Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret néhány nő tangát hordani?

Figyelt kérdés
A tangabugyi szexis. Ennek ellenére van olyan nő, aki sohasem hajlandó azt felvenni.
2023. dec. 31. 19:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
A spontán szex/zuhanyozásról beszéltem. Nem hordok tangát, szóval mást kell eltaposnod, hogy jobban érezd magad.
jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Mert baromi kényelmetlen azért. Hordhatod te ha annyira tetszik.

Egyszer randiztam ilyen pasival. Miért nem hordok szoknyát, az nagyon szexi, miért nem hordok magassarkút, az annyira szexi lenne, miért nem festem a hajam, miért nem hordok műkörmöt,az is szexi lenne, miért nem borotválom a ... Az olyan szexi lenne.

Én csak egy dolgot kérdeztem magamtól míg ezeket hallgattam. Miért pazarlom az időmet egy ilyen gyökérre? Ezek után dobtam is. Már sok volt, hogy folyton kritizàlt, meg akart változtatni.

jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%
A fürdőhelyeken szinte mindenki azt hord "kötelezően", még azok is, akikre nagyon nem passzol. (Idősek, férfiak(!), nagyon vékony vagy épp túlsúlyos egyének, extra szőrösek stb)
jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!