Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok csúnya, nem vagyok Chad nyilván de sportolok, karban vagyok tartva, igényes vagyok, arcom sem gnóm. Középmagas vagyok, 184 cm és 84 kg.

Sajnos csak 500 nettó.

jún. 21. 08:02
 22/89 anonim ***** válasza:
86%
középmagas? 184 már bőven a közép felett van
jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:
22-es a mai tiniChadekhez képest sehol sincs az 184. Rengeteg jóval magasabb tinifiút látok és most ők a divat sajnos.
jún. 21. 08:06
 24/89 anonim ***** válasza:
76%
mindenki magához viszonyitsa az adottságait, és ne a tinikhez hasonlitsa magát egy 38 éves "férfi"
jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
39%

Igen, en is 184cm vagyok, a suliban top 3-ban voltam a tornasorban, egy mai gimis osztalyban kozepmezonyben lennek. A naci nok Chad-eugenikajanak koszonhetoen.....



40F incel

jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
41%
hagyjátok már ez a saját magatokat lehúzó nézetet, hihetetlen, nem a 184 cm fog dönteni, hogy kelletek-e nekünk nőknek, hanem hogy mennyire vagytok tökösek, karizmatikusak, vonzóak egy nő számára, hihetetlen
jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

25-ös esélyünk nincs, mondjuk kockás erezett hassal talán van egy kevés, de akkor sem az "átlagnőknél". Mondjuk a hasam lapos de nem vagyok 10%-os testzsírnál, de a heti 2-3 gyúrás megvan.


Sajnos azt látom hogy esélyt nem adnak egy "átlag" férfinek itt pesten.

Pedig szerintem a magyar átlagnál többet tudok, de vagy az öregkorom taszítja őket vagy az hogy nem vagyok egy nagydumás Chad.


38F incel

jún. 21. 08:18
 28/89 anonim ***** válasza:
68%
Nem adnék esélyt, mert olyan szavakat használ, mint "incel", "chad", 38 éves "srác", "offol", önmagával kapcsolatban a fizetését tartja meghatározónak és azt, hogy "magas", és nem azt, hogy milyen ember.
jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
73%
Már 20 éve nem vagy srác... Ha eddig nem sikerült egy valakit sem összeszedni ott komoly gond lehet! Így nem érdekelnél
jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 A kérdező kommentje:
29-es: köszönöm a korrekt választ.
jún. 21. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!