Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret néhány nő tangát hordani?

Figyelt kérdés
A tangabugyi szexis. Ennek ellenére van olyan nő, aki sohasem hajlandó azt felvenni.
2023. dec. 31. 19:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
20%
45 leszek, de tangán kívül nincs is más bugyim. Sporthoz is csak az kényelmes. A bikinijeim is csak brazil tangások. El nem tudnám képzelni, hogy sima bugyit hordjak. (Esetleg csipkés franciát.)
2023. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
60%
42-es fiú vagy? Szexi lehetsz. Tudtam hogy egyszer a férfiak tangát fognak hordani.
2023. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon vicces vagy, 43-as.
2023. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha mégis nő vagy, nem lehetsz ennyire igénytelen hogy a pasid olyan bugyit hord ami lengedezik a seggén. Mikor veszel neki tangákat? Együtt riszálhatnátok a zsinórt.
2023. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
25%
Csipkéset jobban szeretem. Ha fingok a csipkék közül gyorsabban távozik a gáz!
jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kényelmetlen hogy egy zsinór van a seggemben, és amúgy sem szoktam a bugyimat mutogatni tehát mindegy hogy szexis-e. Tangát max szex előtt veszek fel, de akkor sem marad fent sokáig.
jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen szintén és nem is egészséges. Intenek tőle a szakemberek.
jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ,itt sokan külön másnak?? Csak látod mit terepet ki a párod a szárítóra. Vagy 5percre veszed fel a tangát. Szex tervezett dolog?? Mi hála Istennek spontán szexelünk és nincs előtte átöltözés";)
jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ha már zuhany van, felkapni egy szexi szerelést nem nagy dolog.
jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Neked. De miert szeretnek gettos kulsot egy seggembe vago szarral, ami nem kozvetlenul zuhanyzas utan mozgas, leules-felallas utan becsiszatolja az e-colit egy kis bakterialis vaginozisra.
jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!