Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, kérlek, értsd már meg végre, ronda vagy. Lehet, átlagosnak látod magad, de ronda vagy. Az átlagos pasikra buknak a ronda nők, az átlag nők csak a chadekre buknak.
jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
20%
74-es 14:30 még szerencse, hogy ilyen okos vagy, te nő XDDDDD 0 köze az izomlázhoz a glutaminnak meg a kollagénnek XD ezekkel az aminosavakkal csak az étrendkiegészítőgyárak járnak jól.
jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
65%
40fincel te meg elmehetsz a búsba... blackpill hivő vocel vagyok, én azt hittem, minden blackpill hívő ember értelmes, de ezzel az aszcendens dumával lesüllyedtél az átlag nők szintjére. Fogyjál le! Az csak étrend kérdése. Az izomláz meg elmúlik, vissza sem fog jönni hetek múlva. Akut megoldás rá a forró vizes nyújtás.
jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
40%

"de ezzel az aszcendens dumával lesüllyedtél az átlag nők szintjére"



Az atlag no a Napot nem talalja meg az egen.....



40F incel

jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
74%
Bukott blackpiller vagy 40fincel, nem veszünk többé komolyan. Hiteltelen vagy.
jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
44%

"nem veszünk többé komolyan"

Mintha valaha is komolyan vetted volna😂

jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne jelenleg párom, és tetszene az illető és kisugárzásra / amennyit látok belőle, személyiségre is szimpatikus lenne, adnék neki esélyt.
jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem miért akadtok ki, hogy srácnak nevezi magát 38 éves létére. Ti használnátok a férfi jelzőt egy ilyen picsogó lúzerre, aki ráadásul még incelnek is definiálja magát?

Ugye, hogy nem.

jún. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 A kérdező kommentje:

88-as jó nagy alja vagy. Mintha a nők nem használnák magukra a "lány" kifejezést egy koron túl? Hol élsz te?


38F incel

jún. 25. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!