Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 28-35 közötti szingli orvosnők...

28-35 közötti szingli orvosnők, adnátok esélyt egy átlagos, diplomás 38 éves férfinek aki komoly kapcsolatot keres? Ha igen, írhatok privátot?

Figyelt kérdés

jún. 26. 09:46
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:

#20 ezt csak azok mondják, akiknek nem megy a csajozás, és így ugye lehet hárítani a felelősséget.

Szerintem sem igaz, egy nőnél párválasztás esetén a amúgy se feltétlen a férfi külseje a döntő faktor.

jún. 26. 11:53
 22/40 anonim válasza:

Elég kevés derül ki rólad kérdező...

Orovs vs üres profil = NEM, SOHA.

Ryan Ghosling szintet megütsz és rendben van belsőre, háttérben is, akkor is kell még kémian felül ezeregy dolog.

pl azaonos lokáció, gondolkodás stb


Édeskevés az hogy te orvost szeretnél...

Gyermetegesen naivitással ötvözöd ezt, ilyen alapokkal SOHA de SOHA else kezdenék veled ismerkedni

Nem beszélve itt gykn.


NE IRJ, FÉRFI VAGYOK :D

jún. 26. 11:55
 23/40 anonim válasza:

Diplomás? azmiaf? mcisnek is lehet diplomája de a közgé is diploma.

Attól még dolgozhatsz a mcbe.

Édes istenem, inkább mondom hogy túlkomplikálod az egészet, és egyedüllétre itéled magad,

Szűz vagy még?

jún. 26. 11:57
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy was ist das de miért ne lehetne orvos a párom? Itt mindenki szuperlatívuszokban beszél róluk közben ők is csak emberek. Keresztanyám főorvos volt és panelba élt, tehát nem urizált.
jún. 26. 11:59
 25/40 anonim válasza:

Te beszélsz szuperlatívuszokban róluk. Azért nem lehet kérdező, mert fordítva ülsz a lovon. Nem vagy az orvosnőkkel egy szinten, amit szinte te magad is beláttál azzal, hogy eddig több is tetszett de nem jött össze a dolog. Hát el kéne akkor gondolkodni ezen hogy mennyire reálisak az igényeid.

38 évesen szerintem inkább örülj ha ámblokk bárkit kapsz.

jún. 26. 12:02
 26/40 A kérdező kommentje:
38 évesen már temetni kéne magam? Miért is?
jún. 26. 12:05
 27/40 anonim válasza:

Az hogyha valaki 38 évesen szingli annak oka van, és nyilván az orvosnők legnagybb része ebben a korban már családos, párkapcsolatban élő, ha pedig mégsem akkor annak oka van, pl magasak az elvárásai.

De ez persze nem csak az orvosokra igaz, ebben a korban már jóval nehezebb ismerkedni.

De kérdező nem tudom hol élsz te, ezek elég alapvető dolgok.

jún. 26. 12:10
 28/40 A kérdező kommentje:
28-35 között szerinted nincsenek szingli orvosnők? Hát szerintem meg vannak.
jún. 26. 12:15
 29/40 anonim válasza:
Akkpor keress egyet. DE ha direkt igy keresel társat, hogy orvos legyen, az azért elég ijesztő
jún. 26. 12:16
 30/40 anonim válasza:

#28 biztosan, de úgy tűnik nem rád buknak:)

Szövegértés egyébként 0, egy szóval sem mondtam hogy nincsenek...

jún. 26. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!