Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők adnátok esélyt egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok esélyt egy 38 éves magas, értelmes, főiskolát végzett pesti srácnak akkor is ha még nem volt soha barátnője, vagy offolnátok?

Figyelt kérdés

jún. 21. 06:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
94%

"De értsétek meg hogy nem vagyok csúnya"


Akkor be is bizonyíthatod ha kiteszel ide egy képet vagy küldesz mindenkinek privátban:)

jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
15%
csak jó dumát akar elereszteni a két incel lehetne egy pár ugyis megértik egymást
jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
18%
Semmi érvelés, csak lepontozás = fáj az igazság.
jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
22%
De miért kell a nőnek tudnia arról, hogy volt-e már más??? Sose faggattam egy pasimat se arról, hogy ki, kik volt(ak) az elődeim. Nem értem.
jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
19%

"Nem egészen értem, mire akarsz ezzel utalni"



Azt, hogy a nok szavaztak hatalomba a Bajusz Pepit. Mit nem lehet ezen erteni?



De ugyanez a sztori a "Magyar" Peter-jelenseg a mostani aktualpolitikaban. 40 koruli, kockafeju, Chad pasi. Kivancsi lennek, a szavazoik mekkora resze no :)



40F incel

jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
51%

45# Bocs, ebben nem fújok veled egy követ. Szerintem a Magyar Péter jelenségre elég erőltetett ráhúzni ezt a férfi-női dolgot. Persze ismerve társadalmunk mentális állapotát, el tudom képzelni, hogy vannak eszerűcske nők, aki kinézet alapján dönt, de itt szerintem inkább az elmúlt évek politikája meg botrányai az, ami ennek megágyazott.


Bajusz Pepit egyrészt férfiak éppúgy hatalomba szavazták. Másrészt alacsony volt és duci, nem éppen az az alfachad, akire a nők buknak teszerinted (MP-nél azt állítod ugye, hogy a kinézete miatt jutott oda ahova)


Itt nem vagy egészen következetes.

jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 A kérdező kommentje:

Kész vagytok. Magyar Pétert és a Weimari köztársaságot idehozni, lol.


Annyi a helyzet hogy 38 évesen INCEL vagyok. Semmi gond nincs velem max annyi hogy szeretnék egy önazonos, értékben és külsőben velem egyenrangú partnert.


Nem kell űrkutató de nem is kell trágyázó. Nem kell topmodell de nem is kell 200 kiló. Értitek? EGy átlagnőt keresek.


Miért nem adnak esélyt? Tényleg az átlagnőnek is CHAD kell?


38F incel

jún. 21. 09:14
 48/89 anonim ***** válasza:
70%
ha ordibálsz sem kapsz ezzel a stilussal
jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
25%

"Bajusz Pepit egyrészt férfiak éppúgy hatalomba szavazták. Másrészt alacsony volt és duci, nem éppen az az alfachad"



Akkoriban nem volt TV, hogy lassa benne az egyszeru nep a politikusokat. Az NSDAP propagandaplakatjain pedig alpha Chad-ek voltak, es azt propagaltak, hogy az a fajtatiszta ubermensch, a tobbi meg szemetrevalo.



Az NSDAP ellenfelei pedig gazdasagi programmal kampanyoltak, ami nem igazan jott be nekik.



"szerintem inkább az elmúlt évek politikája meg botrányai az, ami ennek megágyazott"



Elmult evek, mi? :)



En miota az eszemet tudom, ez megy, holott nem vagyok mai csirke.



40F incel

jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
33%
17# elfelejtetted odairni hogy 38F INCEL😰
jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!