Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sikeresen talált aszexuális férfit? Van bármi esély hogy lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam arról hogy valaha kapcsolatban leszek, de újra és újra előjön.

Van itt aszexuális, aki sikeresen talált társat és tényleg nem akar tőle semmit?

Facebook csoportról is hallottam, működőképes lehet?


Valóban aszexnek kell lennie, mert a szextől jobban undorodom mint bármi mástól.



jún. 29. 18:26
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

27 örömmel hallom hogy ennyire hatásos vagyok

De azért tettem fel a kérdést az ismerkedés kategóriában, csak átrakták, mert tudom hogy van aszex férfi is és mivel kevés van belőlünk sajnos, így nekik is limitált az ismerkedés

Ha megnézed a kérdésem aszex férfiakról szól, ergo nem akarok én átfordítani senkit, tudom hogy a férfiak 99 százaléka mániákus és meg is értem mert ettől érzitek magatokat valakinek.


31%

Én megértem a kérdezőt mert nyilván valami durva trauma érte gyerekkorában ami ezt váltotta ki.



Tartsd magad távol a normális férfiaktól kérdező, mindenki jobban jár


Ez kicsit skizo megnyilvánulás volt.


Az biztos hogy erről itt nem lehet érdemben beszélni

júl. 2. 21:34
 32/47 anonim ***** válasza:
56%

"látod ez is a baj hogy 2024ben sem akarjak elfogadni az emberek, hogy aszexnek lenni normális dolog".


Mert nem az, nem normális.

Ez nem értékítélet, hanem egyszerűen tény, ha valamelyik emberi funkció hiányzik, az nem lehet normális, márpedig a szexualitás emberi működés.


Amikor anno ugyanezen háborogtál, feltettem neked a kérdést, hogy a te logikád mentén pl. az érzelmi működés teljes hiányát (aka alexitímia) ugyanúgy normálisnak tartod? Nem jött válasz azóta sem.

tegnapelőtt 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, ebben a videóban itt akkor mind nem normális emberek szerepelnek. Nekem nem éppen tűnnek olyannak mint akiket holnap el kellene zárni. Mint ahogy magamat sem tartom betegnek és szerintem az írásomból sem ez jön le.


Nem tudom mire célzol hogy anno mikor ezt beszéltük, én sosem tettem még itt erről fel kérdést, most sem annyira szívesen mert sokszor nagyon mónikashownak látom a vitákat itt.

Hajlamos itt az emberek többsége arra hogy azzal kerekedjen felül a másikon hogy belinkelget kérdéseket hogy “ez is te vagy”

Nem mintha ezzel olyan nagyon meg lehetne bántani bárkit.

tegnapelőtt 20:59
 34/47 anonim ***** válasza:

"Nekem nem éppen tűnnek olyannak mint akiket holnap el kellene zárni. Mint ahogy magamat sem tartom betegnek és szerintem az írásomból sem ez jön le."

Nem nekem írtad de nagyon tereled is a dolgokat. Nem azt írta hogy te vagy az aszexuálisok elmebetegek, pszihopaták vagy hasonló, hanem arról hogy az aszexualitás az nem normális dolog. Nem tudom hogy érzékeled-e a különbséget?

Mert elég nagy különbség van elmebeteg és nem normálisan működő között.

Vegyünk engem: diagnosztizáltan elkerülő személyiségzavaros férfi vagyok, tehát bizonyos tekintetben nagyon is nem normális, mert nem funkcionálok normálisan. De emellett nem vagyok elmebeteg, társadalomra nem jelent veszélyt ez a zavar és a közvetlen környezetemre sem (legfelejebb nekem jelent gondot)

Neked miért esik nehezedre elismerni hogy a szexualitásod sokminden csak nem normális?

tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Már bocsánat de a személyiségzavar az nem normális. Pszichológusi, akár pszichiátriai kezelésére szorul. Még akkor is ha nem vagy veszélyes más emberekre.

A személyiségzavar az egy pszichés betegség.


A videóban is elhangzik hogy az aszexualitás az egy szexuális irányultság, nem pszichés betegség.


Mint ahogy homoszexuálisnak, biszexuálisnak lenni is normális dolog, így aszexuálisnak is.

tegnapelőtt 22:25
 36/47 anonim ***** válasza:

Lehet nem te voltál, de te sem adtál választ a konkrét kérdésre. Az érzelemhiányt sem tartja jelenleg betegségnek a tudomány, de arra jó talán, hogy átérezd, mi normális és mi nem.


A homoszexuálisoknak és a biszexuálisoknak van szexuális vágya, de azt megmagyarázhatnád, hogy a "semminek" milyen iránya van? A valaminek a hiánya az mitől irányultság?

Ha valakinek nincsenek végtagjai, az jobb, vagy balkezes?

tegnap 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Ha valakinek nincsenek végtagjai, az is valamilyen kezes lenne.


Az aszex nem azt jelenti hogy nem tudja magáról hogy hetero vagy biszex vagy leszbikus

Én is tudom magamról hogy hetero vagyok

Ha lenne bármilyen hajlamom(talán egy nagyon picit tudnék kicsikarni magamból, ami kb a nők 95 százalékában van) akkor már rég egy nővel lennék, tekintve hogy sokkal jobban érzem magam nőkkel és nők előtt voltam is már meztelen, férfi előtt nem tudnék…


De akármeddig is gondolkozom ezen, nem vagyok leszbikus

Pedig bárcsak az lennék, mert 1000x több a szép nő mint a szép férfi és mégcsak azon sem kellene aggódnom hogy félholtra ver egy nap

Mint agogy rengeteg nővel megtörténik.


Az a baj hogy senki, te sem tudod megmondani hogy miért lesz valaki aszex, ha már ugye annyira nem normális…

Ha nem lenne az akkor meg tudnák mondani hogy mi okozza és hogy ugyan egy majdnem 30 éves szűz nőnek miért nem hiányzik egy kicsit sem a szex…

tegnap 02:37
 38/47 anonim ***** válasza:

Azt senki sem mondta, hogy nem létezik az állapotod, az oka pedig (nekem legalábbis) nem érdekes.

De azt állítani, hogy attól pusztán, hogy valami létezik, az mindjárt normális is, minimum szemellenzősségre vall. De ha annyira normális, akkor vajon miért okoz állandósult problémát neked a párkapcsolat kialakításában ez az állapot?

Mielőtt félreértés lenne, nem azt mondom, hogy az aszexualitásod megváltoztatható, vagy akár ne lenne rendben. Nem az a gond, hogy egy életen át szűz maradsz, és hogy tán sosem lát férfi meztelenül.

El van fogadva. Tényleg, zokszó nélkül.

Neked (és a linkelt videóban mérgelődö embereknek ugyancsak) pedig azt kell elfogadni, hogy a túlnyomó többség nem akar ilyen emberekkel romantikus kapcsolatot, mert nem érzi teljesnek, nem érzi "normálisnak".

Ezzel együtt kívánom, hogy megtaláld a vágytalan szoborszépségű társad, őszintén kívánom.

tegnap 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"A személyiségzavar az egy pszichés betegség."

Az aszexualitás pedig egy elfogadott retardáció. Csakis korunk társadalmi szokásjoga hiteti el veled hogy ez normális, míg a többi pszihés zavar nem. Sőt addig ugye el sem jutsz hogy neked is legalább annyira pszihés zavaraid vannak mint egy személyiségzavarosnak.

Persze semmi gond nem volna ebből ha nem akarnál mégis társat magad mellé, ami tragikomikus.

Nem fogsz magadnak találni senkit, mert nem elég hogy az illető tökéletesen nézzen ki, de emellé ugye ugyanolyan retardáltnak kell lennie mint te vagy, aminek az együttes esélye a zéró felé konvergál. Szóval rácsesztél de nagyon ezzel a zavaroddal, én csak azt kívanom soha véletlenül se próbálj behúzni magadnak egy normális szexualitású embert!

tegnap 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
39 mondjuk aki bevallja hogy elkerülő szemelyisegzavara van, ami 100x több gondot okoz az életben mint az aszexualitas, majd leírja nekem hogy PSZIHÉS betegségem van, attól elég nehéz elfogadni hogy retardált vagyok, ha ő mondja…
tegnap 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!