Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 28-35 közötti szingli orvosnők...

28-35 közötti szingli orvosnők, adnátok esélyt egy átlagos, diplomás 38 éves férfinek aki komoly kapcsolatot keres? Ha igen, írhatok privátot?

Figyelt kérdés

jún. 26. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Adnék esélyt
Nem adnék esélyt
Írj rám, próbáljuk meg
Csak orvossal jövök össze
Nettód 1 milliónak kell lenni és csak akkor jöhetsz szóba
19 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Kérdező, nem akarlak lelombozni, de az orvosnőknek, pláne akik ennyi idősen még szinglik, piszok magas elvárásuk van külsőleg is, belsőleg is, anyagiakban is. Sőt, jelentős részük egyáltalán nem akar kapcsolatot, hanem a munkájának él.
jún. 26. 09:52
 2/39 A kérdező kommentje:
1-es: sajnos igazad lehet, gondolom hogy az elvárások az egekben, de hátha. Családban van visszafogottabb orvos is. Amúgy valaki azt pipálta ki hogy adna esélyt. De gondolom kevés ilyen van.
jún. 26. 09:59
 3/39 anonim válasza:
miért pont orvos
jún. 26. 10:16
 4/39 A kérdező kommentje:
Tetszenek
jún. 26. 10:20
 5/39 anonim válasza:
Miért orvos kell, ha te nem vagy az?
jún. 26. 10:20
 6/39 A kérdező kommentje:
Miért orvossal csak orvos jöhet össze? Nem értem.
jún. 26. 10:26
 7/39 anonim válasza:
Ma már a legtöbb nőnek irreális elvárásai vannak.
jún. 26. 10:27
 8/39 anonim válasza:

#1 vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy évekig dolgoztam orvosok (köztük sok nő) között, ismerem a gondolkodásukat.

Amikor ismerkedtem interneten, én is beleszaladtam orvosnőbe. Soha nem lett folytatás az első randi után. Amikor köztük dolgoztam, akkor értettem meg, hogy ők egy másik szféra, amihez én úgysem érek fel.

jún. 26. 10:33
 9/39 A kérdező kommentje:

Milyen értelemben "másik szféra" és mihez nem érsz fel?

Milyen a gondolkodásuk? Tudsz erről pár szót írni kérlek?

jún. 26. 10:47
 10/39 anonim válasza:
7. Ez akkor igaz, ha aranyásokról beszélünk!
jún. 26. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!