Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
80%

27

"25-ös esélyünk nincs, mondjuk kockás erezett hassal talán van egy kevés, de akkor sem az "átlagnőknél". Mondjuk a hasam lapos de nem vagyok 10%-os testzsírnál, de a heti 2-3 gyúrás megvan."


Ha jól olvastam ezt a 40f incelnek írtad ami azért érdekes mert (írva ezt úgy hogy nekem sincs "erezett kockahasam" - jelzem a testépítő színpadon állókon kívül nagyrészt másnak sincs, viszonylag erős élettani okok miatt:D) amennyire tudom 40 f incelen van vagy 30-40kilo túlsúly. Nem tudom te milyen állapotban vagy de ilyen helyzetben az erezett kockahas hiányára mutogatni kicsit érdekes.

Kb már a fát keresitek ugy hogy még az erdőt se találtátok meg.

jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
6%

"amennyire tudom 40 f incelen van vagy 30-40kilo túlsúly"



184cm-hez vagyok 120 koruli kilo. De vilag eletemben ilyesmi testalkatom volt. Ez nem ilyen egyszeru, hogy "gyurjal", mert izomlazam lesz, es faj tole mindenem. Fizikum szempontjabol mindig is gyenge voltam (szar Rak aszcendens).



40F incel

jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:

40F incel egy hájas disznó de jókat mond. Én 184 vagyok és lassan 10 éve 84 kg csak az összetétel más, van hogy kockásabb van hogy puhább a hasam.


De ne tévesszen meg senkit, ez semmit sem ér a nőknél. A nőknél egy dolog számít: a pénz!

jún. 21. 13:42
 64/89 anonim ***** válasza:
0%
Szia Kérdező, közmunkás/közfoglalkoztatott vagy minimálbéres Anyukák érdekelnek? Náluk mindenképpen lesz esélyed!
jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
Ez nem ennyire egyértelmű. Ha jól nézel ki, -mint Te pl. 4 pipás- akkor nincs stressz evés sem...
jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
38%

62 "Ez nem ilyen egyszeru, hogy "gyurjal", mert izomlazam lesz, es faj tole mindenem. Fizikum szempontjabol mindig is gyenge voltam (szar Rak aszcendens)."


40f incel mindenkinek izomláza van edzés után pl tegnap én is lent voltam és ma izomlázam van.:D Nem kellemes de ezzel jár, kitanulni egy szakmát, tanulni az egyetemi vizsgára stb is fárasztó de az eredményt nyilván nem adják ingyen akkor nem lenne semmi értéke. Ha többször megyek edzeni kevéssé érzem meg az izomlázat, ha többet kihagyok akkor legközelebb jobban, ez ilyen.


Érdekes hogy te egy ilyen "bölcs" fickónak mutatkozol aki "ismeri a nők természetét", tudja hogy "a nők Chadeznek" stb., közben meg olyan alapvető dolgokra csodálkozol rá és úgy mint egy kis ötéves, pl itt az edzés kapcsán. Azt hiszed különleges dolog amit mondasz pedig egy semmi evidencia, ovisok is tudják kb. Érdekes karakter vagy.

jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
40f incelnek ez a horoszkopozasa nagyon kemény. Amennyire állandóan szidja a kozepkoru nőket, ahhoz képest sikerült az egyik kedvenc hobbijukat megtalálnia. Barátkozzatok össze 40fincel Vince<3.
jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
57%
16:25 4 pipás Simp, köszönjük az észrevételeid! ;)
jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
19%

Kamaszkoromban en is "kiprobaltam" az edzest, de pont emiatt ment el a kedvem tole. Nem hianyzik, hogy alig birjak felkelni, mert Diclofenac-on eljek.



"Bezzeg ekkorára zabalni magad az nem fájt mi?"



Keveset eszem, es csak napi ketszer. Reggel es delutan.



40F incel

jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
48%

68 ez nem igaz kondis ismerőseimre is amikor pl vizsgaidőszak van és stressz rájön a stresszevés. Edzőtársammal beszéltünk erről pont nemrég hogy ilyenkor azért könnyebben rájár az ember a Nutellára:D.


De ehhez lehet alakítani az edzést is hogy ne legyen probléma, pl 25perccel kevesebb súlyzó helyette kardió.

jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!