Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sikeresen talált aszexuális férfit? Van bármi esély hogy lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam arról hogy valaha kapcsolatban leszek, de újra és újra előjön.

Van itt aszexuális, aki sikeresen talált társat és tényleg nem akar tőle semmit?

Facebook csoportról is hallottam, működőképes lehet?


Valóban aszexnek kell lennie, mert a szextől jobban undorodom mint bármi mástól.



jún. 29. 18:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

A fb csoport nem a legjobb.


Kicsi a felhozatal és az "aszex" egy elég tág fogalom.


Van akinek sem a csók, sem az érintés nem megy.


Van akinek csak a szex nem.


Van aki homo romantikus.


Van aki transz.


Van akinek x dolog belefér, y már nem.



Ha meg neked ezek valamelyikével bajod van (vagy nekik veled), ugyanúgy kuka.


Én amikor ismerkedem akkor nem aszexuálisokkal szoktam. Sokkal nagyobb a választék, így nagyon esély van találni valakit akivel passzoltok. A szex részét valahogy megoldjuk ha oda jutunk.

jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Basszus miért rakta át az ismerkedésből ide? 🤦‍♀️


Nagyon hosszu lenne leírni mindent és sajnos én magam sem tudom hogy pontosan mikor kezdődött és miért

Ma láttam egy kérdés alatt hogy egy nő egy évig egy aszex férfivel volt együtt, onnan jött az ötlet hogy talán mg kellene probalnom nekem is.


Érintéstől nem vagyok rosszul ha vonz valaki de szexelni soha nem akarok.

A kamaszkoromra már alig emlékszem, de akkor még rá lehetett fogni hogy éretlen vagyok, aztán felnőttként meg egyszerűen sosem csináltam.


Azt még hozzátenném hogy a kulsom miatt sok lehetőségem lenne, rengetegen próbálkoztak de aszex biztosan nem volt köztük.

Ettől is undorodom


Szerintem tiszteletlen dolog ha egy férfi szexet akar egy nőtől. Undorító az egész.

Gyereket sem akarok nyilván úgyhogy ez sem gond.


Nem tudom merre kellene indulni.

jún. 29. 23:26
 13/31 A kérdező kommentje:

11 te is aszex vagy?

Én abba is benne lennék hogy megcsaljon, csak hozzam ne akarjon érni úgy.

jún. 29. 23:27
 14/31 anonim ***** válasza:

#13 elvileg abba esem bele.


Nem furcsa egy olyan "kapcsolat" ahol a párod megcsal? Kissé mintha értelmét vesztené a dolog.

jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
De még is, hány éves vagy?
jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14 nekem nem lenne furcsa hiszen velem nem feküdhetne le és megerteném hogyha máshol kapná meg.


Viszont nagyon depressziós vagyok már a jövőképtől hogy 40 évesen is egyedül kell lennem mert undorodom a szextől

jún. 30. 12:04
 17/31 anonim ***** válasza:
Aszex vagyok, de már idősödő (F42!)
jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
És találsz magadnak párt?
jún. 30. 20:08
 19/31 anonim ***** válasza:
Hát az akkor milyen kapcsolat ha massal csinalná? Miért lenne akkor veled?ez nem jó megkozelites. Inkabb akkor legyen o is aszex.
tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
19 jah csak ilyet az életben nem fogok találni
tegnap 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!