Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék értelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék értelmes és normális nőket?Neten nem nagyon találtam eddig.Volt egy pár mondjuk de ritka.

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Most sajnos csak ott. Pár hónap múlva viszont bármilyen társasági helyen.
2021. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Miert, kocsmaban tobb eselye van egy normalis no/pasi megtalalasara?
2021. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent számodra a normális nő? Lehet, hogy ami neked normális az másnak elfogadhatatlan vagy legalábbis nehezen tolerálható.

Egyébként a jelenlegi helyzetben csak online van lehetőséged, hacsak nem a teszkóban futsz bele életed szerelmébe

2021. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 nem csak kocsmában lehet ám élőben keresni tudod.A normális az hogy nincs elszállva.Reálisan látja magát és a lehetőségeit.Nem játszmázik.Kedves.Tudnék még mondani dolgokat de elsőre ennyi.
2021. febr. 4. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Reálisan látja magát és a lehetőségeit"


Értsd: beéri veled.

2021. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még mindig nem sok derül ki. :D Ki szerint reális?

Csak, mert mondjuk a saját példámat is fel tudom hozni. Volt, aki azt mondta, hogy nem reális, hogy egy akár velem egyidős, nagyon helyes pasi komolyra akarjon engem, ezért le kéne adnom a szintet, valamint idősebbekkel kezdeni. Mégis találtam nemhogy egyidős, hanem pár évvel fiatalabb párt magamnak, aki nemcsak helyes, hanem értelmes is, és 8 éve velem van. Most persze jönnek egyesek, hogy mindjárt 30 leszek, jönnek majd az első ráncok és koppanok, és egy 40-es hapek illene hozzám, és ha én fiatalnak gondolom magam, és úgy érzem, csinosabb vagyok, mint 20 évesen, és magamhoz illőnek tartom a páromat, akkor "nem a realitásban élek", beképzelt vagyok, kimosta az agyam a feminizmus, stb.

Volt, aki szerint elszállt voltam, mert csuklóból zártam ki anno dohányzó, súlyosan műveletlen, puhány/elhízott embereket csinos, sportoló nőként.


Nem vonatkoztatom rád ezeket a személyes dolgaimat, csak azt akarom kihozni ebből, hogy amit írtál, az még mindig nem informatív, még mindig nem tudjuk, mi/ki neked a normális, és mit kell érteni a szavaid mögé.

2021. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek olyan kritériumok, amit egyik nő sem fog beismerni magáról és nem igazán tudod ránézésre sem szűrni. De azért az online ismerkedésnél is viszonylag hamar - na nem a képei alapján - el lehet dönteni.

Nincs elszállva magától: ez akár rövid beszélgetéssel szűrhető, úgyis lejön, hogy mennyire tartja magát

Nem játszmázik: ez már problémásabb, de annyit tehetsz hogy az elején tisztázod, hogy az ilyesmit nem tolerálod, az egyenes kommunikáció híve vagy (és persze te magad is így teszel)

Kedves: ez megint csak elég hamar kiderül abból ahogy kommunikál

Sajnos csodaszer nincs, hogy instant megállapítsd akár profil alapján akár élőben első ránézésre hogy ezeknek megfelel-e, kénytelen vagy valamennyi energiát belefektetni, hogy kiderítsd

2021. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


A jatszma egy alattomos dolog. Az a baj, hogy sok ember nem tudja mi az. Azt hiszi a hiszti, de huuuuu kicsit sem. Hiaba fekteted le, nem tudja mi az. Szerintem ezt idovel lehet kiszurni.

2021. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehol
2021. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Én eljutottam oda, hogy ha nagy csoda folytán tudnánk beszélgetni egy nővel, akkor sem tudom a "sziamizu" szinten túl miről tudnánk beszélni. Persze lehet mondani, hogy "hobbi fórumokon", meg "tematikusan ismerkedj, hogy legyen közös téma", de nem hinném, hogy tolonganának olyan hobbik fórumain nők, amiket én csinálok. És még csak nem is horgászom.
2021. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!