Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én olyan nehezen találok egy értelmes normalis társat, és ha megvan, ugy érzem kincset találtam, de ez forditva soha nincs így?

Figyelt kérdés

Annyi tróger foglalt meg bunkó pasi van, vagy aki csak kihasználna szexre menne, kb ugy keresek néha társat mint tűt a szénakazalban.

Ebből az lesz hogy azt végre megtaláltam az ezerből az egyet végre mert minden megvan benne ami nekem kell.

A kapcsolatban is megbecsülöm nem pasizok mellette, merthát

úgysincs jobb, reménytelen pasizni is.


Fordítva viszont, engem nem becsülnek meg, én nem vagyok nekik tű a szénakazalbol, minden 2.csaj is nekik bejön tetszik, nekik inkább egy vagyok a sok másik lehegőségből.

A pasik ugy látják ez a csaj is jo nő az is amaz is ezt is elvinné egy körre meg azt is, én meg ugy hogy ehhez se tudnék hozzáérni se, ahhoz se, meg amahoz se, és végre egy, akihez igen, aki tetszik vonz jó a társasága is normális is stb.


Társkeren én örülök ha csak egy van akivel jót lehet beszélni valoban ismerkedik, tud helyesen írni.., nem csak mizuzik, meg nem csak nő mellé keres plusz ágyast, és ha van vki ako normális én azt nagyra értékelem, ők meg engem semmire.



jan. 9. 05:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok ki ugyanolyanokat.
jan. 9. 07:41
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem ugy tűnik, a pasiknak 10ből 9 nő bejön, nekem meg 1000 pasibol örülök ha 1 van aki megfelel(nem tróher nem paraszt nem foglalt nem szexre megy stb). Es ez okoz "galibát".
jan. 9. 07:44
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
5-os jókat ír. Valószínűleg azt tanította meg a pasinak, hogy te mindent megbeszéltünk érte, egy labtorlo vagy. Nem huzol határokat, esetleg nincs saját életed. O meg belekenyelmesedik, hogy veled mindent meg lehet csinálni és kinyilik a csipaja. Kicsit gondold át, hogy mit kozvetitesz magadról.
jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok labtorlo en huzok határokat. En szakitok eleve ha tulmennek pl feltekenységben.

Van saját életem is. De pasival nyilván jobb fűszerezni.

jan. 9. 07:50
 15/17 A kérdező kommentje:

Pár exem most is egy csettintés lenne, itt en vagyok az aki nemeket szór. Nem ők.


A pasik nem is szórnak nemeket soha..johet bárki.

jan. 9. 07:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Az írásodból le tudnálak rajzolni kb.


Az biztos, hogy külsőre olyan igények vannak ahol elég nagy a rizikó, hogy rászaladsz a hosszú cicire.

De mivel külsőre szinte biztos vagyok benne, hogy tetkó, szoli, hajfestés, műköröm, fitnesz megy szépen jó ez így.

jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolsz bele a másik személyiségébe még mielőtt mmegismernéd, szerintem. A másikban csak a szépet-, a jót látod.
jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!