Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék karrier specifikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék karrier specifikus nőket találni?

Figyelt kérdés

Tindere, badoon, faceboko társkersőn próbálkoztam. Ott általában alacsony iskolázottságú nők vannak, vagy 18 évesek, akik füveznek.


Az ilyen diplomás táskeresők teljesen felejtősek, randivonal, stb. Ott csak 40-50 esek ismerkednek, elváltak, gyerekesek.


Nem rég felregisztráltam linked in-re egész jó csajok vannak rajta. De ugye az a platform nem csajozásra van. Ott már látszik, hogy egész értelmes emberek is vannak, nem csak ez a tv nézés a hobbim szintű nők.


Mivel én nem vagyok kocka, ezért ott tuti nem fogok tudni állást találni. De esetleg van-e hasonló típusú társkereső, ahol tényleg van egy fajta iq mérő szint, intelligenciára, vagy hajlandóságra?



jan. 5. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Munkahelyen?
jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ott már babáznak
jan. 5. 18:07
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Az nem karrierSPECIFIKUS, hanem karrierORIENTÁLT, kérdező. Lehet, hogy nem ártana a saját alapműveltségedet némileg csiszolni, ha nem akarsz beégni olyasvalaki előtt, aki magasabb szinten iskolázott.
jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem vegyél guminőt,na az talán elviseli a hatalmas egódat.

Különben a 3# válaszolónak igaza van, hallgass rá.

jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen, ezeknek a jelentését nem tudom, platformokat írhatnátok. Legjobb platformokat.


Linked in tele van ilyen csajokkal, legtöbbjük hres.


[link]


Modell kinézetű csajok.

jan. 5. 18:12
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
#3 kulcsszavaknál meg intelligenia :D
jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol,most ez a divat
jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
#5 ez fixen nem HR-es a LinkedIn-ről hanem egy webcamos prosti 🤦🤣
jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha értelmes nőkkel akarsz ismerkedni, akkor egy kicsit pallerozd meg magad.
jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

A HR-es nők általában a legalja, ez a csaj pedig még azt a szintet sem üti meg.


Adj egy szemüveget és egy fehér inget bármelyik nőre, ha ez jön be, a szexi titkárnő feeling.

jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!