Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én olyan nehezen találok egy értelmes normalis társat, és ha megvan, ugy érzem kincset találtam, de ez forditva soha nincs így?

Figyelt kérdés

Annyi tróger foglalt meg bunkó pasi van, vagy aki csak kihasználna szexre menne, kb ugy keresek néha társat mint tűt a szénakazalban.

Ebből az lesz hogy azt végre megtaláltam az ezerből az egyet végre mert minden megvan benne ami nekem kell.

A kapcsolatban is megbecsülöm nem pasizok mellette, merthát

úgysincs jobb, reménytelen pasizni is.


Fordítva viszont, engem nem becsülnek meg, én nem vagyok nekik tű a szénakazalbol, minden 2.csaj is nekik bejön tetszik, nekik inkább egy vagyok a sok másik lehegőségből.

A pasik ugy látják ez a csaj is jo nő az is amaz is ezt is elvinné egy körre meg azt is, én meg ugy hogy ehhez se tudnék hozzáérni se, ahhoz se, meg amahoz se, és végre egy, akihez igen, aki tetszik vonz jó a társasága is normális is stb.


Társkeren én örülök ha csak egy van akivel jót lehet beszélni valoban ismerkedik, tud helyesen írni.., nem csak mizuzik, meg nem csak nő mellé keres plusz ágyast, és ha van vki ako normális én azt nagyra értékelem, ők meg engem semmire.



jan. 9. 05:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert te a legjobbat keresed magadhoz, de azt nem veszed figyelembe, hogy ő mit keres.

Valószínű sajnos nem téged.

Ráerőltetni magad meg olyanra, aki sosem fog szeretni....nem jó ötlet.

jan. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
99,9%, hogy te nem vagy egy top kategóriás csaj és emiatt többet nem lát beléd senki.
jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Velük járok csak. Mivel tróger bunkókkal nem is tudnék mert taszít. Pl ágyasa se lennék senkinek. Alap az is hogy szingli.

A kapcsolatban viszont en még csakk nem is nézek másokat mert ugy se tetszik ha vki tetszene is ugyse jönnénk össze, mert pl foglalt vagy nem viszonzott, igy a páromat örülök hogy megtaláltam es meg is becsülöm. De nekik meg simán tetszik rrlative bárki is. Siman eltudnák kepzelni a szomszedcsajtol kezdve az ettermi kiszolgaloig tarskeren is barmelyik masik nővel is magukat, igy mindig csak nekem fontosabb a másik forditva meg nem vagyok élethalál kérdés nekik.

jan. 9. 06:19
 4/17 A kérdező kommentje:
2. voltam modell is nem vagyok sz.r nő amugyse.diplomam is van dolgozom is bulizni meg élni is imádok. A főzes mondjuk gyengém de nem is szorult ra eddig egy pasim se. Mivel tudnak is fozni meg az anyjuk is főz rajuk valaki meg pl venfeglatos es allandoan viszi haza is a kaját.
jan. 9. 06:21
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Én is folyamat ugyan ebbe a szituációba kerültem, de rájöttem.

Azért van, mert mindent megpróbáltam megtenni a másikért, mindig elérhető voltam és amit nem kapott meg mástól azt én akartam neki megadni, ami egy ideig-óráig jól is esik az embernek, aztán már túlzásnak gondolják és nem kell nekik olyan nő aki tapad és mindent egyből odaad, mert azt nem becsülik meg.

A pasik szeretnek egy nő figyelméért megdolgozni, főleg egy kapcsolatért.Sokkal többre tartják azokat a nőket alap esetben, mint akik úgymond könnyen adják magukat mert nem játszmázmak, stb.. Csak egyenesen elmondják hogy komoly kapcsolatot akarnak.

Velem is az volt a baj, hogy sokáig be volt bennem rögződve hogy hát én többre vágyom és tervezgetem a jövőt, stb... miközben még fiatal vagyok és a korombeliek sem ezt csinálják és így ez másik szemmel inkább úgy néz ki hogy a nagy ő-re vágysz és képes vagy érte mindent megtenni, stb... ami már soknak tűnik a másik félnek.

jan. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

Itt onbizalomhiany lehet a háttérben! Nem írod de tuti van valami nyomorod magaddal. Aztán összeszedsz egy közepes külsejü férfit aki neked megfelel (de közben lenezed mert tudod az adott pasi a külseje miatt úgyse egy minden nap más dug típus) és ez a baj.


Egy férfi se akar úgy nővel lenni ha tudja hogy a nő szerint csak egy szamár mert ló nem volt. A férfi azt akarja érezni hogy a barátnő megbecsüli és fel nézz rá hogy “adonisz a pasim”. Nem csak egy pótlék a helyesebb ferfiak helyett.

jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
6 - Elég sanszos, hogy ő is középszerű és a top csávó kéne neki. :D
jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

En olyanokkal vagyok aki tetszik. En nem tudok szamárral lenni lo helyett probaltam már egy ido mulva az is zavar ha csak levegot vesz elkezdek undorodni is. Csak azzal vagyok aki vonz is.

Nem tapadok mivel nem is tudok. Sokat dolgozom is az eddigieknél meg pont forditva volt ők a féltékenyek tapadosak a semmire is. Ezek sok felesleges veszekedest is okoztak meg aztan allando haragot naluk aztan kellett masik nő aki majd simogja a kislelkét a vélt es nem valos tévképzeteik miatt.

De öket az nem zavarja hogy nem a szerelme simohatja hanem egy masik..nekik mindegy. Van masik 20 nő is barhol aki nekik tetszik.

jan. 9. 06:33
 9/17 A kérdező kommentje:
Én meg örúlök ha én csak egyet làtok aki tetszik normalis értelmes nem tróger nem foglalt szingli jo a társasaga minden jo.
jan. 9. 06:35
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha folyamatosan ilyen pasikat fogtok ki, nem 3at hanem 5-6-7-10-et is egymás után, akkor bocs de veletek is igencsak van probléma.


A férfiak kb. ugyanezt mondják én rendes vagyok kedves megértő nem vágyom másra stb stb.....de nem találnak normális nőt



Mind a 2 fél ugyanazt keresi mindkét nem normális kedves, de egyik sem tudja hol keresse a másikat...


Furcsa nem? 🙂

jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!