Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok valójában azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok valójában azért nem kezdeményeznek mert egy értelmes témát nem tudnak kiböfögni?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom itt, hogy mit kell mondani a férfinak, milyen sablonok vannak, milyen téma érdekli a férfit.. ennyire nem megy?
2021. jan. 6. 16:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Fordítva ugyanígy van. Sziamizu és társai. Alig van férfi aki tud beszélgetni.Miért lepődsz meg? Ja, amúgy a lányok azért nem kezdeményeznek, mert nincs rá szükségük.
2021. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Általában igen. Mert panaszkodnak, ha "szia, mizu" val ismerkedsz, de ha kérded, ő milyen üzenetet várna vagy mivel indítana: Nem tudja, fogalma sincs. Nem egy ilyen volt már.
2021. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Fordítva ugyanez van a többségnél.

Szólított már le úgy fiú, hogy köszönés után megkérdezte, hogy miről szeretnék beszélgetni vele.

Annak a híve vagyok, hogy akivel nincs közös téma, ahhoz felesleges is odamenni, legyen szó bármilyen felállásról.

23/L

2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Az egyik kedvencem a "Mit érdemes rólad tudni?" kérdésemre "Ne akarj megváltoztatni" válasz a nőtől. Mintha már a kérdést sem értenék, biztos van kivétel, de nagyon nem jó a legtöbb nő kommunikációja.
2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

"Mit érdemes rólad tudni?"


Ezt megkérdezi egyik ember a másiktól? Ez nagyon cringe.

2021. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy két idegen általában nem tud beszélgetni. A nemek nem számítanak, idegenek nem fognak sziporkázni egymással.
2021. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
Én amikor leszólítottam az exeim, teljesen semleges témával nyomultam. Nem akartam a világot megváltani, csak tudni, merre van a könyvesbolt, hol mennyi az idő... és ebből alakult ki beszélgetés.
2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Kezdeményeztek már nők nálam....

Szia, mizu, stb...páran kicsit többet is tudtak írni, kb 3-4 mondatot.


Szóval a nők ugyanúgy nem tudnak értelmes leveleket írni. Persze elvárják a férfiakról.

Ez van...

2021. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
7: a múltkor panaszkodott itt egy nő, hogy mennyi az idő jelleggel milyen gáz és átlátszó már indítani, mikor ott a telefon a zsebben.
2021. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Kell egy kis idő és rutin, mire megtanul az ember beszélgetni.. Nekem megy, kicsit nehezebb, ha zavarban vagyok, de azért nem vészes, akkor bámulom és vigyorgok rá, ami azért megtöri a jeget:)
2021. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!