Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék karrier specifikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék karrier specifikus nőket találni?

Figyelt kérdés

Tindere, badoon, faceboko társkersőn próbálkoztam. Ott általában alacsony iskolázottságú nők vannak, vagy 18 évesek, akik füveznek.


Az ilyen diplomás táskeresők teljesen felejtősek, randivonal, stb. Ott csak 40-50 esek ismerkednek, elváltak, gyerekesek.


Nem rég felregisztráltam linked in-re egész jó csajok vannak rajta. De ugye az a platform nem csajozásra van. Ott már látszik, hogy egész értelmes emberek is vannak, nem csak ez a tv nézés a hobbim szintű nők.


Mivel én nem vagyok kocka, ezért ott tuti nem fogok tudni állást találni. De esetleg van-e hasonló típusú társkereső, ahol tényleg van egy fajta iq mérő szint, intelligenciára, vagy hajlandóságra?



jan. 5. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Stratégiát vált a shreki. Már nem jó nemi a pizzafutar lány típus.
jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igénytelenül írsz, egy iskolázott nőt nem fogsz érdekelni ezzel az írásképpel.
jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy új fórum "IncelSiránkozó" néven. Akkor nem szemetelnétek tele az ilyen "kérdésekkel" a GyK-t: "brühühü miért nem találok okos, iskolázott és gyönyörű 25 év alatti csajt hüp hüp, igaz, hogy el vagyok hízva, az arcom sem túl szép, és az érettségi is alig lett meg nekem, nem vet fel a pénz sem engem, de nem jó nekem a dohányboltos, mangalica testű Marcsi, nekem csak a derékig érő szőke hajú, tökéletes testű, 24 éves, jogász Viki és a hozzá hasonló lányok kellenének, mert ő rájuk tud csak felállni a farkam, de ők rám se hederítenek (igazából a "Marcsi" félék sem), de miért, miért ilyen igazságtalan az élet brühühü..."
jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!