Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vagytok értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Sajnos, az összes lányba csalódnom kell mostanába, vagy depressziós, vagy nem akar semmi programra eljönni velem, vagy közös programot szervezni. Egyszer olyan lányt szeretnék, akivel lehet beszélgetni normálisan, lehet programokat szervezni amik közösek, bulizni (de ez már mellékes), már nem tudom hol kellene keresnem

23 F


2023. okt. 8. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen programokat szeretnél?
2023. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Most épp Horvátországban. Egyébként meg közel vagyunk, ne vegye el a kedved, hogy még nem találtál meg minket. :)
2023. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, a párommal közös albiban. Nemrég értem haza egy csajos napról. Leggyakrabban az egyetemen lehet velem találkozni, csak ugye vasárnap van. Szerintem egyébként az egyetem, koli és eköré szerveződő helyszínek, programok a legjobbak ilyen szempontból (értelmes fiatalok arányát tekintve). Én is így találkoztam a párommal.


22N

2023. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, keresgélj még, kb bárhol ráakadhatsz ilyen emberre. De ha a programok a fő szempont, akkor pl nagyon adja magát, hogy neked tetsző programokon próbálj meg ismerkedni.
2023. okt. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Az értelmes lányok tizenéves koruktól kezdve folyamatosan foglaltak, mert mindenkinek ők kellenek, és meg is becsülik őket. A foglalt lányok között érdemes keresgélned, és jobban kell kinézned, mint a pasijuk.
2023. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Össze is szeretnék költözni valakivel, meg persze élni az életet.
2023. okt. 9. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!