Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ilyenre vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyenre vágyom és találhatnék ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Tetszenek a nagyon magas nők és szívesen járnék tőlem akár 5-10cm-vel is magasabb nővel. Persze nyilván úgy hogy ha személyiségre is bejövünk egymásnak.

Csak az a helyzet, hogy én is elég magas vagyok-192cm-és így nehéz dolgom van, ha magasabb lányt akarok találni.


Találhatok valahogy ilyen lányokat? És normális ez a vágyam?


24/F



2020. nov. 7. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Válogatott kosárlabda csapatban
2020. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, kifejezetten magas emberekre szakosodvs is van társkereső. Egy próbát megér.
2020. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
202 centis nőből nagyon kevés van. Nem hiszem, hogy érdemes erre időt pazarolni. Inkább keress veled egy magasat, arra még talán van esély.
2020. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Találkoztál valaha ilyen magas nővel? Szerintem nagyon kicsi a merítés, már a 180cm is ritka. A vágyad normális, de nagyon nehezen kivitelezhető 164cm, az átlag női magasság nálunk.
2020. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam már párszor nálam magasabb nőt az utcán, nagyon jól néztek ki.
2020. nov. 7. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Az még egy dolog hogy nálad magasabb de még olyannak is kell lennie aki tolerálja hogy nála meg alacsonyabb vagy. Környezetemben sok ilyen pár van szóval azért annyira nem reménytelen.


Viszont azok a lányok akik pörögnek a magasság témán nagyobb arányban vannak.

2020. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, én amúgy úgy hallottam, hogy ha elég magas vagy férfiben (kb.185-től), már a lányok sem pörögnek annyira azon hogy legyél náluk magasabb.

Meg két méter fölötti fickóból sincs olyan sok, és azok nagy része meg lehet, hogy alacsony csajokra bukik.

2020. nov. 9. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez kemény. Én is magas vagyok, 196 cm, aki a magas nőket kedveli, de eszembe sem jutna direkt soha MÉG magasabb nőket keresni. Komolyan, ez hány nőre lehet igaz, hogy mondjuk 192 vagy 196 centinél magasabb? Tízezerből egy (se)? Nem viccelek. És akkor még legyen más dolgokban is megfelelő, számodra vonzó. Ilyen egyszerűen nincs.


Én egyszer ismertem (és szexeltem) egy 190 cm magas kézilabdás lánnyal, de már ő is iszonyú nagy kivételnek számított, mert a 190 cm is elképesztően ritka egy nőben. Mondom én is a magas nőket bírom, de az olyan 175-185 centit jelent, nem tőlem is még magasabbat. Ez annyira irreális elvárás a részedről, hogy kifejezni is nehéz. Mondom, Magyarországon lehet él 10 ilyen nő, aki 192 centinél magasabb.

2020. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az összesen tíz nő azért durva túlzás. Mondom, néha én is látok az utcán nálam magasabbakat.

De amúgy a 180 centisek is bejönnek. Eddig a legmagasabb barátnőm 174 cm volt.

2020. nov. 19. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!