom 10 év kudarc után a lányokkal történő ismerkedést.

Én sajna nem nőttem magasra 170 cm vagyok és 72 kg, a mostani lányok a 180+ és hozzá a 60-65 kg-ot preferálják. A pasi ne a szüleivel a "mamahotelben" éljen hanem alberletben egyedül vagy saját kertes házban, jogosítvánnyal és autóval rendelkező pasit előnyben részesítik a tömegközlekedővel szemben és már nem a 2 kezi meló a divat (gyári, konyhai, építőipari) hanem legyél vállalkozó vagy manager vagy cégvezető mivel ezekkel magasabb fizetéseket lehet keresni.

Internetnek és a médiának na meg persze az okostelefonoknak köszönhetően megnőtt az emberek igénye ez férfiakra és nőkre is egyaránt igaz. Régen amikor még nem voltak ezek élőben ismerkedtek az emberek javarészt. Akkor még Mari néninek jó volt akár a szomszéd Pita bácsi is ha az normális volt vele és hűséges hozzá. Most meg a mai világban az internet hatalmas felületének köszönhetően mindenki a szebbre és a gazdagabbra vár, erre tökéletes példák a társkereső oldalak. Olyan pasi mint én nem kell a nőknek. Engem ghostingolnak, meg törlik a csevegést ahogy Badoon ezt 2 db lány is tette. Viszont ha így állnak hozzá akkor nem értem hogy például ezen az oldalon miért szidják a férfiakat mikor ők nem adnak esélyt arra hogy én megismerkedjek velük? Érdekes ellentmondásokba ekeverünk.

júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
85%

Ha alapvetően nem vagy érdekes, elsőre is vonzó a nők számára, akkor a többi dolog mellékes, lényegtelen. Ha nem ütsz meg egy bizonyos szintet külső tekintetében, tehát, hogy eleve felkeltsd az érdeklődést, akkor nem számít, hogy otthon élsz-e vagy egy luxus villában, nem lényeges, hogy van-e autód vagy nincs, mennyit keresel, milyen elfoglaltásgaid vannak, mekkora az ismerősi köröd stb.

Nálam ott bukik meg a dolog, hogy eleve nem vagyok kiszemeltje senkinek, nem kapok jeleket, hogy szabad a pálya, nincs kihez odamenjek, nincs kinél kezdeményeznem sem egyáltalán. Sokan vannak akik ezen túljutnak, csak mondjuk a randikon nincs meg az összehang, vagy elhal a beszélgetés a csajokkal, ghostolják stb. Én idáig sem jutok el sajnos, sokszor írtam, hogy már annak is örülnék ha egyáltalán lenne olyan csaj aki visszautasít. De még ilyen sincs, mivel ennyire nem érdeklek senkit.

Szellemként járok a világban, hiába vannak barátaim, haverok, ismerősök (elég sok), egyszerűen nem érdeklem az ellenkező nemet. Rólam nem vesznek tudomást, ha mondjuk a baráti társaságomb "vegyülni" próbál idegen, ismeretlen csajokkal.

Én mindig mellőzött figura vagyok, bármit mondok, teszek vagy bármivel is próbálkozok.

Ezek után szerintem jogos ha valaki feladja.

Olyan ez mintha csodálkoznánk azon, hogy X sportoló nem ér el semmilyen eredményt, amikor konkrétan nem is tud elindulni a versenyen.

júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
81%
24-es! Én is pont ugyanezt tapasztalom mint te. Én csak annyira kellettem a lányoknak hogy ha unatkoznak akkor írnak hogy unalmukat űzzék utána nem válaszolnak már. Engem életem során ha 5-6 lány ha komolyabban megbámult. Elmúlt 4 évben 1 randit sikerült a társkeresőről összehozni de eléggé kudarcosra sikeredett mert nem szerveztük le kellőképpen. Azóta semmi csak a ghostingolás és a kihasználás meg az unaloműzés amire kellenék a lányoknak.
júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
78%
Utóbbi időben a M3-as metrón volt egy lány idén vagy tavaly októberében hogy bámult a metrón de lehet csak többször rám pillantott de mivel nem mosolygot rám meg nem kacsintott rám meg elég fiatalnak is látszódott így nem mentem oda hozzá.
júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
65%

2021 óta abszolút nem volt közöm nőhöz. Se egy beszélgetés, ismerkedés, se randi és nyilván a többi dolog se.

Mondjuk abban az évben azért volt pár próbálkozásom, meg megamhoz mérten sikereim is voltak, de úgy látszik ott el is fogytak a lehetőségek számomra.

júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
100%
27-es! Ezt tanuld meg! Minden évben nőni fognak az emberek párkeresési igényei, ahogyan haladunk előre a jövőben. Régebbi kérdés alatt írta nekem valaki hogy nem én csúnyultam meg hanem a nőknek lettek magasabb igényeik 2020-hoz képest.
júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
80%
Ebben mondjuk van igazság, felszedtem 6-7 kg-ot annyira ez nem sok és nem csúnyultam meg annyira csak hát az igények fentebb mentek az évek alatt mint a testsúlyom!
júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk én rohadt ocsmány lettem, 30 éves koromra alig maradt hajam. A többi dolog nem változott.
júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!