Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoljam a pasit ha túl értelmes hozzám?

Figyelt kérdés

Én hozzá képpest egy hebrencs nő vagyok, van egy munkahelyem karrierem nincs, valtáson agyalok alig birom fizetni az albit es nem tudok leszokni a cigirol de próbálkozom, a szokincsem is kicsit prolis lett mert olcsó környéken élek sok a bűnöző is es valahogy vegyülnöm kellett hogy ne álljanak belém es átvettem néha a stilusukat be is fogadtak de feltunt magamon hogy vannak olyan kifejezéseik szóhasználatom is már amit nem direkt használok már nekik hanem már belém épult és automatikusan is használok proli kifejezéseket.(de van diplomám is állami cégnél vok kozalk)


Na és ilyen háttérrel megismertem egy olyat aki idegennyelven dolgozik, ez mellett phd-t csinál, okos, céltudatos, értelmiségi, választekosan beszél, udvarias, egeszségesen él pl reggelizik is, es odafigyel a tápanyagokra, nem iszik (max szilveszter), nem füvezik, semmi ilyen nincs, a cigit tudja tolerálni nem halna bele pl ha randin rágyujtanék.


Úgy mondtam is neki hogy szerintem amugy nem illunk semennyire össze, de erre azt mondta ő nem hasonlítgatja magát. Nyitott felém, találkozni akar, de nekem még a tel.beszélgetes is olyan volt mintha kötelező lenne ertelmesen beszelnem figyelnem a szavaimra mintha kb a főnökkel beszélnék vagy egy állásinterjun, ertelmiségi társalgásos lesz a randi is(semmi pub vagy borozas zene semmi ilyen)

Hát nem is tudom.szexre jó lenne a pasi vagy laza kapcsolatra, de így menjek bele?



febr. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Nekem nem lenne gond az egész. Mivel nagyon vonz hogy lazakapcsolatos és ezen a vonalon szinte teljesen egyezünk. Annyira jólesik az, hogy összevissza lehet vele írkalni, nem megy az agyamra, hatalmas szabadságot kapok ugyanakkor állandoan jelen is van érezteti hogy kellek, nem játszmázik, nem sertőtget, ha nem írok vissza, nem számoltat be, annyira nagyon élem ezt vele ami megy cseten online, szinte szomjazok is ilyen férfit, és vágyom is őrá, annyira akarnám, tetszene.

Csak épp nem "állásinterjút" szeretnék "előjátéknak", ahol még azon is gondolkodnom kell, helyesen fogom e a poharat egyáltalán egy étteremben.

febr. 12. 11:51
 12/51 A kérdező kommentje:
És neki is az a baja hogy nagyon sok nő őt kérdezi kötné es irritálja. És pont ilyen kéne neki mint én.
febr. 12. 11:52
 13/51 A kérdező kommentje:
*lekötné
febr. 12. 11:53
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj, ha egy pasinak bejössz! (férfi)
febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen háttérrel és mentalitással kuka leszel bármilyen normális férfi számára, aki nem csak dugni akar. Ki akar egy ilyen egyszerű embert maga mellé? Hát max egy egyszerű férfi, aki neked meg nem kell.
febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

"Hát max egy egyszerű férfi, aki neked meg nem kell."


Pedig zsák a foltját megtalálja, azt mondják. :)

febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
16 - Régen ez így volt. Manapság a legprolibb nőnek is a fullos csávó kell. Általában nem kapják meg és addig lesznek egyedül, amíg be nem látják, hogy nem az ő szintjükön keresgéltek.
febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
17. Szomorú.
febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel én meg nemrég jottem ki bántalmazo kapcsibol is

És örulok ha már nem vagyok szamonkérve korlátozva terrorizálva ahogy az exem készített ki."


"Ez mellett amugy van mási pasi(m)is most, szintén elore szóltam neki, hogy én nem kapcsolat céllal vagyok de az a pasi meg birtokló nárci vele vigyáznom is kell. (Volt már problémája is abbol hogy rászállt valakire)"


"egy az egyben hasonló az exemhez es veszélyesnek tűnik. De lehet igy heti havi alkalmi kapcsolatban nem megy át "állatba"."


Egyik mérgező, bántalmazó kapcsolatból rohansz a másikba. Ez a baj, nem a cigi meg a proli kifejezések.

febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

19

"szintén elore szóltam neki, hogy én nem kapcsolat céllal vagyok "


Szóval nem rohanok egyik kapcsolatból másikba.

Nem is tudnék, mivel időm sincs. Ezt is elmindtam mindkettőnek. Ahogy az értelmiséginek sincs. Ezért is passzolunk. A nárci is hasonló, mert ő meg kint dolgozik és néha van itt. De megnyugtattam (mivel kérdezte), ha nincs is itthon, akkor sem kell aggódnia miattam, mert senkim nincs, de időm sem.


Teljesen jól összeállt a kör szerintem. A legjobb.

febr. 12. 14:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!