Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret néhány nő tangát hordani?

Figyelt kérdés
A tangabugyi szexis. Ennek ellenére van olyan nő, aki sohasem hajlandó azt felvenni.
2023. dec. 31. 19:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
96%
Egésznap a fenekedben egy textildarab, próbáld ki.
2023. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tanga és mamabugyi létezik, hol élne az ilyen provokatőrök :D biztos nem ismerik a női alsónemű kínálatot.
2023. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy szerintem még mindig bugyi nélkül a legszexisebb, ha az a cél
2023. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
97%
Vidd át az új évbe a megdöbbentő felismerést, hogy senkit nem érdekel, mire áll a pöcköd.
2023. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 Lazy Lover ***** válasza:
94%
mert kényelmetlen nekik
2023. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy elég proli is. Egy csipkés franciabugyi szexisebb.
2023. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek saját egyéni alakja, sajátos csontváza van. Mindenkinek más áll jól és mindenkinek más kényelmes.

A tangabugyi az nem minden alkatra kényelmes, de alapvetően is egy 5perces ruhadarab, akkor veszed fel, mikor hamarosan lekerül, nem ebben fogsz karateedzésre, bútorszállításra és nagybevásárlásra menni - ott amúgy se látná senki.

2023. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
16%
A 40 éves barátnőm világ életében tangát hord. Soha semmilyen betegsége nem keletkezett ettől. Sokan azzal érveltek, hogy mert nem egészséges. Miért is? Az, hogy a fenekedben egy textil darab az szokás dolga, de nem hinném, hogy konkrétan egészségtelen. Ha naponta van váltva, betartva a higiénia akkor nem hiszem, hogy ebből valami gond lehet. És biztos szexisebb mint az egyszerű bugyi. Tudom, mindenhol ez van, hogy nem egészséges de van itt valaki aki konkrétan bizonyítottan a tangától kapott valamiféle fertőzést? Csak mert én ilyenről az ismerettségi körömben nem tudok.
2023. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
79%

18: Milyen szitu az, amikor az ISMERŐSI KÖRÖDBEN tudod, ki milyen fehérneműt hord?

Soha egyik szerelmi kapcsolatomban se tudtam, milyen fehérneműt hord a kedvesem, amikor nem vagyok vele, és soha nem is merült fel bennem, hogy megkérdezzem. Szerintem nem tartozik rám, nem is érdekel.

2023. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
16%

19 bakker.. És akkor csodálkozik az ember, hogy magyarázni kell.

Egyrészt azt tudom, hogy milyet hord. Ha te nem tudtad az a te bajod. Másrészt nem kell mindenkiről tudni, mert ugye a nők elmondják egymás közt, hogy ezt vagy azt ne használd, ne hord mert nekem bajom lett belőle stb. Szóval nem hallottam még ilyenről pedig volt jó sok csajom, mindenki tangában járt még dolgozni is, egyiket sem figyelmeztette soha senki aki konkrétan attól elkapott volna valamit. Mert ugye aki emberekkel találkozik az azért megtud egyet s mást, nem kell külön tudnia a részleteket.

2023. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!