Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
63%

72 "Kamaszkoromban en is "kiprobaltam" az edzest, de pont emiatt ment el a kedvem tole. Nem hianyzik, hogy alig birjak felkelni, mert Diclofenac-on eljek."


Diclofenac-on élj edzés utáni izomláz miatt?:D

Amiket itt leírtál az azért elég érdekes képet fest a gondolkodásodról. Mondjuk úgy hogy más kontextusba helyezi az itteni "párkapcsolati" megszólalásaidat is meg az áldozati dumáidat.


Én korábban úgy voltam vele hogy jóhiszemű vagyok és komolyan veszlek de nem biztos hogy ez indokolt. Persze azt csinálsz amit akarsz.

jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
31%
16:32 Négy pipás, elhiszem, de akinek sosem volt semmi sikere a lányoknál elhiszem, hogy könnyen feladja. Ugye aki nem jóképű alapból, csak tökéletes fizikai kondícióban esélyes... :D
jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
26%

"Mondjuk úgy hogy más kontextusba helyezi az itteni "párkapcsolati" megszólalásaidat is meg az áldozati dumáidat"



Na meselj, mi a baj? Azt, hogy nem birok edzeni, mert baszottul faj?



"könnyebben rájár az ember a Nutellára:D."



Szerencsere mogyoroallergias vagyok. De amugy eleve nem szeretem az edesseget es a nassolast. Viszont az edes lohugy uditoket igen, meg a jeges teat, de valamelyest atalltam a kokuszlere, meg vettem egy kelulut faronkot, es az abbol csapolt mezet iszom. Csak szegeny fa nem terem annyi kokuszt, amennyit beszlopalok.



40F incel

jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
0%
72. Drágaságom, még nőként is tudom hogy edzés után glutamin kell. Akkor nem lesz izomlázad, plusz kollagén. :)
jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
16%

Az jo, hogy te nokent tudod, en nem, mert nekem ez az egesz sport/edzes temakor abszolut terra incognita. Nem vagyok jo benne, es nem is kot le. Nem tudhat mindenki mindent. Szerintem, te se tudod, hogy hogy kell kezelni az olajpalma fuzariumos levelrothadasat, es hogy milyen perzisztens Ficus palmata hibridek vannak. Vagy hogy az Oroszlan 23. fokan allo Jupiter triplicitasanak ura-e a Mars, ha a keplet nappali, emiatt a Mars szektan kivul van.



40F incel

jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
34%
Muszáj értelmezni a válaszoló Hölgyeket... Csak akkor van esélyed ha ki vagy kattintva... :D
jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
75 jolvan igazad van okos vagy
jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
38%
Így van 75os csak tökéletes férfiaknak lehet nője, ez egyértelmű. Főleg ha olyanok mondják akik izomláz miatt fájdalomcsillapítóval akarják tömni magukat... Okos fiúk, olajpalma rothadást is tudnak kezelni:D
jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon egyszerűen látjátok a világot, de nem baj, kedves 4 pipás... Én pl akkor sem kellettem soha ha versenyszerűen sportoltam... :D
jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
71%

"Én pl akkor sem kellettem soha ha versenyszerűen sportoltam"



Na, ez viszont durva.



40F incel

jún. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!