Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Randivonalon egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Randivonalon egy komoly kapcsolatot kereső fodrász csajra ráír egy közgazdász, egy építészmérnök és egy fodrász férfi, akkor csak a 2 diplomásnak fog visszaírni, pedig ők csak megdugni akarják, a fodrász férfi hiába akar komolyat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Nagy valószínűséggel igen, de azért a külső is számít. Bár ha a fodrász jól néz ki, akkor majd a csaj akar csak dugni...😁
2020. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2020. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Annak fog válaszolni, aki a legjobban néz ki, tök mindegy mit akar.
2020. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%

A fodrásznak fog visszaírni, mert a fodrász keres a legjobban, és ne

ki van a legtöbb szabadideje, vagy legalábbis minimum a 2. legjobban.

2020. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Szakadjatok már le az amcsi filmekben a sztárszakmákról. Ez itthon máshogy néz ki.
2020. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Hazai építőipar keretein belül alkalmazottként az egyik legrosszabbul fizető szakma az építészmérnök. Csak mondom.


Szóval nem olyan villogós dolog ez

2020. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Mármint a mérnöki szakmán belül értve.
2020. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Vigasztalhatjatok magatokat ezzel, de valojaban az elso ketto is siman kereshet komolyat, es amig ti itt magatokban nevetgeltek a fantazialtok altal szult jeleneteken, addig a fodrasz csaj osszehazasodik a mernokkel, es csaladot alapitanak🤷🏼‍♀️ Ahogy a kozgazdasz is elvesz egy fogorvos asszisztenst, a fodrasz meg egy bolcsesz csajt, ti pedig evek elteltevel meg mindig csak hulyesegek kitalalasaval foglalkoztok, ahelyett, hogy mar reg megismerkedtetek volna ti is valakivel.
2020. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Személyiség, közös kapcsolódási pontok, eletcelok, hobbi?
2020. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

a probléma ott kezdődik, hogy nem csak ők 3an fognak ráírni. Kolléganőm fent van, múltkor megtalált rajta beszélgettünk és megkérdeztem, hogy milyen a pasi felhozatal, mennyien írnak, stb.


Első nap 40 levelet kapott. Második nap 35 levelet. 3. nap elérte a 100 beérkező levelet. Nem volt benne olyan, aki 2x írt volna...Azt mondta ideje nincs átolvasni és megválaszolni mindegyiket.


Ez a probléma a társkeresőkkel. A te leveled elveszik a sok közül. hiába vagy te a föld legőszintébben ismerkedő, legkomolyabb kapcsolatot kereső pasi, 1 leszel a sok közül. mindegy mit írsz, mert van még rajtad kívül 99 aki mást ír. Így tényleg a szimpátia fog dönteni és nem a szöveg.


Kipróbáltam love.hu-n, mert nem hittem el. Beregisztráltam egy 30as női profilt, kép és adatlap kitöltése nélkül 2 nap alatt 30 levelet kaptam. KITÖLTETLEN női profillal.


Személyes férfi profilommal 1 éve vagyok előfizető. Összesen nem nézett meg 30 korombeli nő a randivonalon 1 év alatt!


Egy kép nélküli, kitöltetlen női profil meg 1 nap alatt kap 30 levelet.

2020. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!