Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 28-35 közötti szingli orvosnők...

28-35 közötti szingli orvosnők, adnátok esélyt egy átlagos, diplomás 38 éves férfinek aki komoly kapcsolatot keres? Ha igen, írhatok privátot?

Figyelt kérdés

jún. 26. 09:46
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Miért ne találhatnék ilyet? Tavaly volt randim egy ilyennel.
jún. 26. 12:24
 32/40 anonim válasza:

#31 most engem akarsz győzködni?

A leírtak alapján nem kellesz nekik, és jó néhányan ki is fejtették hogy ennek mi az oka.

További mondandóm nincs, mert teljesen visszamaradott az ahogy az egész témáról gondolkodsz.

jún. 26. 12:29
 33/40 anonim válasza:
Annyira felesleges ilyen dolgokon vitázni amúgy. Rengeteg más területen is vannak okos és intelligens nők, sőt olyanok is vannak akik szintén azok csak nem szereztek róla papírt. ;)
jún. 26. 14:30
 34/40 anonim válasza:
Azt nem ertem ilyen kerdesnek mi ertelme van. Itt ugy sincsenek dr nők ezen az oldalon, foleg nem ebben a kategoriaban. Olyanok valaszolnak a kerdesre akiknek, tok felesleges, csak papoljak a sajat izgazukat. En valaszom is ilyen. Szoval nem is ertem ilyen kerdesnek mi ertelme van, mert ha vki azt mondja piros akkor ugy van? Ha zold akkor ugy? Ertelmetlen.
jún. 26. 15:53
 35/40 anonim válasza:
Azért mert a kérdező el van keseredve mert a valóságban nem talál olyat amilyet elvár, és azt hiszi hogy itt majd tolongani fognak érte az orvosnők:)
jún. 26. 16:32
 36/40 anonim válasza:
Adnék, de én se értem, miért a foglalkozás a döntő...
jún. 26. 22:43
 37/40 anonim válasza:
Amúgy kíváncsi lennék, a kérdező mit tud nyújtani, ha már orvos csajt akar.
jún. 26. 22:50
 38/40 anonim válasza:
#37 semmit, várja hogy a sült galamb a szájába repüljön.
jún. 26. 23:08
 39/40 anonim válasza:
El vagy te szédülve kérdező!
jún. 27. 00:08
 40/40 anonim válasza:
Férfi orvosként nagyon nem javaslom őket. Nekem csak rossz tapasztalatom volt velük. 90 százalékuk iszonyatosan felszínes.
tegnap 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!