Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoljam a pasit ha túl értelmes hozzám?

Figyelt kérdés

Én hozzá képpest egy hebrencs nő vagyok, van egy munkahelyem karrierem nincs, valtáson agyalok alig birom fizetni az albit es nem tudok leszokni a cigirol de próbálkozom, a szokincsem is kicsit prolis lett mert olcsó környéken élek sok a bűnöző is es valahogy vegyülnöm kellett hogy ne álljanak belém es átvettem néha a stilusukat be is fogadtak de feltunt magamon hogy vannak olyan kifejezéseik szóhasználatom is már amit nem direkt használok már nekik hanem már belém épult és automatikusan is használok proli kifejezéseket.(de van diplomám is állami cégnél vok kozalk)


Na és ilyen háttérrel megismertem egy olyat aki idegennyelven dolgozik, ez mellett phd-t csinál, okos, céltudatos, értelmiségi, választekosan beszél, udvarias, egeszségesen él pl reggelizik is, es odafigyel a tápanyagokra, nem iszik (max szilveszter), nem füvezik, semmi ilyen nincs, a cigit tudja tolerálni nem halna bele pl ha randin rágyujtanék.


Úgy mondtam is neki hogy szerintem amugy nem illunk semennyire össze, de erre azt mondta ő nem hasonlítgatja magát. Nyitott felém, találkozni akar, de nekem még a tel.beszélgetes is olyan volt mintha kötelező lenne ertelmesen beszelnem figyelnem a szavaimra mintha kb a főnökkel beszélnék vagy egy állásinterjun, ertelmiségi társalgásos lesz a randi is(semmi pub vagy borozas zene semmi ilyen)

Hát nem is tudom.szexre jó lenne a pasi vagy laza kapcsolatra, de így menjek bele?



febr. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Leszámítva azt, hogy az értelmiségi értelmes dolgokról akar beszélni. Vagy csak arról tud. Nekem meg nem erre van szükségem. Nem akarom azt megbeszelni egy Pasival hogy én milyen továbbképzéseket tervezek hova pályázgatok mik a céljaim hol akarok lakni mi a haditervem. Pont nem erre kell nekem egy pasi. Hanem pont ahhoz hogy ebből kikapcsoljon. A szabadidő nekem nem terv cél gondolkodás értelem. A szabadidő fogalma(ami ismétlem nekem alig van, es ha van, az kincs), nekem ész nélkül az élet. Amikor nem akarok gondolkozni sem.


Ebben vagyunk mások. Mert ő meg egyszerűen állandoan a tanulás munka tervek költözés karrier körül forog. Nem kapcsol ki..

febr. 12. 14:43
 22/51 A kérdező kommentje:

Ja meg gyerekvállalás téma szexkapcsolatba.

Az első csetek alatt még kikerultem ezeket a kérdéseit, azt is hittem hogy megúsztam. Aztán ahogy később már elkezdtünk telefonon is beszelni egy az egyben visszatért a témára ott helyben szóban ahol még azt se tudom megcsinalni hogy épp nem vagyok online vagy pillanat nem érek rá majd később.


Tehát nem hagy megválaszolatlan kérdéseket sem. Nagyon tudatosan racionálisan ismerkedik nem felszínesen félvállról. Hanem figyel.


De nem kéne..

febr. 12. 14:48
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

"ész nélkül az élet"


Amúyg ez mit jelent?

febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Amikor szellemileg nem dolgozol. Nem a karrier celok tervek ügyintézés koltozés lakáskeresés továbbképzés vagy másnap a meloban mit kell leadni határidőre meg hogy akarsz e gyereket!!!! Szoval nem ez köt le.


Hanem az érdekel pl, hogy rózsaszin vagy zöld szívószálat adnak e az italodhoz, es ez a legnagyobb volumenű kérdés fejedben csak. És ahogy a másikra nézel és elveszel a szemeiben és azt érzed akarod imádod őt. Én kb ennyi meg ehhez hasonlók.

febr. 12. 15:44
 25/51 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te a fogalmazásod alapján közel sem vagy olyan hülye vagy proli, mint amilyennek leírod magad. Szerintem ne szalaszd el a pasit, ismerkedj vele és majd kialakul.
febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked jelenorientált pasi kell (mivel te is az vagy), nem jövőorientált.

Ezek általában a hedonisták, akiknek buli az élet és a mában élnek, nem racionális alapokon működnek (elsősorban).

febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
61%

Jól látod kérdező, te túl primitív vagy egy ilyen férfihez.

De ne aggódj, ő is rájön majd erre, kár agyalnod.

febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
63%
Általában a nő választ. Mérlegeld, hogy te mit tudsz adni neki, ő mit tud adni neked? Nem feltétlen offolnám, mert ha bír, elvisel, akkor egy szinten kitartó: lehet tőle tanulni, van türelme hozzád. Kölcsönösen alakíthatjátok még egymást előnyötökre:). (F!)
febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
53%
Mar ez az utcai vegyes lettel ami a szemyeseged resze lett.. nem tudsz valtozni es felesleges is. Braziloknak jo leszel.
febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
40%

Ezzel az írásképpel és stílussal kötve hiszem,hogy az udvarlód ingben ül egy irodában,miközben megbeszéléseken vesz részt...

Azt sem gondolnám,hogy az a fajta nő vagy,akit meghívnak egy kávéra,majd beszélgetnek vele aránylag értelmes témákkal kapcsolatban.

Szerintem neked sok könyvet kéne olvasnod,ami nem Danielle Steel,kicsit tájékozódnod,rendbe tenni az önismeretedet,utazgatnod a világban,majd azután párkapcsolatot keresned.Ugyanis így annyi maradsz,amennyire tartod magad :mindenki babája...😉

febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!