Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok valójában azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok valójában azért nem kezdeményeznek mert egy értelmes témát nem tudnak kiböfögni?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom itt, hogy mit kell mondani a férfinak, milyen sablonok vannak, milyen téma érdekli a férfit.. ennyire nem megy?
2021. jan. 6. 16:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Én nem várom el, hogy valami regénybe illő kezdőszöveget találjanak ki, persze előnyös, ha valami érdekeset írnak, amiből legalább elindulhat egy beszélgetés, de egy egyszerű “szia” üzenetből lett az utóbbi időben a legtartalmasabb/leghosszabb beszélgetésem, úgyhogy az is működhet. A “mizu” kérdést mondjuk rühellem, de nemtől függetlenül, és ismerősöktől is. Erre tényleg semmit nem tudok mondani.

Egyébként én lányként szoktam olyanoknál kezdeményezni, akik különösen bejönnek (tök átlagos srácoknál, nem olyanoknál, akiknek minden ujjára jut 10 nő), de én meg a PASIKTÓL hallom a környezetemben folyton azt, hogy ha egy lány kezdeményez, az “creepy” (?). Úgyhogy ezt a kezdeményezés dolgot nem csak sok nő várja el, hanem sok pasi is úgy veszi, hogy így a normális, és csak akkor érzik magukat “férfinek”, ha ők vadásszák le a nőt. (Persze vannak kivételek.)

2021. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

9-es:

Teljesen mindegy, hogy itt gyakorin ki mit gondol, ha nekem tényleg kell a pontos idő és telefonom le van merülve, akkor nem fogom, azért kerülni az embereket, mert itt valaki "átlátszónak" találja.

A trükk amúgy is az, hogy akkor kérdezek, ha tényleg kell az adott információ, így akkor sem ment kárba a "leszólítás" ha abból nem lett semmi. Hátránya, hogy ezzel a módszerrel nem lehet "házzalni". Tehát csak akkor vagy hiteles, és bizalomkeltő ha tényleg látszik rajtad az érdeklődés és nem azt látják, hogy odarohansz az utcán fű-fához.

2021. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Hat ez mindenkinél más.

Én pont úgy tapasztalom, hogy ÉN DOBOK FEL témákat és a pasik nem vevőek rá meg nem kezdeményeznek. Ha felszínes dolgokat dobok be, rögtön érdekes meg cuki lány vagyok. :)

2021. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Amelyik lány csak elvár, azzal nem szoktam beszélgetni. Akikkel pedig beszélgetek, azok olyasmiket szoktak kérdezni, mi a kedvenc filmem, MILYEN SZÍN A KEDVENCEM.


Szerintem mindkét nem tagjainak nagy része képtelen normálisan megközelíteni a másik nemet, csak amíg az egyik nemben tartózkodsz, több energiát kell fektetni abba, hogy ne csak a másik nem viselkedését lásd, hanem a sajátodban is megtaláld a hibákat.


És ha belegondolsz, a férfiak rengetegen nyomulnak egy-egy csajra. Annak a nőnek nem is kell megtanulnia jól kommunikálni, teljesítményt nyújtani, mert már a szépsége elég volt ahhoz, hogy lenyűgözzön mindenkit. Nem kaptak külső motivációt a fejlődésre ilyenekben. Szóval mindkét nemnek a hibái a másik nemhez vezethető vissza, mint egy körforgás, egymást hátráltatják, és annál több hátráltató erő születik meg. Mint két ember, aki veszekszik: egyik beszól, a másik megsértődik, visszaszól, és megy örökké.

2021. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

13: " akkor vagy hiteles, és bizalomkeltő ha tényleg látszik rajtad az érdeklődés és nem azt látják, hogy odarohansz az utcán fű-fához."


Én ha lemerült a telóm akkor nem várom meg a nőt aki tetszik nekem, az első emberhez, "fűhöz fához" odamegyek aki tudhatja az időt. Mindegy, itt gyakori egy más világ.

2021. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

A baj az, hogy mindenki a másikról akar beszélni. Pedig egy idegent önmagáról nehéz beszéltetni, mert sablonos dolgokat fog mondani.


Emlékeztek, mikor új tanár jött a suliba, és óra elején fel kellett állni, és "mondani pár szót magadról"? Ha lett volna pisztolyom, főbe lőttem volna magam.


Milyen vagyok? Kedves? Persze, akit kedvelek, azzal igen. Vicces? A barátaimat folyamat megnevettetem, de lehet, hogy nem egyezik a humorunk. Az ilyenek nem mennek, szerintem a többségnek nem.


Ezért kell egy témát találni, és arról beszélni. Egyszer megkérdezte valaki, mi a kedvenc filmem, és írtam egy esszét a "kedvenc film" fogalmáról.


Persze ha érdekel a másik. Fiúknál sokszor érezni, hogy csak le akarják tudni az "udvariassági" köröket, hogy végre a puncidról kérdezhessenek.

2021. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem "kezdeményeztem" soha, mert nekem ez a "nem is ismerjük egymást, de szeretnék a barátod/barátnőd lenni/szexelni veled" téma nem pálya. Szívesen beszélgetek barátilag bárkivel, de randizni és hasonló programokra csak olyannal mentem el, akivel már előzetesen ismertük egymást. Ő kezdeményezte, hogy legyen köztünk több is (nem volt nagy erőfeszítés neki az a "szia, lenne kedved jövő héten kettesben meginni valamit?" üzenet, de értékeltem, hogy egyenesen és egyértelműen intézte a dolgot, nem az elejtett mondataiból kellett következtetnem arra, hogy nem csak barátilag vagyok szimpatikus neki, ő pedig (jogosan) férfinak érezte magát, nem csorbult a büszkesége). Érdekes módon bőven volt miről beszélgetnünk kora estétől hajnalig a randin (és van azóta is, több hónap elteltével).
2021. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem kezdeményeznek, mert nem az ő dolguk.
2021. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

Lehet az ovatos ismerkedes:

- szia. Nem lattad a postast?

- szia. Volt erre egy kavezo. Nem tudod hol van?


De lehet a ramenosebb. Ilyenkor a lany kerul a kozeppontba:

- szia. Valami raragadt a cipodre.

- szia. Ujra divatba jott a farmerkabat? (Ha az van rajta.)


Ezek a nyitasok, utana mar mehet a szofosas.

2021. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
A cipős meg a farmerkabátos bejött valaha? Mert ez nem nyitás, ez idegentől oltás.
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!