Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sikeresen talált aszexuális férfit? Van bármi esély hogy lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam arról hogy valaha kapcsolatban leszek, de újra és újra előjön.

Van itt aszexuális, aki sikeresen talált társat és tényleg nem akar tőle semmit?

Facebook csoportról is hallottam, működőképes lehet?


Valóban aszexnek kell lennie, mert a szextől jobban undorodom mint bármi mástól.



jún. 29. 18:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
27%

Mert az aszexualitás egy hormonálisan probléma. Ez nem lelki dolog, nem a lelkedtől leszel aszexuális, hanem a testedben lévő hormonokkal van a baj. Ez azt jelenti, hogy elmész egy endokrinológushoz és ír fel neked hormontartalmú gyógyszereket, helyrehozzák a hormonháztartásod és láss csodát, kívánni fogod a szexet.

Amúgy bárkiből lehet aszexuálist csinálni, egy tesztoszterontól szétrobbanó tiniből is, aki naponta 14-szer veri ki, és a konnektort is megdugná, ha nem bszná meg az áram. Csak csökkenteni kell a tesztoszteront a szervezetében, pár hét után a szexet a háta közepére sem fogja kívánni. És miért, mert hormonelnyomó gyógyszerekkel elnyomta a tesztoszteront.

Szóval ez nem egy olyan dolog ami "normális", mert ez egy probléma, de ha neked így jó, maradj így. F

júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értem, hogy ha nincs szexre igény, akkor miéet kell párkapcsolat?

Én a kollégista lakótársaimmal nem szexeltem, pedig nem vagy aszex. De ők lakótársak voltak.


Ha keresel magad mellé egy lakótársat, akivel eljárhatsz kirándulni, színházba vagy moziba, miközben ő élhet magánéletet mással, az szerintem könnyebb. De az aszex párkapcsolat az egy önmagát értelmetlenné tévő szókapcsolat.

júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

21. Nem vagyok orvos, fogalmam sincs.

De kétlem, hogy ne lehetne lelki probléma is. A kérdező írja, hogy eleve már azt megalázónak tartja, hogy a férfiak szexelni akarnak a nőkkel.

Szerintem ez simán fejben is lehet. Valakinek mondogatják gyerekként, hogy a férfiak csak kihasználni akarnak, csak a testet, blabla marhaságok és ide vezet..

júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
#21 mond, milyen hormonális zavar okoz csak és kizárólag szexuális undort valakiben és semmilyen más mellékhatása nincs?
júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

#22 lássuk ugyanazt az analógiát másik oldalról:


Ha csak szexre van igény, akkor minek kapcsolat?

júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

21 látod ez is a baj hogy 2024ben sem akarjak elfogadni az emberek, hogy aszexnek lenni normális dolog.

Akkor milyen hormonális probléma okoz ilyen “gondot”, hogy undorodom a szextől?


Mert semmilyen más hormonális elváltozás nincs bennem, 14 éves korom óta menstrualok, a lehető legnőiesebb nő vagyok, nőies hanggal, megnőtt a mellem, tehát azért csak jól működnek a hormonaim…


Én nem arra keresek megoldást hogy akarjak szexelni. Sokszor fel sem tudom fogni hogy ilyen van, hogy ez a dolog létezik…


Hogy emberek ezzel ki vannak békülve hogy egymáson nyognek este, reggel aztán 10 perc múlva mennek együtt enni…. Hogy hogy nem érzik ezt cikinek.


Hogy a nők hogy vannak azzal kibékülve hogy a férfiakról szól a szex, a férfiak akarnak 13 éves korul óta folyamatosan szexelni, hogy ettől érzik magukat valakinek és hogy az egész szex az ő orgazmusukról szól, a nő meg le van szarva.


A gyerekhez is csak a férfi orgazmus kell.


Arról nem is beszélve hogy számomra a vonzalom kizárólag a nagyon szép külsővel köthető össze, ehhez képest nagyon előnytelen külsejű emberek is szexelnek.


Nyilván ez már az én sajátos személyem, de ha egy nem nagyon szép arcú, szép testű férfi megpróbálna közeledni hozzam, már a gondolatától is hányok. Csúnyán hangzik de ez van.

Undorodom a hájtól, a kopaszodastol, a sok szőrtől, a nem szép fogaktól, a szagoktól, a bunkóságtól… ez van. Sosem fogom tudni leküzdeni. Közel a 30hoz sem.


Fiatal szebb lányok olyan ocsmány, undorító férfiakkal vannak együtt leginkább a pénzért hogy már a gondolattól is traumám van…


De mivel én magam is szép kategória vagyok, így nem lenne nagy kérés az élettől hogy szép férfit találják, de még szép nőként is nehéz…


Szerelmes meg tudnék lenni attól függetlenül hogy nem szexelek.

Egy barátnővel kirándulni jó, de bele nem leszek szerelmes.


Az érintéstől meg nem undorodom, ha olyanról jön aki tetszik. Csak a szextől.

júl. 2. 13:50
 27/47 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egész jó esélyed van, kevés vágylohasztóbbat olvastam valaha, mint amit leírtál. Elég lesz hosszasan kifejteni a nézteid az általad preferált férfinek, és ha nem tud elmenekülni, akkor garantáltan elmegy a szextől a kedve egy életre.
júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27%

Miért van szükséged egy ilyen férfire? Milyen programokat csinálnál vele? Arra nem gondoltál, hogy egy aszex nő legyen a párod esetleg?


36/F

júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

"a szextől jobban undorodom mint bármi mástól" - Mióta? Miért? Rossz dolog történt veled, bántottak?

Félsz túl közel engedni magadhoz valakit?

Mitől félsz igazából?

júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
43%

Én megértem a kérdezőt mert nyilván valami durva trauma érte gyerekkorában ami ezt váltotta ki.

Viszont remélem hogy legfeljebb tényleg aszex férfit is talál magának mert ugye egy egészséges férfit ilyen "kapcsolattal" kínozni nem szép dolog.

A szex ugyanis közel sem undorító, és alapvető szükséglet, amit kegyetlen dolog megvonni a másiktól. Férfiak esetében ráadásul roppant egészségtelen is, a szex hiánya urulógiai problémákhoz vezet

Tartsd magad távol a normális férfiaktól kérdező, mindenki jobban jár

júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!