Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A megjegyzesekben olvashatjato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megjegyzesekben olvashatjatok azt a dolgot,amivel kapcsolatban segitseget kerek. Mivel eleg hosszu igy inkabb oda irom. Mit gondoltok errol? Varom az ertelmes kommenteket ez ugyben.

Figyelt kérdés
Van egy vedono lany akit a Badoon nevu tarskereso oldalon lattam korabban. Ugyanis magam is regisztralt voltam(azota toroltem magam) ,de nem volt elofizetesem ,hogy rairjak. Van Facebook oldala,de nekem nincs Facebookom ,es nem tervezek kesziteni. Annyit viszont megtudtam ,hogy merre dolgozik,telefonszamat,e-mail cimet. Nem lakik messze sem tolem. Mindez annak volt koszonheto,hogy az ANTSZ.hu ezt megjelenliti. Abban kerek segitseget toletek,hogy hogyan tudnam ot igazan megkozeliteni es akar novelni annak az eselyt,hogy esetlegesen igent mondjon az ismerkedesre. Nem szeretnek tolakodo lenni sem viszont. Preciz,jol kidolgozottan akarom ezt a dolgot veghez vinni. Van otletetek? Szivesen vennem.

2023. dec. 24. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem keresett meg így egy srác, hogy nem tudott rámírni, de lenyomozott, és várt a munkahelyem előtt. NAGYON ijesztő volt. Megmondtam neki, hogy ez nekem nagyon erős kezdés, nem akarok tőle semmit a későbbiekben.


Nagyon okosan és óvatosan csináld, mert könnyen leszel te is ijesztő.

2023. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj vissza Badoora. Ne próbáld követni és letamadni, hogy te ismerkedni akarsz.
2023. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

1, Érdekes dolog ez egyébként. Teljesen megértem, hogy ijesztő, VISZONT ... manapság már mindenki a fél életét kiposztolja az internetre, a facebookra, én is ha rákeresek magamra a google-n olyanokat ad ki amikről nem is tudtam, hogy fent van rólam az interneten.


Innentől kezdve miért ijesztő ha valaki ezt felhasználva ismerkedni akar? Nem rosszból kérdezem csak érdekel.


Ráadásul az sem indok, hogy a facebookon csak az ismerőseid látják amiket posztolsz, mert sok embernek 1000-2000 ismerőse is van. Ennyi ismerőst lehetetlenség managelni, sokukat valószínűleg nem is ismer arról a több ezres listáról.

2023. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a nő által ismerkedésre használt csatornákon keresztül közelíts felé, különben joggal fog egy stalkernek tekinteni.
2023. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!