Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoljam a pasit ha túl értelmes hozzám?

Figyelt kérdés

Én hozzá képpest egy hebrencs nő vagyok, van egy munkahelyem karrierem nincs, valtáson agyalok alig birom fizetni az albit es nem tudok leszokni a cigirol de próbálkozom, a szokincsem is kicsit prolis lett mert olcsó környéken élek sok a bűnöző is es valahogy vegyülnöm kellett hogy ne álljanak belém es átvettem néha a stilusukat be is fogadtak de feltunt magamon hogy vannak olyan kifejezéseik szóhasználatom is már amit nem direkt használok már nekik hanem már belém épult és automatikusan is használok proli kifejezéseket.(de van diplomám is állami cégnél vok kozalk)


Na és ilyen háttérrel megismertem egy olyat aki idegennyelven dolgozik, ez mellett phd-t csinál, okos, céltudatos, értelmiségi, választekosan beszél, udvarias, egeszségesen él pl reggelizik is, es odafigyel a tápanyagokra, nem iszik (max szilveszter), nem füvezik, semmi ilyen nincs, a cigit tudja tolerálni nem halna bele pl ha randin rágyujtanék.


Úgy mondtam is neki hogy szerintem amugy nem illunk semennyire össze, de erre azt mondta ő nem hasonlítgatja magát. Nyitott felém, találkozni akar, de nekem még a tel.beszélgetes is olyan volt mintha kötelező lenne ertelmesen beszelnem figyelnem a szavaimra mintha kb a főnökkel beszélnék vagy egy állásinterjun, ertelmiségi társalgásos lesz a randi is(semmi pub vagy borozas zene semmi ilyen)

Hát nem is tudom.szexre jó lenne a pasi vagy laza kapcsolatra, de így menjek bele?



febr. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tekinthetnéd egy mércének is, hogy hova lehetne fejlődni.


Nem kell benne ragadni abban, amiben vagy.

febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Én offoltam egy phd-s jogász pasit, aki nemzetközi joggal foglalkozott, folyton utazgatott és a kedvenc könyvei háborús leírások, harci taktikák és politikai könyvek voltak.

Annyira más világ volt, hogy pár nap után rájöttem nincs semmi, amiről beszélhetnénk és kb hülyének nézek ki mellette a kis egyszerűségemmel. Aztán nem beszéltünk többet.

febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak neked van kissebbségi komlexusod és bemeséled, hogy ő "felsöbbrendű". Süt belőled, hogy semmi önbizalmad. Aztán leértékeled magad és azon kapod magad, hogy valami proli fazonnal házasodtál össze.
febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem randizzatok , aztán majd meglátjátok
febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Nem azt beszélem be magamnak hogy ő lenne felsőbbrendu hanem pl tudom nagyon jól azt is mit gondolnak a nem cigisek a cigizősekről..

Felmérte még azt is bennem ha így is élek de legalább vannak e céljaim terveim haladni. Tehát még az is számít neki hogy én mit tervezek a karrierben vagy tanulás terén. Holott csak laza kapcaolatról lenne szó.


Mert ebben az egybn amugy teljesen közösek vagyunk hogy egyikünknek sincs ideje sem kapcsolatra meg le se akarja magát kötni. Komolyan az tetszik benne hogy nem macerál ha ír hogy miert nem válaszolok azonnal hanem detto ugyanolyan ilyenekben mint én!! Nincs rágörcsölés arra mikor vagyok online mikor nem és neki is po t erre van szuksége hogy legyen is valakije de hagyják is békén.

Ez hatalmas közös pont bennünk. Mivel én meg nemrég jottem ki bántalmazo kapcsibol is ráadásul munka után is minden nap dolgom van ez mellett a hétvégéim is nerzesek nem fér bele kapcsolat az eletembe es pasi se kéne púpnak a hátamra még egyszer. Legalábbis mostanában biztos higy kizárt. És örulok ha már nem vagyok szamonkérve korlátozva terrorizálva ahogy az exem készített ki.



Csak engem nagyon zavar hogy lehet nem tudnék mellette lazítani. Mikor még egy kifejezésemre is visszakérdezett hogy ez most honnan. Mondtam neki nézze már el nekem vannak tudom olyan szóhasználataim amiket nem kéne használnom

Mondta rendben oke.


Ez mellett amugy van mási pasi(m)is most, szintén elore szóltam neki, hogy én nem kapcsolat céllal vagyok de az a pasi meg birtokló nárci vele vigyáznom is kell. (Volt már problémája is abbol hogy rászállt valakire)


Ezek tükrében amugy ha mindkét pasival foglalkoznék lazában azaz nem elkötelezve, akkor az mindkettőt zavarná?(mindkettő azt hiszi ő az egyetlen) most ezt csak azert kèrdezem mert pl a birtokló nárcinak már most is tudom hogy azt kell mondani nekem senkim sincs nem tartok pasikkal se kapcsolatot, mivel egy az egyben hasonló az exemhez es veszélyesnek tűnik. De lehet igy heti havi alkalmi kapcsolatban nem megy át "állatba".

Az értelmiségivel is randizok akkor de szerintem vele nem lesz sűrű a dolog a részemről. Nem vágyom a ritka szabadidőmben arra hogy az agyamat kelljen csillogtatnom.

febr. 12. 10:35
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy jo hatassal lenne rad.


Amugy mondj mar peldat ilyen "kifejezesre":)

febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Pl.az "oksi"(rendben)
febr. 12. 10:55
 8/51 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ha egy pasi mellett karotnyelve kell ülnöm. Már a telefonbeszélgetés olyan volt hogy komolyan mondom túl komoly értelmes lecsekkolt a tanulmányaim eletkorulmenyek családi háttér minden tekintetében. Szépen felepitette a beszelgetést, celiranyosan racionálisan tudatosan!, de viszont ugyanugy mesélt magárol célok tervek.

Es olyan udvarissági effektet tiszteletet nyom bele hogy nekem már sok. Teljesen ugy kezel mintha vmi tisztességes okos nő lennék akivel kimerten udvariasan beszél úgy ismerkedik velem mintha komoly kapcsolatrol lenne szó! Mikozben egy kósza d.gásrol beszelgetunk csak!

De ennek olyan körítést csinál hogy nekem ez nagyon sok.

febr. 12. 10:59
 9/51 A kérdező kommentje:

Még én próbáltam terelni a beszélgetést hogy annyira azert nem fontos a tervek célok karrier gyerekvállalási kérdései is vannak!!! mikor laza kapcsolatról beszelgetunk!

De aztán hülyén jött ki ez is mert azért laza kapcsolatban se ártana tudni kivel van az ember..na itt is inkább ne mondtam volna semmit.

febr. 12. 11:03
 10/51 anonim ***** válasza:
84%
Engem is offolt egy butuska nő, én mérnök vagyok ő meg egy szakmunkás érettségi nélkül. Talán jobb is így
febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!