Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék karrier specifikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék karrier specifikus nőket találni?

Figyelt kérdés

Tindere, badoon, faceboko társkersőn próbálkoztam. Ott általában alacsony iskolázottságú nők vannak, vagy 18 évesek, akik füveznek.


Az ilyen diplomás táskeresők teljesen felejtősek, randivonal, stb. Ott csak 40-50 esek ismerkednek, elváltak, gyerekesek.


Nem rég felregisztráltam linked in-re egész jó csajok vannak rajta. De ugye az a platform nem csajozásra van. Ott már látszik, hogy egész értelmes emberek is vannak, nem csak ez a tv nézés a hobbim szintű nők.


Mivel én nem vagyok kocka, ezért ott tuti nem fogok tudni állást találni. De esetleg van-e hasonló típusú társkereső, ahol tényleg van egy fajta iq mérő szint, intelligenciára, vagy hajlandóságra?



jan. 5. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Hiaba talalnal, nekik sem kellenel. Egyszeruen nem tudsz csajozni, ez kepesseghiany, nem pedig valasztekhiany.
jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
10, Miért most őszintén melyik pasinak nem jön be?
jan. 5. 19:20
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#intelligenia
jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13, Igen elírtam, utólagos javításra nincs lehetőség. Ez nem az én hibám.
jan. 5. 19:30
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Gazsi minek akarsz te diplomás (értelmes ) nőt mikor te egy alafabéta vagy kb?
jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15.


Drága tezsvérem, köszi a felemelő szavakat! Ó, hát persze, mert az én kis egyszerű értelmemmel tényleg teljesen abszurd, hogy egy diplomás nőt akarjak. Hiszen mindenki tudja, hogy az alfabéták, mint én, csak a barlangjukban ülve tudnak boldogulni, nem igaz? De tényleg, nagyon köszönöm a figyelmeztetést!


Elképzelni sem tudom, miért jutott eszembe, hogy olyan nőkkel ismerkedjek, akik tudják, hogy a Föld nem lapos, és hogy a dinoszauruszok nem a középkorban éltek.Mostantól csak az igazi alacsony IQ-s társaságot fogom keresni, mert hát, ki vagyok én, hogy magasabbra törjek? Kösz, haver, nagyon hasznos volt a tanácsod!

jan. 5. 20:00
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan társkereső, ahol csak fiatal, csinos, diplomás nők lennének fent. Olyan meg főleg nem, ahol ők nagy számban válaszolni is fognak neked (vagy nem tudom mit értesz hajlandóság alatt). Tinderen és badoo-n van mindenféle nő, nem csak alacsony iskolázottságúak, azokat húzd jobbra, aki megfelel az igényeidnek, jobb nincs. Esetleg ismerkedj élőben.
jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, te diplomás vagy?
jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Teniszpályákon. Az elég jellemző a managereknél.
jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Könyvtárban. Színházban. Koncerteken, a szabadtéri alteros zenéket szeretjük.

Nekem ne írj, 2 diplomás nő vagyok, de a saját köreimből szoktam választani.

jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!