Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoljam a pasit ha túl értelmes hozzám?

Figyelt kérdés

Én hozzá képpest egy hebrencs nő vagyok, van egy munkahelyem karrierem nincs, valtáson agyalok alig birom fizetni az albit es nem tudok leszokni a cigirol de próbálkozom, a szokincsem is kicsit prolis lett mert olcsó környéken élek sok a bűnöző is es valahogy vegyülnöm kellett hogy ne álljanak belém es átvettem néha a stilusukat be is fogadtak de feltunt magamon hogy vannak olyan kifejezéseik szóhasználatom is már amit nem direkt használok már nekik hanem már belém épult és automatikusan is használok proli kifejezéseket.(de van diplomám is állami cégnél vok kozalk)


Na és ilyen háttérrel megismertem egy olyat aki idegennyelven dolgozik, ez mellett phd-t csinál, okos, céltudatos, értelmiségi, választekosan beszél, udvarias, egeszségesen él pl reggelizik is, es odafigyel a tápanyagokra, nem iszik (max szilveszter), nem füvezik, semmi ilyen nincs, a cigit tudja tolerálni nem halna bele pl ha randin rágyujtanék.


Úgy mondtam is neki hogy szerintem amugy nem illunk semennyire össze, de erre azt mondta ő nem hasonlítgatja magát. Nyitott felém, találkozni akar, de nekem még a tel.beszélgetes is olyan volt mintha kötelező lenne ertelmesen beszelnem figyelnem a szavaimra mintha kb a főnökkel beszélnék vagy egy állásinterjun, ertelmiségi társalgásos lesz a randi is(semmi pub vagy borozas zene semmi ilyen)

Hát nem is tudom.szexre jó lenne a pasi vagy laza kapcsolatra, de így menjek bele?



febr. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Mert ök aztán szentek szerinted.
febr. 13. 09:55
 42/51 anonim ***** válasza:
66%
Primitív vagy
febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

A primitívek fogalmaznak igy ahogy te. Tartalom kanyarban, vélemény, kompetens válasz kanyarban, es csak beszólni tud semmi mást. Ehhez nem kell ész sem.


Szerintem amúgymeg pont okosan is csinálom, hogy nem kötöm magam le ilyenekkel.

febr. 13. 10:41
 44/51 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne gusztustalan? Ha nyíltan elmondja, mit akar?
febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi hogy ezt mondom de par mondat utan en mar belefaradtam abba amit irsz. Egyreszt nem gond az egyszeruseg, de ha nem vagytok egy intellektualis szinten karnak eroltetitek. Amugy diplomas emberkent azert tenyleg elvarnam hogy ne ennyire pronyo modon fogalmazz, picit tenyleg primitiv az irasod es az lenne a legjobb ha olyat keresnel akivel nem kell feszengened (btw en ilyen csavokat keresek, hol vannak hogy en nem talalom oket?:D) neked nem igenyed az intellektualitas, ezzel nincs gond. Mast kerestek, melllette mindig butacskabbnak gondolnad magad
febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár erőltetni, ha ennyire meg tudod magyarázni, hogy miért nem jó az értelmiségi férfi.
febr. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem valami gáz van az értelmiségivel is. Aki gyerekről beszél meg komoly tervekről, úgy, hogy még nem is talalkozott élőben vele, az vagy nem 100-as, hogy ilyen "álmokat gyárt ", vagy valamire használni akar és magához akar kötni. Lehet tartozásai vannak. Vagy ez is egy bántalmazó fazon. Mindenesetre idegentől nem szoktak gyereket akarni épelméjű emberek...

Szerintem találkozz vele és majd kibukik a szög a zsákból.

Valamit nem mond el az tuti. Mintahogy te sem a masik palit. Mindenkinek vannak titkai.

febr. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Szerintem is túlmegy 47

Tegnap már a szokádaimról kérdezett azt mérte fel ha együtt élnénk. Pl mikor szoktam kelni, éjszaka fent vagyok e, milyen a napi rutinom.

De közben milliot nevettünk azon hogy ő precizen ismerkedik mindent de még a randit is megtervezi, de már a szexet is (miközben még nem is találkoztunk), én meg írtam neki hogy randin neked ezer kerdésed lesz nekem meg a szívószál lesz a legnagyobb gondom. Ezen röhögött is el is ismerte azt hogy ő kíváncsi ismerkedős tervezős, én meg teljes ellenkezője, spontán vagyok, lesz ami lesz meglátjuk stb.

Erre is azt írta kihívás lenne együtt élni😅 (már megint túltervez), én meg erre azt írtam még a randi is kihívás lesz nyugi:D


Én multkor annyit írtam hogy majd borozni akarok. Erre arrol is 600 kérdése van, milyet szeretnék. Még a borokat is kivesézte precizen. Még azt is komplettem megtervezi.


45 nem feszengek nincs kisebbrendűséginérzésem se. Inkább mondhatnám egy randin meg egy pasival engem pont nem a karrier meg gyerek érdekel. Inkább errol van szó. Csillogtatom eleget az agyam munkában, vagy interjúkon vagy tanulásnál. Meg költözes tervekrol ugyintezesrol szol minden napom ahogy neki is.


Amikor végre van egy szabad estém én ezeket el akarom engedni! Nekem nem szabadidő az ha fejben még mind dolgozom egy pubban is!

febr. 14. 07:41
 49/51 A kérdező kommentje:
*szokásaimról
febr. 14. 07:42
 50/51 A kérdező kommentje:
Meg nem az érdekli van e pasim hanem csak az érdekelte szerelmes vagyok e. Erre irtam nem. De megbeszeltuk megint hogy ez nem szerelem nem birtoklas nem kapcsolat nem azert ismerkedunk. Ő is csak lazát akar.
febr. 14. 07:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!