Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
50%

Már "srác" vagy, nem férfi?

Gondolod, hogy ha "igen" a válasz, akkor lesz nőd?

Visszafolyik a kávé a kotyogós fütyijén a zacba, mégse fő le?

Megannyi kínzó kérdés.


Látom, hogy a templomba járás mellé a fizetés is felkerült a tulajdonságok listájára.

És még tényleg csodálkozol, hogy sosem volt nőd??!!

jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
72%

ismered azt a szót, hogy udvarlás, hóditás,

nem ölbetett kézzel kell nyüsziteni, hogy nekem nincs még senkim, tenni is kellene érte nem?

ha folyamatosan azt kántálod, hogy nekem nincs esélyem, akkor nem is lesz, pozitiv thinking? jó sales?

jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
34%

"mennyire vagytok tökösek, karizmatikusak, vonzóak egy nő számára, hihetetlen"



Tipikus megfoghatatlan noi bullshit, amivel leplezni akarjak, hogy netto nacik, es hogy megtartsak a jo sajtojukat. De egyre inkabb a mainstream kozbeszed targya lesz ez, es egyre tobben gurulnak be a nokre. Gyanitom, hogy az evszazad vegere kb. kaszkadormutatvany lesz a nok szamara, hogy egyedul vegigmenjenek az utcan.



40F incel

jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
19%
31# Ne akard, hogy beálljunk a pilljeid mögé. Hadd ringassa magát romantikus ábrándjaiba. Hiszen a pills hülyeség.
jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:

33-asnak igaza van: ezek megfoghatatlan dolgok. Szívesen lépnék oda egy szimpatikus lányhoz, köszönnék neki és beszélgetnék vele. Szívesen ismerkednék egy üdítő mellett vagy sétálnék egyet. Ehelyett mi van? Mindenki a telefonját bámulja. Ha véletlen ránézek és véletlen visszanéz akkor vagy azonnal elfordul vagy pofákat kezd vágni. Mosolyogni? Ááááá mit képzelek én.


Szóval azért a nők is megérik a pénzüket.


Közben meg szídják a pasikat és mondják hogy sehol egy rendes férfi. Rengeteg rendes férfi van csak nem kapunk esélyt.


38F incel

jún. 21. 08:31
 36/89 anonim ***** válasza:
15%

"mennyire vagytok tökösek, karizmatikusak, vonzóak egy nő számára, hihetetlen"


Odateszi hozzá a "vonzó" szót is, hogy összezavarjon minket. A vonzóság az egy teljesen valid dolog. A tökösség és karizma viszont egy fszság. Egy férfi nem attól lesz vonzó, hogy vannak tökei. Én sose voltam töketlen, mindig kiálltam magamért és másokért ha kellett, de önmagában ettől nem leszek vonzó egy nő szemében sem. Van véleményem és határozott, egyenes vagyok? Könszönöm szépen, feltehetem magamnak kábé. Azért használjátok ezeket a fogalmakat, hogy marha kultúráltnak tűnjetek és ne kelljen kimondani az igazságot, hogy a külső alapján meg a darwini kiválasztódás alapján döntötök. Csak ezzel ugye nem olyan jó pózolni úgy, hogy volt mögöttünk egy II. vh, aminek az ideológiai üzemanyagát ezek a gondolatok képezték. Meg mit jelent a karizma? Azt, hogy sok ember ugrál körbe a nagy pofám miatt? Bullshit az egész ahogy van.

jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
46%

"Csak ezzel ugye nem olyan jó pózolni úgy, hogy volt mögöttünk egy II. vh, aminek az ideológiai üzemanyagát ezek a gondolatok képezték"



Na igen, a weimari koztarsasag idejen lett megengedve a noknek, hogy szavazhassanak. A bajszos csavot egybol kancellarnak valasztottak, ahogy kijott a picsatagitobol. Milyen erdekes, mi? :)



40F incel

jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
71%
37. Nem egészen értem, mire akarsz ezzel utalni
jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
34%
Hihetetlen mennyire behisztiztek azon a nők, hogy egy pasinak is vannak igényei és elvárásai.
jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 A kérdező kommentje:

De értsétek meg hogy nem vagyok csúnya. Valószínűleg a pénz szagot nem érzik a nők és arra gerjednek.


38F incel

jún. 21. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!