Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sikeresen talált aszexuális férfit? Van bármi esély hogy lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam arról hogy valaha kapcsolatban leszek, de újra és újra előjön.

Van itt aszexuális, aki sikeresen talált társat és tényleg nem akar tőle semmit?

Facebook csoportról is hallottam, működőképes lehet?


Valóban aszexnek kell lennie, mert a szextől jobban undorodom mint bármi mástól.



tegnapelőtt 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Közel járok hozzá :D már a maszturbálást is unom
tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan aszex vagyok aki még sosem szexelt, mert nem vonzó az embereknek, de viszont szeretnék szexelni 😉. De neked az önkielégítés is kizáró ok? Vagy a petting?
tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Az vagyok, csak én homoromantikus....Nem mintha én találnék :/
tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1 2 fohalmatok sincs, mit jelent aszexnek lenni.
tegnapelőtt 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is nagyon izgat hogy őszinte legyek
tegnapelőtt 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Én egyszer innen ismerkedtem meg egy aszexualis nővel, aztán kiderült 2 randi után, hogy ő mégsem az, és "szakított velem", mert a randik alatt nem érintettem meg, nem csókoltam meg, nem fogtam meg a kezét stb. És ő meg akarta volna, még szexet is, ezért lett vége annak, ami kb elsem kezdődött.

Szóval szerintem ez mese habbal, hogy te aszex vagy, szerintem ilyen nincs, ha találsz egy megfelelő partnert, egyből kívánni fogod a szexet, szóval azóta az aszexualitást én egy átmeneti hormonalis dolognak fogom fel/tudom be. F

tegnapelőtt 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz lesz. Keress 70 év felett
tegnapelőtt 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

#6


Azért a csók meg a kézfogás közel sem egy nagyon szexuális dolog 😅

Valakinek az érintés a szeretet nyelve akár úgy is ha aszex.

tegnapelőtt 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
#2 az aszex olyan, aki nem akar szexelni. Akivel mások nem akarnak szexelni, mert ronda, az csak szimplán olyan ronda, hogy mások nem akarnak vele szexelni.
tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mikor jött ezaz érzés, és hány éve tart?
tegnapelőtt 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!